Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Otok pod jizvou po abdominoplastice

Anonymní
ala196777
Liberec · Vytvořeno: 8. 8. 2016 · Poslední odpověď 9. 8. 2016

Dobrý den, jsem 23 dní po abdominoplastice (odstranění převisu kůže + sešití rozestouplých svalů). Když ležím, vše vypadá super. Pokud ale začnu chodit, vytvoří se mi vyboulení pod jizvou, které se jakoby sleje až k přirození. Je to normální stav, kdy se otok ještě může přesouvat? Děkuji A.K.

4 komentáře

Reklama
  • Anonymní
    ala196777
    9. 8. 2016

    Kontrolu mám za dva týdny. Počkám a uvidím. V každém případě děkuji za odpověď

  • Anonymní

    mich6149667

    9. 8. 2016

    Alo,nechcete k tomu přiložit foto?Fotka řekne mnohem více než slova.Pokud máte pochybnosti, zajděte ke svemu operatérovi-kdy mate kontrolu?

  • Anonymní
    ala196777
    8. 8. 2016

    Moc děkuji za odpověď. Paní doktorce věřím, jizvu mám krásnou. Jen jsem se trochu polekala jelikož všichni píšou o otocích nad jizvou a já ho mám pod. Přesto ještě jednou děkuji s pozdravem A.K.

  • MUDr. David Tomášek

    · 8. 8. 2016
    Nejlepší komentář


    Jste velmi brzo na to, aby se situace hodnotila, noste poctivě kompresivní návlek (********) a situaci hodnoťte až tak po 3 mesících nejdříve. Věřte svému operaterovi...
    Zdraví MUDr. Tomášek, plastický chirurg,
    ***************

    Vyjadřujte se, prosím, ke kvalitě našich odpovědí…

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Rádi Vás vyslechneme
Zapojte se do diskusního fóra Estheticon. Chybíte nám tu!
Reklama