Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Art filting vs. Technika Serdev lift

Anonymní
Mata
Praha · Vytvořeno: 22. 2. 2016 · Poslední odpověď 19. 3. 2016

Zdravím všechny, ráda bych znala názor, jestli je vhodnější a trvanlivější Art filting nebo Technika Serdev lift. Je mi 43 let a trápí mě spodní část obličeje, mám dost odolnou a pevnou kůži, nemám již tak pevné kontury obličeje, koutky úst padají a kůže povoluje. Pročetla jsem info o obou technikách a vím, že každá je trochu jiná. Pokud má někdo zkušenosti, ráda bych znala jeho názor, která z technik by mohla mít viditelnější a trvanlivější efekt u zpevnění kontur obličeje a koutků. Děkuji za názory a odpovědi. Mata

11 komentářů

Reklama
  • Anonymní
    evita351599
    19. 3. 2016

    Poslite mi vasu adresu do sukr. spravy

  • Anonymní
    intuicia
    Doporučený člen
    19. 3. 2016

    dobry den, nemohli by ste mi poslat foto (pripadne orezane foto) pred a po do sukromnej spravy? tiez premyslam o vylepseni vzhladu touto technikou, mam 46 rokov. na stranke arteclinic som podrobne info k tejto technike nenasla. vdaka, s pozdravom.

  • Anonymní
    evita351599
    18. 3. 2016

    Re: juanita
    Dobrý deň, no asi najlepšie bude, keď si to prečítate na stranke kliniky ************
    Uplne laicky a v skratke - nerobia sa tu žiadne rezy, len vpichy a šitie. Samotný výkon nebolí, robi sa v lokalke, ale neprijemná je jej aplikacia. Dnes som 1 den po a bola som cely den v praci. Ked máte dlhe vlasy, zakryjú všetko co maju, pretože opuchy na krku a okolo uší mám, aj vo vlasoch. Pooperačné bolesti tiež, dávam ibalgin. Výsledok je výborný, koža napnutá, samotný výkon trval 45 minut. .

  • Anonymní
    juanita
    18. 3. 2016

    Co to je za metodu Serdev lift. Můžete prosím napsat něco bližšího. Právě přemýšlím o zlepšení svého vzhledu.
    bolí to, jak dlouho po zákroku budete moci mezi lidi???

  • Anonymní
    evita351599
    17. 3. 2016

    Art f. nepoznám, ale som po Serdev lifte a odporúčam všetkým, ktorí o ňom rozmýšlajú,alebo pochybujú. Výsledok je fantastický, aj keď ešte zatial som v štádiu hojenia, zmeny sú jasné a výrazné. Absolútna spokojnosť bez najmenšej pochybnosti.

  • Anonymní
    Mata
    23. 2. 2016

    I tak děkuji, pane doktore.

    Mata

  • MUDr. David Tomášek

    · 23. 2. 2016

    Bohužel zkušenosti s výsledky této metody neznám...

    Zdraví MUDr. Tomášek, plastický chirurg,
    ***************


  • Anonymní
    Mata
    23. 2. 2016

    Pane doktore, děkuji. Po přečtení reakcí vše znovu důkladně zvážím. Ráda bych viděla i výsledek, ač zatím spíše méně invazivní metodou.

    Mata

  • Anonymní
    Mata
    23. 2. 2016

    Pane doktore, děkuji za Vaši reakci. Určitě absolvuji více konzultací, než se definitivně rozhodnu. Píšete, že o Sedrev liftu něco víte, přináší tedy podle Vás, kromě poslední dobou větší propagace, také výsledky?

    Moc děkuji
    Mata

  • Klinika Laser Esthetic

    · 23. 2. 2016

    Dobrý den,
    tak, jak zde uvádí kolega Tomášek, toto nejsou oficiální názvy tohoto typu operace.
    Marketing a lákavé, tzv. inovativní názvy inovativních postupů.
    Více k tomu není co dodat. Objednejte se na konzultaci s atestovanému a zkušenému plastickému chirurgovi, pouze tak se dozvíte co bude vhodného právě ve Vašem případě.
    Hodně štěstí.
    MUDr. Pavel Hlava

  • MUDr. David Tomášek

    · 22. 2. 2016
    Nejlepší komentář

    Marketingové názvy postupů zvláště v estetické medicíně moc neznám, tedy pojem "art.lift" nepoužívám, tedy nevím co to je, protože tento postup nepootřebuji znát - provádím jako plastický chirurg standardní lifty, které něco vydrží. O Serdev liftu něco vím, provádí jej Dr. Serdev, tuším v Brně a propagace jeho individuálního postupu přináší své ovoce, což kolegovi přeji.
    Nicméně doporučuji: Určitě se obraťte se svým problémem (ne metodikou) na atestovaného plastického chirurga se zkušenostmi v této problematice. Ideální je investovat do konsultací na více pracovištích.
    Můžete se stavět také u nás.
    Zdraví MUDr. Tomášek, plastický chirurg,

    Vyjadřujte se, prosím, ke kvalitě našich odpovědí…

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.