MUDr. Zdeněk Dvořák Ph.D.

(11) 100% doporučuje
Brno
Cena od: 27.100 Kč
MUDr. Zdeněk Dvořák Ph.D. Dosažené vzdělávní: Lékař v roce 2001 úspěšně absolvoval studium na lékařské fakultě Masarykovy univerzity v Brně. Praxe: Záhy po promocích, v roce 2001, nastoupil do základní vojenské služby jako lékař pro posádkovou ošetřovnu v Bučovicích, kde zůstal do roku 2002. Od roku 2002 až do dnešní doby pracuje jako sekundární lékař na Klinice plastické a estetické chirurgie ve Fakultní nemocnici u sv... (chirurgický zákrok břicha Zlín)

MUDr. Pavel Novák

(8) 100% doporučuje
Transparent

Transparentní lékař

Informuje všechny své pacienty o tom, že mají možnost ho ohodnotit a akceptuje zkušenosti svých pacientů

Zlín
Cena od: 38.000 Kč
MUDr. Novák Pavel Profesní životopis Vzdělání a zaměstnání MUDr. Pavel Novák úspěšně dokončil v roce 1995 studium na Lékařské fakultě Masarykovy univerzity v Brně. Po promocích, v témž roce, nastoupil na traumatologické oddělení do Krajské nemocnice Tomáše Bati ve Zlíně, kde zůstal až do roku 2002. Poté traumatologické oddělení opustil a začal pracovat ve stejné nemocnici na oddělení plastické chirurgie. Zde působil pouze jeden... (chirurgický zákrok břicha Zlín)

Nemocnicie Atlas - EUC Zlín - Plastická chirurgie

(1) 100% doporučuje
Zlín
Nabídka oddělení platické chirurgie zahrnuje širokou škálu výkonů z dané oblasti. Ty jsou určeny jak pro ženy, tak pro muže. Kromě zákroků, které jsou považovány za nadstandardní a zdravotní pojišťovna je neproplácí, jsou zde prováděny i výkony, které z veřejného zdravotního pojištění hrazeny jsou. Vynikající výsledek zákroků a s tím spojená spokojenost pacientů je pro místní lékaře na prvním místě. Menší zákroky bývají realizovány... (odstranění přebytečné kůže na břichu Zlín)

Prim. MUDr. Blanka Vozárová

(5) 100% doporučuje
Zlín
Prim. MUDr. Je plastický chirurg. Narodila se  25. dubna roku 1967 a žije v obci Uherské Hradiště. Celkem Púsobila ve 2 společnostech. Blanka Vozárová vystudovala Vysokou školu na Lékařské fakultě Masarykovy Univerzity v Brně. Promovala na této fakultě roku 1991 a stala se odborníkem v oboru plastická chirurgie. Dosáhla na studiích Diplomu celoživotního vzdělání. Svou odbornou Praxi vykonává v Krajské nemocnici Tomáše Bati a.s. na... (chirurgický zákrok břicha Zlín)
Filtry
S nabídkou (0)
S recenzemi (4)