Informace o ceně: Kavitace

900 Kč
průměr

O hubnutí se snadněji mluví, než realizuje. Pokud jste vyzkoušeli dietu a cvičení a stále nevidíte požadované výsledky, může být čas na neinvazivní ošetření. Kavitace využívá ultrazvukového zařízení a zaměřuje se pouze na problematickou partii. Ultrazvukové vlny jsou směrovány do oblasti tukové tkáně, kterou chcete odstranit, zničí její buněčnou membránu. Ultrazvukové zařízení je kalibrováno tak, aby cílilo pouze na tukové buňky, takže nezpůsobí poškození žádné z vašich okolních tkání. Průměrná cena kavitace je 900 Kč. Během týdne po post-kavitační proceduře budete vylučovat tukovou tkáň stolicí a močí.

Cena za kavitaci

Ceny kavitace se liší dle počtu sezení a velikosti ošetřované partie. Průměrná cena se pohybuje okolo 900 Kč za jednu aplikaci. Ve většině případů je potřeba počet sezení opakovat k docílení co nejlepších výsledků. Je důležité nepokoušet se snižovat cenu tohoto postupu. Pokud se rozhodnete pro nejlevnější kliniku, pravděpodobně nedosáhnete nejlepších výsledků. Stejně jako u všech věcí dostanete to, za co zaplatíte. Cena konzultace se pohybuje kolem 500 Kč, některé kliniky nabízejí konzultaci zdarma. Před zákrokem je třeba konzultovat s lékařem, jaká metoda odstranění tuku je pro vás vhodná. Cena samozřejmě závisí i od toho, kolik přebytečného tuku je potřeba odstranit.

Co je zahrnuto v ceně kavitace?

V ceně kavitace bývá samozřejmě zahrnut samotný výkon a většinou také konzultace. Některé kliniky nabízí cenově výhodnější balíčky pro několik ošetření. Pro osobní cenový plán je nutná konzultace s vybranou klinikou.

Co může zvýšit cenu kavitace?

Cenu kavitace určuje především velikost problematické partie. Pokud se jedná o menší ošetřovanou plochu, cena nebude příliš vysoká. Pokud je ale nutné odstranit větší množství tukové tkáně, cena se může výrazně zvýšit. Množství tuku také určuje, kolik aplikací je nutné podstoupit. Pokud se jedná o větší množství tuku či více partií najednou, cena kavitace se tak zvýší. Dalším kritériem pro určení ceny je kvalita ultrazvukového přístroje využívaného při odstraňování tukové tkáně a ohodnocení kliniky. Pro upřesnění ceny kavitace je žádoucí konzultace s vámi vybranou klinikou.

Cena kavitace v České republice

Dnes máme na výběr z mnoha neinvazivních metod pro odstranění tuku v problémových partiích. Lékař by vám měl na konzultaci doporučit nejvhodnější metodu pro odstranění tuku. Dle zvolené metody a počtu aplikací se potom odvíjí konečná cena zákroku. Ceny odstranění tuku se proto výrazně liší. Pro kalkulaci ceny odstranění tuku pomocí kavitace je osobní konzultace a kalkulace procedury nevyhnutelná.

Je kavitace hrazena pojišťovnou?

Ultrazvuková kavitace je prováděna z estetických důvodů. Prostředky veřejného zdravotního pojištění tyto zákroky nehradí a pacient si tak musí sám zákrok v plné výši zaplatit.

Je možná kavitace na splátky?

Kliniky v České republice poskytují svým klientům možnost splátkové platby. Podmínky a výši splátek je však nutné konzultovat s vámi vybranou klinikou.

Kontaktujte naše odborníky

Příběhy s informacemi o ceně

Na portálu estheticon.cz najdete nejlepší lékaře/kliniky nabízející zákrok: Kavitace. Představujeme vám vybrané nabídky, abyste měli z čeho vybírat. Najděte si tu nejlepší!

Absolutně toto studio nedoporučuji, absolvovala jsem kavitaci, naprosto žádný výsledek. Majitelka neměla ani páru o lymfodrenáži bez které to celé nefunguje, takže účinek nulový. Záměrně špatné měření, arogance, neprofesionální přístup. Stálo mě to téměř 10.000,-(bez slevy 33% přes slevový portál by to bylo téměř 30.000,-)TOTO STUDIO JE PODVOD!

Cena 9.800 Kč