Veškeré informace na této stránce pocházejí od uživatelů portálu, nikoli od lékařů nebo specialistů.

Zkušenost s léčbou křečových žil metodou Venaseal

Jsem po zákroku Stojí to za to
bbb757292
bbb757292
Praha · Vytvořeno: 31. 3. 2019

O lékaři

MUDr. Radek Vyšohlíd
MUDr. Radek Vyšohlíd 3 adresy v Praha (kraj), Středočeský kraj, Moravskoslezský kraj...
Hodnocení:

Zkušenost s léčbou křečových žil metodou Venaseal

Příběh

Dobrý den,rád bych se podělil se svou zkušeností s léčbou křečových žil metodou Venaseal. Zákroku předcházela konzultace po ultrazvukovém vyšetření žil, byly mi navrženy metody a vysvětleno pro a proti,v souladu s doporučením MUDr.Vyšohlída jsem zvolil zalepení/seal/ mých žil/vena/.Zákrok byl naprosto bezbolestný, a byl proveden snad během půl hodiny, co je nejdůležitější odešel jsem po svých a odřídil auto až domů.Ve srovnání se svým přítelem, který absolvoval klasickou operaci a byl pak 2x šest týdnů na nemocenské, já jsem byl schopen pracovat druhý den.Je pravdou, že tento zákrok není hrazen pojišťovnou, ale zase to vynahradí schopnost okamžitě pracovat a tím nepřijít o výdělek.Naprosto profesionální a milý přístup pana doktora a jeho sestřičky.Všem kdo mají problémy s křečovými žilami jen doporučuji. Svatopluk

Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

Aktualizujte svůj příběh
Aktualizujte svůj příběh
Líbil se vám tento příběh?
Podělte se o svůj příběh s estetickou chirurgií
Začít hned
Zobrazit vše

Více skutečných příběhů

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.