Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Krev a hnis u stehů

werdik
26. 7. 2011 · Poslední odpověď: 20. 5. 2013

Dobrý den, jsem 11 dnů po plastické operaci. Měla jsem asymetrii prsou - jedno mi zmenšovali a upravovali, druhé zvětšovali. Včera jsem poprvé osprchovala i prsa. Dnes jsem si všimla, že u stehů, na kterých mám ještě naplasti je krev možná s hnisem. Mám obavy zda je vše v pořádku.

Reklama

odpovědí (8)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
prim. MUDr. Blanka Vraspírová
Ústí nad Labem . 19. 5. 2013
Milá Marie, podstoupila jste zde poměrně složitou augmentaci vzhledem k Vašemu hrudníku a rozhodla jste se sama brzy p operaci odejet i kdyz jsem Vám to nedoporucovala . Chápu, ze so ověřujete moje rady zde u ostatních kolegu, ale na dálku Vám nikdo nepomůže. Mate pouze 2 moznosti. Buď neprodleně přijet. Řešit situaci zde anebo si zajděte k místnímu plastické mu chirurgovi, který problematice rozumi , je třeba odebrat kultivaci a citlivost z vytékající ho dle Vas hnisu a ve provést revizi prsu. Protože si s Vami pouze denne dopisuji a prs jsem neviděla , více Vám takto nemohu poradit a nikdo z mých kolegu take ne. Zdravi dr vraspirova
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
MUDr. David Tomášek
Praha . 18. 5. 2013
Zajet si pro operaci do zemně, kde nežïjete je pravděpodobně levnější, ale nedej bůh, když dojde ke komplikaci. Pak je vše hned nákladnější. Je na Vás zda se obrátíte na místního plastického chirurga, nebo na svého operatera. Já doporučuji svého operatera. Ten ví nejlépe, jak to tam vypadá. Ta žlutavá sekrece je známka zhoršeného hojení tkáně, nebo průnik do dutiny, kde je umístěn implantát.
Zdraví Dr. Tomášek
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
MUDr. David Tomášek
Praha . 18. 5. 2013
Jak to popisujete, tak to vypadá vážně. Bude dobře nyní rychle a často navštěvovat svého operatera, dle popisu je to velmi riskantní komplikace..Držím palce.
Zdraví Dr. Tomášek
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
MUDr. David Tomášek
Praha . 26. 7. 2011
Na to lze říci jen jedno. Máte-li jakoukoliv obavu, zajeďte hned ke svému operaterovi. Ten Vás buď zklidní nebo ošetří....
Zdraví Dr. Tomášek
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Praha . 26. 7. 2011
Dobrý den, jak píše kolega Remeš, pokud necítíte změnu v prsou, tedy není větší bolestivost, zavolejte lékaři a beze spěchu si objednejtě kontrolu. dr.Paděra
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Premium
Chrudim . 26. 7. 2011
Dobrý den. je -li kolem stehů i zarudnutí a větší bolestivost, urychleně zajděte na převaz. Pozorujete-li pouze trochu krve, předpokládám, že tmavé,spěchat tolik nemusíte. To se stát může. Pokud operatérovi stav popíšete telefonem, BUde schopen posoudit, zda je nutné ošetření ihned. Věřím, že Vás uklidní a bude stačit až kontrola k odstranění stehů. Nashledanou, dr. Remeš
Praha . 26. 7. 2011
Dobrý den.Kontaktujte a navšívte svého chirurga !!
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Premium
MUDr. Svatopluk Svoboda
2 adresy v Praha (kraj), Středočeský kraj... . 26. 7. 2011
A proč nenavštívíte svého chirurga ????
Dr Svoboda
Reklama

Najít další otázky

Podobné dotazy

Zmenšení prsou
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 16. 8. 2017
Abdominoplastika
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 29. 4. 2009
Rhinoplastika
1 odpověď, nejnovější odpověď: 6. 4. 2021
Odstranění znamének
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 1. 11. 2017
Sklerotizace
1 odpověď, nejnovější odpověď: 22. 2. 2022
Rhinoplastika
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 3. 2. 2024
Abdominoplastika
5 odpovědí, nejnovější odpověď: 10. 2. 2013
Zvětšení prsou
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 14. 2. 2008
Abdominoplastika
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 4. 7. 2017
Odstranění kožních výrůstků
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 3. 6. 2011

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi