Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Řez do kotvy - abdominoplastika

Anonymní
evens
Brno · Vytvořeno: 3. 10. 2017 · Poslední odpověď 17. 10. 2017

Dobrý den, čeká mě operace břicha - sešití svalů a úprava kýly. Bohužel jediná možnost je u mě vedení řezu do tzv. kotvy. Mám strach z velké a nehezké jizvy přes celé břicho a problémovějšího hojení (když budou dvě). Mohl by jste mi někdo poslat fotky, jak taková jizva vypadá v různých časových horizontech? Děkuji.

4 komentáře

Reklama
  • Anonymní
    evens
    17. 10. 2017

    Jdu v lednu, tak jsem zároveň zvědavá a vystrašená. Fotky určitě přidám ;-)

  • Anonymní
    kajas
    16. 10. 2017

    Myslím že v Brně Bohunicích budeš velice spokojená viděla jsem už dost fotek jakou skvělou práci odvádějí dělají velice pěkné jizvičky, pak tu taky vlož fotečky před a po abdominoplastice kolikátého vlastně na ni jdeš?

  • Anonymní
    evens
    11. 10. 2017
    Nejlepší komentář

    Wow, lékaři odvedli krásnou práci! Máte moc hezké břicho. Já jdu do Brna do Bohunic. Kůži nemám vůbec vytahanou, mám taková "krásné" těhotenské břicho jako v pátém měsíci. Děkuji za fotky, jizva určitě nebude za chvíli ani vidět.

  • Anonymní
    kajas
    10. 10. 2017

    U mě zvažovali že budu mít kotvu a nakonec ji na sále nemuseli dělat což jsem uvítala kdy a kde ti to mají dělat ? Posílám ti foto jak to vypadalo před moji operaci a po operaci. Měla jsem taky kylu a rozestupy svalů.

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Rádi Vás vyslechneme
Zapojte se do diskusního fóra Estheticon. Chybíte nám tu!
Reklama