Informace o ceně nadměrné pocení

9.995 Kč
průměr
73
odborníků

Hyperhidróza je abnormálně nadměrné pocení, které nemusí nutně souviset s teplem nebo cvičením. Můžete se potit natolik, že to prosákne skrz vaše oblečení nebo odkapává z vašich rukou. Kromě narušení běžných denních činností může tento typ silného pocení způsobit sociální úzkost a rozpaky. Léčba hyperhidrózou obvykle pomáhá, počínaje antiperspiranty na předpis. Pokud antiperspiranty nepomáhají, budete muset vyzkoušet různé léky a terapie. V závažných případech může lékař doporučit chirurgický zákrok k odstranění potních žláz nebo k odpojení nervů odpovědných za nadprodukci potu. Možností léčby nadměrného pocení máme několik, je proto vhodná konzultace s odborníkem.

Nadměrné pocení Nejnižší
cena
Průměrná cena Maximální cena
Cena v Praha 8.000 Kč 10.471 Kč 12.500 Kč
Cena v Ústí nad Labem 8.000 Kč 8.000 Kč 8.000 Kč
Cena v Olomouc 10.000 Kč 11.500 Kč 12.500 Kč
Cena v Brno 8.000 Kč 8.875 Kč 11.500 Kč
Cena v Plzeň 7.990 Kč 8.158 Kč 9.000 Kč
Cena v Ostrava 10.000 Kč 10.000 Kč 10.000 Kč
Cena v Havířov 9.000 Kč 9.000 Kč 9.000 Kč
Cena za tento zákrok je jen orientační: je to průměrná cena, která se objevuje ve skutečných příbězích a zkušenostech lidí zveřejněných na stránkách Estheticon.cz. Tyto ceny se mohou lišit v závislosti na klinice a její reputaci a zkušenostech, na pacientovi, složitosti zákroku, atd.
Nejnižší cena 7990 - 7.495 Kč
7 Příběhů
Průměrná cena 7.496 Kč - 12.493 Kč
8 Příběhů
Nejvyšší cena 12.494 Kč - 12.500 Kč
3 Příběhy

Rozložení cen

Cenová mapa

Na mapě můžete vidět ceny pro každý kraj.
Nejnižší cena O 25 % levnější než činí průměr
Průměrná cena Průměr všech cen
Nejvyšší cena O 25 % dražší než činí průměr

Cena za léčbu hyperhidrózy

Jaká je cena léčby hyperhidrózy? Cena zákroku záleží na velikosti léčené plochy a metodě léčby. Mezi zákroky odstranění nadměrného pocení řadíme odstranění pocení botulotoxinem, laserem, iontofrézou či přístrojem MiraDry, které se cenově se liší. Odstranění nadměrného pocení botulotoxinem se pohybuje v rozmezí 5 000 – 15 000 Kč za jednu partii. Ošetření je rychlé a provádí se jen v místním znecitlivění, které se cenově pohybuje kolem 250 Kč. Další možností je laserové ošetření, které se pohybuje v cenovém rozpětí 10 000 – 20 000 Kč. Nejlevnějším ošetřením je ošetření technologií iontoforéza, jehož cena je velmi individuální, záleží na počtu ošetření. Zpravidla stačí série 10 sezení, v některých případech je nutné podstoupit až 20 sezení. Ošetření je ambulantní a jedno sezení stojí kolem 150 Kč. Ošetření přístrojem MiraDry je nejdražším způsobem trvalého odstranění potních žláz, které probíhá v lokální anestezii. Cena se pohybuje kolem 40 000 Kč. Do ceny zákroku některé kliniky započítávají i konzultace. Na konzultaci Vám bude doporučena nejvhodnější metoda odstranění nadměrného pocení.

Co je zahrnuto v ceně léčby hyperhidrózy?

Cena zahrnuje konzultaci, samotné ošetření a výkon lékaře. Profesionální klinika klientům vystaví kompletní cenovou nabídku se všemi detaily. Pokud se rozhodnete pro odstranění nadměrného pocení, Vámi vybraná klinika by Vás měla informovat o všech platbách.

Co může zvýšit cenu léčby hyperhidrózy (nadměrného pocení)?

Cenu zákroku určuje hned několik faktorů a to především vybraná metoda odstranění. Dalšími faktory, které cenu mohou ovlivnit, jsou ohodnocení samotné kliniky, reference od ostatních odborníků, praktická zkušenost a kvalifikace. Cenou hodně hýbe i typ a kvalita přístrojů, který se při odstranění nadměrného pocení používají.

Ceny léčby nadměrného pocení v ČR

Nejprve byste měli navštívit kožního nebo praktického lékaře, jelikož příčin pocení může být mnoho, hyperhidróza může také souviset s vážným onemocněním. Kromě komplexnějšího vyšetření Vám lékař navrhne vhodnou léčbu. Cena léčby se proto liší a také se odvíjí od ošetřované partie. Osobní konzultace pro kalkulaci je nevyhnutelná. Průměrná cena klinik provádějících léčbu hyperhidrózy v České republice je kolem 10 000 Kč.

Je léčba hyperhidrózy hrazena pojišťovnou?

Léčba hyperhidrózy je plně hrazena pacienty. To bohužel platí i v případě, že pacient kvůli nadměrnému pocení trpí psychickými problémy. Pokud selže konzervativní léčba a ošetřující lékař doporučí operaci k odstranění tohoto zdravotního problému, hyperhidrózu uhradí zdravotní pojišťovna. Tento zákrok by měla provádět chirurgická pracoviště fakultních nemocnic.

Je možná léčba hyperhidrózy na splátky?

Veškeré zákroky je dnes možné provést s možností splátek. Velké množství klinik v České republice svým pacientům umožňuje platbu zákroků tímto způsobem. Vždy je potřeba se s vybranou klinikou na podmínkách platby domluvit. Pokud Vámi vybraná klinika platbu zákroku na splátky neumožňuje, existuje mnoho možností, jak zákrok zafinancovat.

Kontaktujte naše lékaře
Zeptejte se lékaře

dotazy

Zobrazit vše
kris468461
Zánět potních žláz kris468461 · 28. 2. 2017

Dobrý den co je za léky je vhodné při zánětu potnich žláz ?

MUDr. Táňa Andreasová

MUDr. Táňa Andreasová

Dobrý den, léčba zánětu potních žláz (hidradenitis) patří do rukou dermatologa. Užívají se antibiotika celkově a lokálně masti nebo antiseptické roztoky. Základem je vyhýbat se prostředkům proti pocení a jiným dráždivým přípravkům, přikládat lokálně teplé vlhké obklady. Pokročilé postižení vyžaduje chirurgickou léčbu. S pozdravem

1 odpověď číst dál
Plíseň na patách? wazzuper · 10. 5. 2016

Odstranění nadměrného pocení nohouDobrý den, na nohou mám již více než rok tenhle úkaz, resp. na obou patách. Teď se mi však zdá, že se mi to začalo šířit i na prsty nohou a plosku nohou. Když jsem opřený na patách, bolí mě to, jakoby pálí. Řešil jsem to vždy pemzou, zbroušením a byl na chvíli klid. Ale vždy, když začíná být tepleji, vrací se to a nohy mi silně zapáchají. A už to nechci řešit jen pemzou. Normálně to takhle nevypadá, jen sprše a vaně. Možná to i souvisí s tím, že se mi nohy velmi nadměrně potí a nedaří se mi toho zbavit. Zkouším teď elektronický antiperspirant, ale úkazu na patách jsem se nezbavil. Mám to už zřejmě i delší dobu, snažil jsem se to řešit chytrou houbou v minulosti, ale zřejmě jsem se toho nezbavil. Nevím, jak se toho zbavit, ani nadměrného pocení, můžete mi prosím poradit, co to je a jak se toho zbavit?

MUDr. Jana Synková

MUDr. Jana Synková

Nejlepší odpověď

Dobrý den, rozhodně doporučuji návštěvu kožního lékaře, s takto rozsáhlou plísní sám nic nenaděláte.Své pomůcky musíte vždy hlavně dezinfikovat a udržovat v čistotě, to samé platí i u obuvi. Poté můžete zvážit aplikaci botulotoxinu, se kterou jsou opravdu vynikající výsledky. S pozdravem a přáním krásného dne, MUDr.Synková

4 odpovědi číst dál
Nadměrné pocení v obličeji boza260634 · 7. 1. 2015

hrozně se mi poti v noci obličej a vlasy to taky múže byt hyperhidróza?předem děkuji za odpověd

Dobrý den, Nevíme Váš věk a nic dalšího o Vás, může to být stresového původu, na bazi hormonální dysbalance, např. tedy také projevy klimakteria apod., případně další, vzácnější situace Jistě by bylo vhodné navštívit s problémem nejprve Vašeho praktického lékaře, který může naordinovat určitá laboratorní vyšetření, poslat Vás na endokrinologické v ... číst dál

5 odpovědÍ číst dál

Dobrý den, je mi 24 let a mám problém nadměrného pocení a přehřívání organismu. Bývá mi často horko, nehledě na roční období. V chladnějších obdobích je však situace lepší. Problém je, že kdekoli jsem, tak i při relativně nižší teplotě (20 C) se potím jen já, zatímco ostatní takový problém nemají. Stačí, abych udělal pár pohybů a hned se zahřeji. Cítím, že je mi velké horko. Většinou se pocení projevuje hlavně nadměrným pocením čela, pak i těla, tj. hrudník a záda. 1) Může být příčina v něčem, co lze léčit? 2) Měl bych jít na nějaké vyšetření, abych aspoň věděl, zda nějaká léčba možná je? 3) K jakému doktorovi se objednat? 4) Může s problémem souviset slabší kondiční vytrvalost? Relativně snadno se zadýchám. Fyzická schopnost je bez problému, ale kondice pokulhává. 5) Může s problémem souviset zadržování vody, která se pak uvolňuje při nadměrné teplotě? Děkuji moc za odpovědi. S pozdravem a přáním hezkého dne, N

MUDr. Táňa Andreasová

MUDr. Táňa Andreasová

Dobrý den, doporučuji nejdříve kontrolu u svého praktického lékaře, ten Vás event. odešle k dalšímu specialistovi k dovyšetření. Doporučuji nabrat kompletní krevní náběry, hlavně hormony štítné žlázy - může jít o zvýšenou funkci, dále hladinu cukru atd. Event. doplnit echokardiografické vyšetření (sono srdce) atd. S pozdravem

1 odpověď číst dál

Témata diskuzí

Zobrazit vše

VŠECHNA TÉMATA O NADMĚRNÉ POCENÍ

Nabídky

Zobrazit vše

Příběhy s cenou

Na estheticon.cz máme nejlepší kliniky/lékaře nabízející zákrok Nadměrné pocení. Poskytujeme Vám nejširší výběr nabídek, abyste získal/a nejlepší cenu. Najděte tu svoji!