Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

"V" posun rtu - rybí výraz

Anonymní
nanuk
Karlovy Vary · Vytvořeno: 15. 8. 2017 · Poslední odpověď 19. 9. 2017

Ještě otevírám diskuzi na toto téma.V té minulé je již uzavřeno a já stále hledám pomoc či alespoň radu.Tentokrát zasílám fotky .Podstoupila jsem dva "V" posuny jen po stranách dolního rtu ,...bohužel došlo k nehezké změně viz srovnání...,vnitřní línie spodního rtu se nehezky zvlnila, v místech posunů se vytvořia zvýšená místa,zatímco uprostřed ret zůstal původní,takže to vytvořilo takové jakoby údolíčko.....Vypadám jak ryba,šišlám ,špatně se mi vyslovuje, protože vzduch ted jde z ust jinak...Lze toto prosím nějak chirurgicky napravit,.např rovným uříznutím vnitřní přebytečné sliznice a stáhnutím (sešitím)spodního rtu naopak zase dolů tak, aby střed spodního rtu byl nejvyšší bod a přestaly mi rty působit dojmem rybí tlamičky?Takto opravdu nechci žít ,nepoznávám se, pan doktor se bohužel otočil k mé nespokojenosti zády.Budu moc ráda za jakýkoliv návrh řešení ...Děkuji

8 komentářů

Reklama
  • Anonymní
    nanuk
    19. 9. 2017

    ještě doplním,že jedna konzultace proběhla tady u nás..,pan doktor navrhl udělat V- posun i v tom středu rtu,ale to jsem odmítla ,protože ony přebytky po stranách mi tam, tak či tak zavazejí (když přimknu rty k sobě) a tímto by se nic nevyřešilo..Navíc nevím jak pan doktor dokázal udělat V posunem objem ve rtu)) traduje se ,že V posun objem neudělá....u mě to ale bylo spíš ke škodě..To už by se navíc podruhé ani povést nemuselo,takže jsem odcházela zase neštastná a bez naděje.......ještě jedna ilustrace pro lepší představu, jak ta línie spodního rtu vypadala před tím a jak ted...(střední část rtu byla nejvýšší bod a po stranách to mělo sestupnou tendenci.........ted to mám přesně naopak:vyvýšené a nafouklé boční strany a střední část rtu tím pádem tvoří ošklivé udolíčko :( ....efekt -ryba ..už mě jen pustit do moře D

  • Anonymní
    nanuk
    19. 9. 2017

    Ano pane doktore,ubráním bílé kůže mám na horním rtu..jizvička tam je, ale je udělána moc hezky (to zas musím pana doktora pochválit,není to skoro vidět ,jsem s tím spokojená...Na spodním rtu byl V- posun a ten se bohužel se nepovedl....V- posun neměl přidat na objemu rtu ,ale opak je pravdou,v místech posunu se vytvořily takové nafouklé přebytky retní tkáně ,zatímco střed rtu,kde posun proveden nebyl ,zůstal "prázdný" a bez objemu..., změnil se tím pádem výraz celé pusy,...že ted "šušlám", při výslovnosti některých slov, ani nemluvě.Za každou cenu to budu řešit i za cenu jizviček na dolním rtu(což navíc jsem puvodně požadovala)...Napadlo mě vyříznout bílou kůži taktéž ,uvolnit tkán rtu až k místům kde jsou ony nehezké přebytky,stáhnout je dolů nebo nějak odstranit a sešít..Ale pochopitelně nejsem odborník je to jen taková moje hrubá představa.Přebytky tkáně jsou vyznačeny na této ilustraci..Zvažuji návštěvu k Vám,ikdyž to mám přes celou republiku.Zatím čekám ještě pár měsíců to nechám v klidu ,mám po V- posunu necelých 5 měsíců...Děkuji Vám za odpovědi ,vážím si toho.

  • MUDr. David Tomášek

    · 22. 8. 2017

    Evidentně jste si nechjala zvětšit i horní ret ubráním bílé kůže. Ta drobná téměř neviditelní jizvička tam bude ovšem celý život. To klenutí dol. rtu na stranách řešit asi lze, musí se to vidět osobně. Tyto postupy nejsou časté a tak plastický chirurg musí pstupovat dle nálezu. Není na to nějaký "foršrift" jak se to má udělat, vycházím jen z plastickochirurgické erudice.
    Určitě se s tímto problémem obraťte na atestovaného plastického chirurga (nebojte se zeptat zda a jak dlouho je atestovaný v oboru)se zkušenostmi v této problematice. Ideální je projít si konsultace na více pracovištích a vybrat si svého operatéra.
    Můžete se stavět také u nás.
    Zdraví MUDr. Tomášek, plastický chirurg,

  • Anonymní
    nanuk
    16. 8. 2017
    Nejlepší komentář

    ještě zasílám foto pár dní po operaci ještě s otokem.... už v této fázi jsem si říkala, že pokud ten ret nabude tento tvar ,tak se asi oběsím....a tušila jsem to správně))

  • Anonymní
    nanuk
    16. 8. 2017

    když našpulím pusu tak jsou hezky vidět ty přebytky retní tkáně po stranách rtu které mi tam navíc i překážejí...prostě je to hrůza a nevím co s tím dělat ,s panem doktorem není domluva...nemám ani peníze ,ani možnost nápravy ,jen zbytečně dořezanou sliznici a rybí tlamičku

  • Anonymní
    nanuk
    16. 8. 2017

    možná to bude lépe vidět zde na fotografiích..viz zelené línie....nahoře foto po výkonu..............dole foto před výkonem

  • Anonymní
    nanuk
    16. 8. 2017

    Dobrý den paní doktorko..operace proběhla před skoro 4 měsíci- koncem dubna a už ted vím ,že tento tvar už mi zůstane i za další měsíce...cítím to i pocitově, že se pravá i levá strana rtu vysunula směrem nahoru,zatímco střed rtu zůstal dole(ve střední části rtu se posun nedělal)....takže celý spodní ret vytvořil jakési udolíčko s dvěma "hrby" nahuštěné retní tkáně po stranách a vypadám a cítím se otřesně.

  • Prim. MUDr. Alena Schmoranzová

    · 16. 8. 2017

    Napsala byste kdy ( datum ) byla poslední operace ?

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.