Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Přeměna z muže na ženu v 16ti letech

tomas257009
16. 12. 2014 · Poslední odpověď: 17. 12. 2014

Dobrý den, chtěl bych se zeptat co je za potřebí a co mám udělat abych se dostal na operaci (změnu pohlaví). Je mi 16. let a jsem kluk a chci být holka klučičí tělo mi nevyhovuje a nelíbí po změně pohlaví toužím už poměrně dlouho. Moje sexuální orientace je homosexuální takže se mi líbí kluci a né holky, orientaci jsem zjistil už asi v deseti letech možná trošku déle. Klučičí tělo mi nevyhovuje z důvodů orientaci, chování atd. Nemám rád špínu, rád peču, uklízím aj. Chovám se jako holka, někdy tak i chodím dokonce i mluvím. Kamarádím si s píše s holkama chodím snima na nákupy, kafe aj. Baví mně design, móda kosmetika aj. Proto si myslím že se do tohoto těla nehodím a proto chci podstoupit tuto operaci abych byl spokojený a né jenom já ale i většina lidí kolem mně, ale především mně zajímá jesli je možné operaci provést v takto nízkém věku jaké jsou možné komplikace nebo li i následky aj. Těžším se na Vaše odpovědi i rady a moc rád bych si klidně i popovídal s člověkem který tuto operaci podstoupil a má jí zasebou ... Děkuji :-)

Reklama

odpovědi (2)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
prim. MUDr. Blanka Vraspírová
Ústí nad Labem . 17. 12. 2014
Tomáši, zajděte si za sexuologem( pi dr. Fifkova) a vse s ni prodiskutujte. Zdravi dr vraspirova
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
prim. MUDr. Blanka Vraspírová
Ústí nad Labem . 16. 12. 2014
Dobry den, změnu pohlaví lze provést az po dosazeni plnoletosti. Obraťte se v Praze na pani doktorku Fifkovou, ktera se problematikou zabyva , vse s ni proberte a pokud se rozhodnete, můžeme s Vasi proměnou začít. Hodne stesti dr vraspirova
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Reklama

Najít další otázky

Podobné dotazy

Změna pohlaví
1 odpověď, nejnovější odpověď: 23. 10. 2013
Mastektomie
Žádné odpovědi
Gynekomastie
8 odpovědí, nejnovější odpověď: 8. 3. 2013
Liposukce
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 28. 1. 2014
Laserová epilace
9 odpovědí, nejnovější odpověď: 7. 5. 2013
Sklerotizace
Žádné odpovědi
Rhinoplastika
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 18. 3. 2015

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi