Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Jaké zvolit implantáty?

Anonymní
creatorka
Písek · Vytvořeno: 12. 8. 2014 · Poslední odpověď 26. 8. 2014

Ahoj, prosím poraďte. Jsem 165cm vysoká a 60Kg. žádná hubená kost, prsa žádný. Plné boky, tučné břicho, kostnatý hrudník. V lednu jdu na implantáty. Mudr. navrhl k mojí postavě 295, nebo 345. Trochu mám strach abych nebyla jako nafouklej balon. Mudr. navrhuje implantáty zn. natrele kulaté, mentor, arion, pročítám o implantátech a nevím kterou značku zvolit. Je někdo s podobným problémem jako mám já?? Poraďte.

17 komentářů

Reklama
  • Anonymní
    paja230451
    26. 8. 2014

    Alžběto po operaci foto vložím, aby ostatní účastnice vašich diskuzí měly představu :)

  • Anonymní
    falt6146328
    26. 8. 2014

    Děkuji za odpověď, Pájo. Pokud jde o plnění přání, eníze se občas hodí :))
    Máte pravdu, ženy, které nemají vůbec žádná nebo mají nějak deformovaná (třeba tubulární) prsa, řeší vzhled svého hrudníku naléhavěji. Vy máte hezká prsa i před augmentací, jen trochu menší. Vložíte sem taky fotku prsou, jak budou vypadat po operaci? Děkuji. Alžběta

  • Anonymní
    paja230451
    25. 8. 2014

    U mne byly důvody zcela jednoduché - finance... :) ale já jsem se kvůli malým prsům netrápila :) chápu, že někdo z toho má i psychické potíže a to potom nemá cenu operaci odkládat... ne že bych si teď pořizovala prsa z marnivosti - to ne, vždy jsem chtěla větší prsa a přišla řada na mě - splnit si své přání :) Mějte se hezky Alžběto i vy ostatní. P.

  • Anonymní
    falt6146328
    25. 8. 2014

    Takže jdete na operaci zhruba za měsíc. Musím říct, že po dvou dětech máte hezká prsa i před augmentací, to je výhoda menších prsou :)
    15 let, to jste o zvětšení prsou přemýšlela docela dlouho. Zajímalo by měo, jaké myšlenky, pocity vám bránily jít na operaci dřív a co vám pomohlo se rozhodnout?
    Děkuji, Alžběta

  • Anonymní
    paja230451
    23. 8. 2014

    Tak ještě doplňující informace :) operaci mám naplánovanou na 29.9.2014 u MUDr. Kulhánka - operaci za sebou ještě nemám, ale z konzultace mám pozitivní dojmy, předtím jsem byla na konzultaci u jiné paní doktorky - jmenovat nebudu, nechci ji křivdit - z té konzultace jsem dobrý dojem neměla, trvala 7 minut a já přemýšlela, jestli si operaci rozmyslet úplně nebo jít jinam, na základě recenzí jsem se rozhodla pro MUDr. Kulhánka a je to velmi příjemný člověk i lékař - snad i operace bude bez problémů. O zvětšení prsou přemýšlím již přes 15 let :) od svých třicátin, mám 2 dospělé děti :) snad jsou informace vyčerpávající :) Děkuji a přeji všem hodně štěstí. P.

  • Anonymní
    falt6146328
    22. 8. 2014

    Dobrý den, Pájo. Váš operatér pro vás myslím vybral ideální velikost implantátů. Prsa budou po operaci vypadat hezky, asi bych se nebála.
    Jaký profil mají implantáty mít, může odhadnout a navrhnout jen zkušený plastický chirurg.
    Napište, kdy máte termín operace a ke komu na zvětšení prsou jdete? To je důležité.
    Děkuji, Alžběta

  • Anonymní
    paja230451
    22. 8. 2014
    Nejlepší komentář

    Dobrý den,
    mohu se zeptat na názor, jaké implantáty byste doporučili? U doktora jsem již byla, chtěla jsem kulaté Polytechy, pan doktor mi navrhl 300ml i více, konkrétně to doluvíme až před operací - vím, že existují nízké, střední a vysoké profily..foto vkládám :) děkuji za názory P.

  • Anonymní
    falt6146328
    22. 8. 2014

    Vlastním tukem lze prsa zvětšit max. o jedno číslo. Musíte mít dostatek tuku, který by šlo použít. Zvětšení prsou vlastním tukem není možné, pokud jsou prsa povislá nebo jim chybí objem. Takže zákrok lze použít u málokoho. Nevložila byste sem fotku vašeho poprsí? Bez ní je těžké říct, jaká metoda a jaký typ implantátů je u vás vhodné použít.

    Tuk se musí aplikovat v malinkatém množství do mnoha vrstev podkoží, aby co nejvíce tukových buněk mělo kolem se prokrvenou tkáň, která udrží při životě. Jinak tukové buňky odumřou a z těla odejdou.

    Více informací naleznete zde:
    http://www.plasticka-chirurgie.info/diskuze/zvetseni-prsou-vlastnim-tukem-lipofilling
    http://www.plasticka-chirurgie.info/zakroky/zvetseni-prsou-vlastnim-tukem-lipofilling

  • Anonymní
    isabelakrasna234752
    19. 8. 2014

    Zdravím, také mám dotaz ohledně zvětšení prsů (http://cs.wikipedia.org/wiki/Zv%C4%9Bt%C5%A1en%C3%AD_prs%C5%AF). Co si myslíte o zvětšování vlastním tukem? Našla jsem něco o tomto zákroku zde: http://www.medicomvip.cz/plasticka-chirurgie/autoaugmentace. Máte s touto klinikou zkušenosti? Děkuji moc.

  • Anonymní
    navstevnik228374
    14. 8. 2014

    Jste moc hodná, děkuju. Už jsem prošla spoustu fotogalerií, ale mám problémy poznat to, jestli se jedná o anatomické nebo o kulaté implantáty. Na některých je to znatelné, ale u prsou, kterých se mi líbí, nad tím váhám ...

  • Anonymní
    falt6146328
    14. 8. 2014

    Budete se muset domluvit s lékařem, který Vás bude operovat. Každý dobrý plastický chirurg ví, jaké implantáty má vybrat, aby prsa vypadala po augmentaci hezky a přirozeně. Zkuste se také podívat do fotogalerie před a po k zákroku zvětšení prsou.

    http://www.plasticka-chirurgie.info/pred-po-obrazky/zvetseni-prsou-augmentace-mammaplastika

  • Anonymní
    navstevnik228374
    13. 8. 2014

    Moc děkuji za odpověď :0) a když jsem štíhlá, po dvou dětech bez prsou, myslíte, že mi je ten sval schopný obrysy kulatých implantátů schovat? Vím, že doporučí spíše anatomické, ale vzhledem k tomu, že vršek prsou je prázdný, tak se bojím aby to s anatomickými nedopadlo tak, že vršek bude opět prázdný a spodek prsou veliký :0( děkuji

  • Anonymní
    falt6146328
    13. 8. 2014

    Implantáty se téměř vždy musí dát pod sval, lékaři říkají, že více než devadesáti procentům žen, kterým zvětšují prsa dávají implantáty pod sval. Pod prsní žlázu, tedy nad sval, je možné implantáty dát málokdy spíše u žen, které nějaká prsa mají a mají dost velkou prsní žlázu, aby dokázala zakrýt obrysy implantátu.
    Bohužel, když se implantáty dávají pod sval, mnohem víc to po operaci bolí, něž kdyby se daly jen pod žlázu.

  • Anonymní
    navstevnik228374
    13. 8. 2014

    mohu se zeptat, jaký je rozdíl v tom, jestli se dají pod sval nebo pod žlázu? děkuji

  • Anonymní
    creatorka
    13. 8. 2014

    Mohu se zeptat na kolik vyšly implantáty mentor?? Kde ti zvětšení prsou dělali?? Máš foto???

  • Anonymní
    Dasasa
    13. 8. 2014

    Já bych se těch 345 kulatých nebála. Sama mám Mentor 370 s vysokým profilem a je to ok. Jsem hubena, mam pod prsy 68 cm a je to v pohodě. Doteďsi si skoro nikdo nevšiml. A to si dovolim podotknout že jsem byla po dvou dětech úplně vykojená a prsa nikde. Pan dr. mi je musel dát pod sval aby mi je vůbec mohl dát :-)

  • Anonymní
    falt6146328
    13. 8. 2014

    Dobrý den, obávám se, že na Váš dotaz žádný plastický chirurg neodpoví. Pomohlo by, kdybyste sem vložila fotografii svého hrudníku a prsou. Pak lze velikost implantátů zhruba odhadnout. Děkuji. Alžběta

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Rádi Vás vyslechneme
Zapojte se do diskusního fóra Estheticon. Chybíte nám tu!
Reklama