Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Nepovedená operace nosu - možnost reoperace

Anonymní
luka213093
Praha · Vytvořeno: 12. 1. 2014 · Poslední odpověď 11. 7. 2019

Dobry den,.Zacatkem prosince jsem podstoupila operaci nosu.Chtela jsem jen odstranit hrbolek,jinak jsem byla se svym nosem naprosto spokojena,hlavne zepredu.Po sundani sadry jsem byla v naprostem soku..Na hrbete nosu mam prohluben,nos se mi tyci do hury a chrupavky kolem nosu hodne vybrane.Z nosu mam ted prsak a jeste pokriveny.I pres to ze jsem byla s panem doktorem domluvena,ze razantni zmenu nechci a ani nepotrebuji,jak i on sam puvodne rikal.Nemohu pochopit,jak se toto vubec mohlo stat,ze mam uplne jiny nos,ktery mi ani neslusi a samozrejme se mi tim padem zmenil i vyraz.Ctela bych se pozeptat,co ted s tim mohu delat?Chtela bych opet vypadat hezky jako drive,ale chrupavky kolem spicky jsou moc vybrane..Za jakou dobu bych mohla podstoupit reoperaci alespon te spicky a pripadne vlozeni implantatu ?Rada bych co nejdrive to pujde.Moc mne to trapi.Predem mnohokrat dekuji za odpoved.

6 komentářů

Reklama
  • Anonymní
    asam813596
    11. 7. 2019

    Dobrý den,
    trápí mě ten samý problém, změna na tolik radikální, že se s tím nemůžu absolutně sžít.
    Povedlo se Vám vyhledat někoho, kdo Vám vrátil nos zpět do původního tvaru?

  • Anonymní
    LeonaRot
    5. 4. 2018

    Prosím ke komu jste se rozhodla nakonec jít?

  • Anonymní
    luka213093
    13. 1. 2014

    Dobry den,moc dekuji..Poslala jsem Vam email i s fotografiemi,abyste mohl sam posoudit a zvazit co by se s tim mym nosem jeste dalo delat,aby se co nejvice navratil do puvodniho stavu....a urcite se k Vam co nejdrive objednam na konzultaci..Jeste jednou mnohokrat dekuji a preji hezky zbytek dne

  • MUDr. Václav Pavelec Ph.D.

    · 13. 1. 2014
    Nejlepší komentář

    Dobrý den,
    velmi rád Vás vyšetřím. Máme zkušenosti s graftingem i arteficiálním materiálem. Nevěšte hlavu!
    S úctou, dr. Pavelec, tel.:**************

  • Anonymní
    luka213093
    13. 1. 2014

    Dobry vecer,chtela bych jeste jednou touto cestou pozadat o pomoc nejakeho zkuseneho plastickeho chirurga,ktery by mi muj nos mohl dat do puvodniho stavu ..Myslim,ze jsem byla hezka zena,ktera chtela jen neco malo doladit,tim myslim obrousit hrbolek..aby se muj profil zjemnil..Ted mam maly prsak a jeste pokriveny,tim padem je ze mne i jiny clovek,kteremu to zrovna moc neslusi..a s jinym vyrazem.zaslu i fotografie pred a po..pokud se mi nekdo ozve..Byla bych velice stastna a vdecna za vraceni nosu do puvodniho stavu..Vycitam si kazdy den,ze jsem na operaci vubec chodila,ale bohuzel jsem toto nemohla tusit,ze se lekar zrejme nepodival do karty nebo si neudelal poznamky.Nevim,jak si to jinak vysvetlit,kdyz na konzultaci i on sam tvrdil,ze muj nos dela muj puvab a ze by nic na mem vzhledu nemenil,jen zjemnil hrbolek,aby nos z profilu vypadal lepe a jemneji.Bez implantatu se ale zrejme muj nos neobejde,aby se mohl alespon priblizit k puvodnimu stavu.Jsem velice zoufala a proto jsem se rozhodla pozadat o pomoc touto cestou..a samozrejme rada prijedu na konzultaciPredem mnohokrat dekuji za odpovedi.L.

  • Anonymní
    zanet86968
    12. 1. 2014

    Zdravím, byla jsem na celkové rhinoplastice a také nejsem z výsledkem spokojená.
    Ano už nemám sice orlí nos ale je na pohled hodně široký, dlouhý a vybočuje na levou stranu. Plastického chirurga jsem si vybírala dlouho, z různých diskusi a článku a podle toho ze je NEJLEPŠÍ ale i tak nejsem spokojená. Myslím si že můj postup bude takový že si pořádně rozmyslím ke komu na další rhinoplastiku a projdu víc konzultací.

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.