Pomáháme vám na vaší cestě za krásou a sebevědomím

Smyslem portálu Estheticon je pomoci pacientům se správnou volbou estetického výkonu a výběrem lékaře.

CZ Náhled Estheticon comic strip JK Jak pomáháme? Podívejte se na náš komiks...

CO JE ESTHETICON

Sdílení zkušeností a podpora od těch, co už to mají za sebou

O otázkách týkajících se našeho zevnějšku není vždy snadné se bavit ani s nejbližšími. Na Estheticonu najdete soukromí a anonymitu pro sdílení vašich pochybností a obav. Ti zkušenější vám mohou poradit nebo alespoň vyslechnout vaše pochybnosti.

Odpovědi od zkušených odborníků

Estheticon je zdroj jedinečných informací k jednotlivým zákrokům. Články, rozhovory, videa a kvalifikované odpovědi na otázky pacientů – zjistěte, co vás zajímá, zeptejte se na to, co nevíte, certifikovaných lékařů.

NAŠE HODNOTY

Skutečné příběhy – skuteční pacienti

Naši uživatelé denně vkládají své zkušenosti se zákroky, své fotografie před a po zákroku, ptají se ve fóru našich odborníků. Skutečnou hodnotou je možnost tyto zkušenosti sdílet s ostatními a pomoci tak jiným v rozhodnutí, zmenšit obavy, upozornit na rizika.

Kvalifikovaná volba – informace a výběr

V naší databázi najdete informace k celkem 430 zákrokům a 1200 aktivních lékařských odborníků, které mohou návštěvníci kontaktovat buď přímo nebo prostřednictvím fóra.

Transparentnost – najděte profesionální a zodpovědné lékaře

Jsme rádi, že stále více pacientů využívá náš portál a jsou aktivními členy. Aby byl i nadále obsah přínosný a kvalitní, respektujte prosím pravidla pro přispívání v diskuzích.

Publikování hodnocení podléhá pravidlům Transparentního lékaře – díky tomu u nás najdete kvalitní a objektivní hodnocení, které pomáhá k vaší správné volbě. Na portále jsou Transparentní lékaři jednoznačně odlišeni zelenou ikonou "like" a medailí Transparentního lékaře.

svoboda TL medaile

Podpora recenzí

Spojení odpovědí odborníků na vaše obavy spolu s příběhy skutečných pacientů vám dává informační základ pro vaše rozhodnotí. Nic ale nenahradí skutečnou konzultaci s odborníkem. 

Od našeho založení v roce 2006 jsme se stali věrohodným zdrojem informací pro miliony uživatelů hledajících odpovědi na otázky spojené s estetickou medicínou na celém světě, na 15 jazykových verzí.

Pomohli jsme i vám? Napište vaši zkušenost a pomozte ostatním!

button

Nejaktivnější členové naší komunity se dokonce mohou stát našimi ambasadory - Estheticon přáteli >>

Vážíme si návštěvníků našeho portálu. Přečtěte si, co o Estheticonu říkají:

„Hodně žen mi zde pomohlo radami ohledně volby lékaře, samotného zákroku i během rekonvalescence po faceliftu. Proto musím všem poděkovat. Sama jsem nakonec o mé zkušenosti napsala. Skvělé je, že to jde i anonymně. I když se dá zmanipulovat cokoliv, tady mám dobrý pocit z rad konkrétních osob.“
„Co mě zde zaujalo.. no jak jinak než zkušenosti ostatních.. recenze o lékařích i i jejich rady.. dost často jsem tu našla odpověď na mé otázky..“
„Rozhodování nejsou jednoduchá a často to trvá i roky, jako v mém případě. Ráda ostatním pomohu, stejně jako jiné pomohly mně. Zkušenosti jiných mi pomohly si taky uvědomit, že je velmi důležitý samotný výběr chirurga a že ne vždy se vše povede na jedničku.“

Aktualizováno: 26.5.2020