Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Vyndání stehů doma po operaci horních víček

Anonymní
eva56155726
Praha · Vytvořeno: 26. 1. 2018 · Poslední odpověď 29. 1. 2018

Dobrý den,jsem čtvrtý den po operaci horních víček,mám dotaz v pondělí bych měla jet na vyndání stehů,nebo je tady možnost,že bych si stehy vyndala sama, můj operatér říkal,že je to jednoduché,mám to dost daleko a neměl by mi kdo hlídat malou,takže jestli máte některá s tím zkušenost,prosím poraďte jak postupovat.Jak sundat náplast,jestli ji odmastit,aby šla lépe dolů,atd.

6 komentářů

Reklama
  • Anonymní
    Sandra613949
    29. 1. 2018

    Me to vyndala dermatolozka ,staci zajit za sestrou nebo vasi rodinou doktorkou

  • Anonymní
    eva56155726
    29. 1. 2018
    Nejlepší komentář

    Děkuji všem za reakci,stehy úspěšně vyndaný,nic na tom není,náplastě jsem po malinkých kousíčkách sundala,zbytky krve jemně očistila a pak nastoupil manžel a opatrně stehy vytáhl,ani to nebolelo,jen jsem cítila niť jak leze ven,jsem ráda,že jsem nemusela jezdit 140km,kvůli dvou minutám.

  • Anonymní
    evepe
    29. 1. 2018

    Já měla kdysi stejný problém, měla jsem to velmi daleko a auto jsme v té době ještě neměli. Domluvila jsem se s operatérem, že mi stehy vyndá můj obvodní lékař.

  • Anonymní
    reny351124
    29. 1. 2018

    Dobrý den, já bych se taky do toho nepouštěla.. já měla stehy tak droboučké, že bych měla strach, že si něco udělám.. a jak píše Dr. Tomášek, co kdyby tam nebylo něco v pořádku

  • MUDr. David Tomášek

    · 28. 1. 2018

    Udivuje mně, že se na toto ptáte. Vždyť je to ve Vašem zájmu, aby Vás operatér viděl. Co když se tam objeví něco co není dobré. Už před operaci jste si měla zorganisovat pooperační servis. Ale je to na Vás...
    Zdraví MUDr. Tomášek, plastický chirurg,
    Vyjadřujte se, prosím, ke kvalitě našich odpovědí…

  • Anonymní
    janca86458
    28. 1. 2018

    Sama abych se do toho nepoutěla... me stehy z víček sunavala klinika co mám od sebe kousek. Operátera jsem měla také dál a díky situaci doma jsem aktuálně nemohla doject. Zkuste v oklí zavlat, mysím, že aj na chiře by to zvládly a vše lepš než sama doma...

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.