Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Stroupky na jizvách po labioplastice

KaLa543747
KaLa543747
23. 4. 2021 · Poslední odpověď: 16. 10. 2021

Jsem 16.den po korekci labioplastiky. První den jsem dle pokynů oblast neomyvala ale druhý den jsem se vzbudila se stroupky na jizvách. Stroupky začínají opadavat teprve až teď. Jizva pod nimi vypadá v pořádku, stejně jako v oblasti, kde strup nebyl. Je možné, že část rány, která se hojila pod stroupky bude potřebovat delší čas na to aby byla pevná? Biť na pohled vypadá v pořádku? Pan doktor mi řekl, že budu moci sportovat již 3.tyden po zákroku. Nejsem si ale jistá, zda strupy nemohly zpomalit proces hojení rány a nemám tomu raději nechat delší čas. Děkuji předem za Váš názor,obrátila bych se na operatéra, termín kontroly mi však byl stanoven až za měsíc.

Reklama

odpovědi (3)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Premium
2 adresy v Praha (kraj) . 16. 10. 2021
Dobrý den,
rána je stejně kvalitně zahojená, nemusíte se obávat, pokud se ale necítíte na sportování po 3 týdnech, dejte si ještě nějaký čas odpočinku. Proces hojení je individuální a není to jenom záležitost zahojené jizvy.
S pozdravem
MUDr. Helena Singerová
Plastický chirurg, Praha 2
Premium
Klinika YES VISAGE - klinika estetické medicíny a plastické chirurgie
2 adresy v Jihomoravský kraj, Praha (kraj)... . 27. 4. 2021
Dobrý den,
souhlasím s kolegou, nemusíte mít obavy. Za měsíc na kontrolu ke svému lékaři

S pozdravem
MUDr. Jiří Borský, Ph.D.
Klinika YES VISAGE
Premium
Kladno . 27. 4. 2021
Dobrý den, nemusíte se obávat, jizva je stejně kvalitně zahojena. S pozdravem MUDr. Radek Poláček

Související dotazy

Dvakrát nepovedená labioplastika

bbnn
bbnn
24. 8. 2016 · Poslední odpověď: 25. 8. 2016

Dobrý den, měla jsem indikována zvětšená labia, zákrok hrazený pojišťovnou. Jsem týden po 2. labioplastice klínovou metodou a opět neúspěšně. Po první labioplastice se mi po 8 dnech uvolnily stehy na jedné straně a labio se rozestoupilo, druhé se zahojilo, i když do patvaru, který je 2 měsíce po první operaci stále velmi citlivý, na dotek až bolestivý. Šla jsem tedy na reoperaci roztrhlého labia, po 6 dnech mi opět některé stehy vypadly a labio se úplně rozestoupilo. Nutno podotknout, že klidový stav i hygienu jsem dodržovala poctivě. Jsem už z toho zoufalá, nemám důvěru jít znovu do stejné nemocnice. 2 zbytečné narkózy, 2 zbytečné zákroky, poradíte mi prosím, co dělat? Je možné požadovat po nemocnici uhradit zákrok na soukromé klinice dle vlastního výběru? Děkuji

odpovědi (2)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Premium
Kladno . 25. 8. 2016
Nejlepší odpověď
Je mi líto Vaší neblahé zkušenosti. Potíže mohou být způsobeny nesprávnou technikou operace (ale toto se nedomnívám), nevhodně zvoleným šicím materiálem (to se stává při velmi tenkém monofilamentním vláknu), ale také může být potíž ve vašich hojivých schopnostech (schopnost těla se uzdravovat po úrazech). Těžko na dálku hodnotit.
Nemocnice nemá povinnost Vám zákrok na soukromé klinice uhradit. Max. se můžete dožadovat u soudu odškodnění.
Reklama

Najít další otázky

Podobné dotazy

Operace očních víček
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 12. 12. 2018
Operace očních víček
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 1. 7. 2018
Frakční laser
1 odpověď, nejnovější odpověď: 1. 3. 2022
Labioplastika
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 14. 11. 2017
Labioplastika
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 21. 7. 2017
Labioplastika
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 8. 9. 2020
Labioplastika
8 odpovědí, nejnovější odpověď: 31. 1. 2013
Labioplastika
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 30. 1. 2019
Labioplastika
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 9. 12. 2017
Labioplastika
9 odpovědí, nejnovější odpověď: 18. 2. 2015

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi