Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Žlutá tekutina z rány po zvětšení prsou

Anonymní
mss855228
Praha · Vytvořeno: 23. 12. 2019 · Poslední odpověď 2. 1. 2020

Dobrý den, dnes sem 7 dni po augmentaci, z rány mi vytéká žlutá tekutina, bez krve. Když prso zmáčknu, tekutiny vytéká hodně. Teploty nemám, prsa nějak zvlášť nebolí. Psala jsem svému operatérovi, ten řekl, ze je to normální a ať jen desinfikuju. Prosím o radu, co s tím. Děkuji

6 komentářů

Reklama
  • Anonymní
    mss855228
    2. 1. 2020

    Dobrý den,
    můj stav je již v pořádku. I bez kontroly operatéra, můj operatér napsal, že ten stav je normální a ať rány jen desinfikuji

  • MUDr. David Tomášek

    · 1. 1. 2020

    Píšu později, ale domnívám se, že to chce co nejdříve OSOBNÍ kontrolu u operatéra. Zajímá mne, jak jste na tom nyní.
    Zdraví MUDr. Tomášek, plastický chirurg,
    Vyjadřujte se, prosím, ke kvalitě našich odpovědí…

  • Anonymní
    Zizaluska
    Doporučený člen
    29. 12. 2019

    Ahoj, tak u mě teda ještě něco úplně malinko teče, až mě to už otravuje, ale nezkousela jsem brat nic...ani operater mi nic nedoporucil. Jen už jizvy teda mazu, kde jsou zcelene, nebudu už čekat.
    V Ostravě

  • Anonymní
    mss855228
    29. 12. 2019

    Ahoj, děkuju moc za odpověď.
    Přesně to jsem delala, začala brát wobenzym a mužů říct, ze to pomohlo a nic neteče a jizvy se krásně hojí a žádný problém není.
    Mohu se zeptat, kde jste byla operovaná?

  • Anonymní
    Zizaluska
    Doporučený člen
    28. 12. 2019

    Ahoj, já jsem měsíc od operace a prsa jsem prebalovala desinfikovala 3tydny...ze začátku jsem nevěděla, operater taktéž, ze je to normalni a chytla jsem do obou zanet. Takže desinfikuj, výměnuj krytí!

  • MUDr. Jiří Paděra

    · 24. 12. 2019

    Dobrý den, normální to jistě není. Pravděpodobně se jedná o serom. Déle trvající vytékání by mohlo způsobit otevření operační rány či infekci. dr.Paděra

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Rádi Vás vyslechneme
Zapojte se do diskusního fóra Estheticon. Chybíte nám tu!
Reklama