Jak odstranit dvojitou bradu? Na podbradek laserovou liposukcí

Autor:

Dvojitá brada dokáže pořádně potrápit. Jak odstranit dvojitou bradu? Injekční lipolýza rozpustí tuk a vaše brada získá štíhlejší vzhled.

Dvojitá brada trápí hlavně ženy

S přibývajícím věkem trápí především ženy nehezky povolený podbradek. Na vině je gravitace a v jejím důsledku pokles kůže celého obličeje. zatímco s tváří si poradí injekční výplně či niťové liftingy, co s tím, co přebývá pod bradou?

Dvojitá brada: Zkušenosti ostatních >>

Jak odstranit dvojitou bradu?

Existuje několik metod ošetření povislé kůže a redukce nahromaděného podkožního tuku podbradku, o což jde především. Nicméně není to již v moci neinvazivních zákroků, a proto ke slovu přicházejí techniky miniinvazivní, ovšem prováděné ambulantně, bez hospitalizace.

jak odstranit druhou bradu
Odstranění druhé brady: cena >>

Jak se rychle zbavit podbradku? Injekční lipolýza

V poslední době získávají na popularitě injekční lipolýzy čili rozpouštění tuku, kdy se nejprve drobnými vpichy aplikuje roztok účinné látky do podkoží v oblasti podbradku a následně se tuková vrstva redukuje princi- pem narušení tukových buněk. "Mám osobní zkušenost, že tyto metody je třeba opakovat a efekt se kvantitativně zdaleka nevyrovná liposukci brady,“ varuje doktor Pavel Kobzík z Perfect Clinic.

Podbradek: Odstranění liposukcí brady

Ta se v tomto případě provádí také ambulantně a v místním znecitlivění infiltrací podkoží tu-mescentním roztokem a následným odsáváním tuku tenkou kanylou. Po operaci se doporučuje nošení speciální elastické masky, ideálně po dobu dvou týdnů.

Jak se zbavit druhé brady? Injekční lipolýza, liposukce brady nebo laserová liposukce

Pokud je kůže věkem ve větším nadbytku a existuje riziko, že i po liposukci tak zůstane, neboť nemá dostatek elasticity pro přizpůsobení se novému objemu, je ideální metoda pro odstranění podbradku laserová liposukce tzv. Slim lipo.

b658865a658865 (1)
Odstranění druhé brady laserovou liposukcí Slim lipo (foto soukromý archiv lékaře)

"Laserový paprsek kůži opět optimálně vypne a ještě stimuluje tvorbu nového kolagenu. S touto metodou máme nejlepší výsledky a doporučujeme ji v naprosté většině případů," pochvaluje si Kobzík.

Více na >> www.perfectclinic.cz

Aktualizováno: 17.8.2018

Diskuze k tématu

Injekční lipolýza - Novinky

Související recenze a zkušenosti

Související nemoci

Doktor ve Vašem okolí   
Zákroky, na které se chystají ostatní