DERMAHEAL LL – KRÁSNÉ KŘIVKY BEZ OPERACE

DERMAHEAL LL – KRÁSNÉ KŘIVKY BEZ OPERACE
Klinika sídlící v centru Prahy poskytuje svým klientům profesionální péči. Nabízí celou řadu zákroků z oblasti plastické a estetické chirurgie, ale i estetickou stomatologii.
Vytvořeno: 3 lis 2015 · Aktualizace: 3 lis 2015

Co je injekční lipolýza Dermaheal LL

Dermaheal LL je speciální roztok, který obsahuje 3 účinné látky štěpící tuk. Hlavní látkou je fosfatidylcholin neboli hydrogenovaný lecitin.  Jedná se o přírodní látku získanou ze sójových bobů, která je hlavním fosfolipidem v buněčných membránách. Je to v podstatě enzym, který štěpí tuky na malé částečky tak, aby mohly být vyplaveny z těla ven. Další obsažená látka Karnitin pak takto rozštěpený tuk dokáže dopravit do mitochondrií, kde se spálí a změní na energii. Jako bonus navíc je celé složení doplněno biomimetickým peptidem Dekapeptid- 4, který podporuje celkový metabolismus organismu.

Pro koho je injekční lipolýza vhodná?

Pomocí injekční lipolýzy lze  zmenšit téměř všechny partie těla a je vhodná pro muže i ženy. Tato metoda je velmi účinná pro redukci menších tukových zásob. Nejčastěji ji lékaři  doporučují pro oblast podbradku, stehen, hýždí, dolní a horní části břicha, ale také pro oblast kolen, ramen a zad.

foto Slavíková „Velmi účinná je tato metoda pro oblast tzv. „love handles“ neboli madla lásky (lokalizovaný tuk po stranách nad pasem) a celkově pro menší oblasti lokalizovaného tuku. Mám výbornou zkušenost při redukci tuku v oblasti podbradku, kdy dochází také ke zpevnění pokožky, takže po ošetření nehrozí, že pokožka zůstane volně viset. Je třeba si ale uvědomit, že se jedná o redukci menších zásob tuku. Při obezitě, a tím pádem při větších zásobách tuku, je vhodnější již podstoupit klasickou liposukci. “ vysvětluje MUDr. Šárka Slavíková, korektivní dermatoložka kliniky estetické medicíny Brandeis Clinic.

Jak probíhá zákrok?

Speciální roztok Dermaheal LL se aplikuje tenkou jehlou přímo do nežádoucího nahromaděného tuku. Jedná se o zákrok, který nepotřebuje hospitalizaci a ihned po zákroku pacient odchází domů. Při tomto zákroku není nutná anestezie. Samotná aplikace trvá od 20 do 40 minut v závislosti na velikosti ošetřované oblasti. Před ošetřením je potřeba zkonzultovat s lékařem Váš zdravotní stav a může se stát, že Vám lékař doporučí vysazení některých léků. Pokud máte alergii na sóju, injekční lipolýza Vám bude samozřejmě rozmluvena. Toto ošetření také není určeno pro těhotné a kojící ženy, diabetiky, pacienty s autoimunitními a cévními chorobami.

Co mě čeká po ošetření a kdy uvidím efekt?

Ošetřené místo může být po aplikaci zarudlé a oteklé. Mohou se také vyskytnout drobné modřinky. Do 3 dnů zpravidla tyto příznaky úplně vymizí.

Na efekt si musíte u injekční lipolýzy chvíli počkat. Přece jen se nejedná o liposukci a nedochází k okamžitému odsátí tukové tkáně. Vaše tělo musí nejprve rozštěpené tuky zpracovat, a proto efekt přichází postupně. Finální efekt lze zhodnotit po 4 až 6 týdnech od aplikace. Některým klientům s menší tukovou zásobou stačí pouze 1 ošetření, v jiných případech je vhodné zákrok podstoupit opakovaně. Zpravidla se doporučuje absolvovat 2 až 4 ošetření s odstupem 6-8 týdnů. Počet opakování Vám bude doporučen lékařem.

Dermaheal LL

Můžu výslednému efektu nějak pomoci?

Ano, můžete. Po zákroku je nutné dodržovat pitný režim a doporučuje se vypít alespoň 2 litry čisté neslazené vody denně. Voda zrychlí odtok tuků z Vašeho těla. Pokud do svého režimu zařadíte i nějakou fyzickou aktivitu, urychlíte tak spálení rozštěpených tuků a výsledek se o to dříve projeví.

Získejte rozpočet jediným kliknutím
Poskytneme Vám informace zcela zdarma!

Informace, které se objevují na Estheticon.cz, nemohou v žádném případě nahradit vztah mezi pacientem a lékařem. Estheticon.cz nepodporuje komerční produkty nebo služby.