Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Nějaké novinky? Podělte se s naší komunitou o svůj pokrok

18. 5. 2021 · Aktualizováno: 22. 9. 2023

Operace dolních víček na Plastické chirurgii v Poděbradech

Stojí to za to
Průměrná cena: 16.000 Kč
120286

Hodnocení od Rea1204:

Skvělý přístup celého týmu. Konzultace před zákrokem, kde bylo vše vysvětleno a zodpovězeny mé otázky. Samotný zákrok v uvolněné atmosféře. Podstoupila jsem plastiku spodních víček. Všem, kdo řeší nějaký estetický problém doporučuji, aby se nebáli a udělali první krok. Za mě palec nahoru 👍👌 (přeloženo ze slovenštiny v google překladači)

Mala som veľa prebytočnej kože pod očami a robilo mi to nepekné vačky. Plastickú chirurgiu Poděbrady a pána doktora Velikého som si vybrala vďaka kladným ohlasom a referenciám a som maximálne spokojná. Dôležité bolo aj to, že je plastická chirurgia v mieste môjho bydliska. Na konzultácii pán doktor všetko podrobne vysvetlí a samotný zákrok prebiehal v uvolnenej atmosfére. Lokálna anestézia bola pre mňa nepríjemná, ale výsledok splnil moje očakávania. Mám týždeň po vybraní stehov a jazvu mi nenájde nikto, dokonca ani ja. Ešte mám trochu modrinu, ale tá už sa stráca... Moc ďakujem a vrelo všetkým Plastickú chirurgiu Poděbrady a MUDr. Velikého odporúčam.

1

Komentář (1)

Dobrý den, krásně Vás zákrok omladil a máte dokonce i veselejší pohled.
Odpovědět

Zaujal Vás tento příběh? Podělte se s námi o ten svůj!

Reklama
63 let, očka jako kočka
Před 14 dny jsem podstoupila v narkoze operaci dolních víček u pana doktora Martina Skály na OB Clinic, Nad Krejcárkem., Praha 3. Chválím profesionální a laskavý přístup pana doktora Skály a celého personálu kliniky.

Veškeré informace na této stránce pocházejí od uživatelů portálu, nikoli od lékařů nebo specialistů.

Obsah zveřejněný na portálu Estheticon.cz nemůže v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.