Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Nošení kompresních punčoch po operaci metliček

broucek593496
broucek593496
28. 11. 2017 · Poslední odpověď: 28. 12. 2017

Dobry den, 23.11. jsem podstoupil skleroticaci zilek na jedne noze, prekvapilo mne, jak je to docela neprijemne nasledne v te tesne puncose vydrzet, zatim je to 4 a pul dne, puncochu jsem ani jednou nesundal, je to ceska puncocha a je silne parfemovana, netusim proc, ale moje otazka zni, jestli se s tim da jezdit na kole trosku, nenarocne a jestli muzu s tim jit 2.12. do termalniho zrcadliska na 20 minut, ale jedine, jestli mi dovoli do vody vlezt i s puncochou, dolu bych si ji nedaval. Jinak na netu se daji najit ruzne bud protichudne (kolo ne!/kolo jo), nebo i prisnejsi rezimy noseni puncochy. Asi kdyz chceme co nejlepsi vysledek (riziko, ze par zilek se neznici, nebo se udelaji rychle vedle nove), je idealni mit tu puncochu stale. Da se to vydrzet, ale v noci se obcas vzbudim na prilisny tlak puncochy v oblasti kotniku a nartu. Cena za zakrok byla 4000 Kc a 100 kc doplatek za dve puncochy, planovaly se delat dve nohy, ale tyden po prvni na druhou nepujdu, to bych byl opuncochovany az prilis a navic chci videt, jestli to bude mit nejaky vysledek a pripadne si domluvim termin jiny. Diky

Reklama

odpovědi (2)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
MUDr. David Tomášek
Praha . 13. 12. 2017
Bandáž noste permanentně. Mějte trpělivost výsledek uvidíte tak po půl roce...
Zdraví MUDr. Tomášek, plastický chirurg,
Vyjadřujte se, prosím, ke kvalitě našich odpovědí…
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
MUDr. David Tomášek
Praha . 29. 11. 2017
Měsícx nejezdit na kole, nekoupat se 2-3 měsíce, tedy žádné wellnes. Kompresi perte, rychle usušte, nebo nejlépe jí střídat.
Zdraví MUDr. Tomášek, plastický chirurg,
Vyjadřujte se, prosím, ke kvalitě našich odpovědí…
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Reklama

Najít další otázky

Podobné dotazy

Sklerotizace
1 odpověď, nejnovější odpověď: 7. 4. 2011
Sklerotizace
1 odpověď, nejnovější odpověď: 31. 5. 2022
Sklerotizace
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 28. 9. 2021
Liposukce
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 19. 4. 2022
Křečové žíly
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 8. 1. 2020
Zvětšení prsou
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 29. 6. 2020
Křečové žíly
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 18. 3. 2020

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi