Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Neinvazivní labioplastika na špatně srostlý steh?

Anonymní
Header
Praha · Vytvořeno: 18. 10. 2017 · Poslední odpověď 12. 4. 2018

Dobrý den,

obracím se na Vás s dotazem ohledně neinvazivní labioplastiky.

15.10.2017 jsem podstoupila labioplastiku v celkové anestezii, při které mi klínovou metodou odstranili část lábií. Následně mi na pravém lábiu praskl steh a vytvořila se sutura o velikosti 0,5x0,5mm, tu mi 13.11.2017 znovu zašili v lokální anestezii. Nicméně je to ani ne týden od operace a stav se znovu opakuje, opět mám suturu.

Vzhledem k tomu, co jsem si už vytrpěla, nechci tuto věc opět řešit chirurgicky, ale metodou neinvazivní labioplastiky. A tak se chci zeptat, zda je vůbec možné po labioplastice tento zákrok podstoupit a po jak dlouhé době? Zda je pro mne vůbec zákrok tedy vhodný, ještě za sebou nemám porod (zatím ani neplánuji) a je mi 23 let. Nicméně mě to opravdu trápí a potřebuji to řešit. Lábia jsou stále velmi citlivé a oteklé.

Děkuji za odpověď

5 komentářů

Reklama
  • Anonymní
    Davi6148309
    12. 4. 2018

    Jejda, a podle čeho jsi se rozhodovala, když jsi šla k té paní doktorce na labioplastiku? Byla to gynekoložka?

  • Anonymní
    Header
    26. 10. 2017
    Nejlepší komentář

    Ano, i to jsem podstoupila. Komzultovala se 3 odborniky. Neinvazivni labioplastika nevyresi tu diru na labiu, budu muset opet pod kudlu, ale to az za rok, ted uz na to nemam ani energii, psychiku a cas.

  • Anonymní
    Maruska
    26. 10. 2017

    uh, aha...dlouho nedělala o))), tak v tom případě bych asi zašla někam jinam? Ať to někdo radši vidí? a co jsi zjistila o té neinvazivní labioplastice?

  • Anonymní
    Header
    25. 10. 2017

    Druhy den jsem sla na kontrolu a doktorka, co me operovala se priznala, ze operaci dlouho nedelala a ze mi to mela delat v celkove anestezii. Nicmene vysledek je, ze mi rekla at to necham byt.

    V soucasne dobe mam na libiu stale diru o velikosti 0,5x0,5cm a nestusta to. Pockam rok, co to udela a najdu nekoho odborneho, kdo vi, co dela. Pouceni pro priste..

  • Anonymní
    Maruska
    25. 10. 2017

    Header, neblázni a utíkej k doktorovi, co tady chceš slyšet? Na dálku Ti nikdo neporadí ani s fotkou, tvůj doktor ví nejlíp jak operoval a dokáže posoudit i jak se to hojí, byla jsi tam už? A jak to vypadá ted?

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Rádi Vás vyslechneme
Zapojte se do diskusního fóra Estheticon. Chybíte nám tu!
Reklama