Augmentace u pana MUDr. Isaam Al Awa

Ivanna Marynets

Nedávno jsem podstoupila augmentaci u pana MUDr. Isaam Al Awa. S výsledkem jsem nadmíru spokojená a to jen díky lékaři. Měla jsem veliké obavy co se týče vzhledu, nebyla jsem si jistá jaký typ implantatu, kolim ml, nevěděla jsem o tom do té doby v podstatě nic, bála jsem se i bolesti před zákrokem. Nyní musím říct, že pan doktor má skutečně oko muže a charisma a bylo nejlepší si nechat poradit od něj. Jeho názor je skutečně profesionální a jeho výsledek byl až nad mé očekávání. Lze vidět, že ho práce skutečně baví.
Co se týče bolesti, tak nemůžu říct, že by mě něco bolelo, nebo mám posunutý práh bolesti. První den to trochu tlačilo, ale bylo o mě moc hezky postaráno. Sestřičky mi vždy přinesly něco na bolest, když jsem si řekla. Byly skvělé, empatické, usměvavé, milé a skutečně starostlivé. Chtěla bych jim moc poděkovat, jsou to sluníčka!
Kliniku mohu zhodnotit taktéž pozitivně, velmi čisté a hezké prostředí. Já se konečně cítím jako žena i před zrcadlem a moc všem děkuji! Určitě jsme se neviděli naposled.

Recenze lékaře

Celkové hodnocení
Chování, jednání a přístup lékaře
Odpověděl na mé dotazy
Čas strávený se mnou
Pooperační péče
Komunikace přes telefon nebo email
Ochota a příjemnost personálu
Čekací doba

Související recenze a zkušenosti

Spokojený/á     

Zatím jsem měla pouze konzultaci s panem doktorem ze které jsem odcházela nadšená. Yes Visage jsem měla v hlavě vybranou od začátku, když jsem procházela kliniky. I přes jistě velkou návštěvnost zde, jsem cítila osobní p... Více 

8 Likes   20 Komentářů  
Doktor ve Vašem okolí