Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Odstranění permanentního makeupu obočí

Anonymní
Dana175148
Písek · Vytvořeno: 21. 11. 2012 · Poslední odpověď 5. 1. 2020

Dobrý den,ráda bych poprosila o radu,příp.o odbornou pomoc.Před 3 lety jsem si nechala provést perm.make up obočí s novou linií s tím,že dle kosmetičky původní linii bezproblémově vyretušuje.Bělící retuš s časovým odstupem byla provedena 3x,bohužel i k překvapení kosmetičky, bez výsledku. Posctivě jsem každý den bělila citronovou štavou,více než 6měsíců nanáším 1x denně antipigmentový gel zn.Merilin,ale také bez účinku :-(.Sportuji,cestuji a je dost omezující hlídat,popř.doupravovat nanesené vrstvy korektoru,proto bych ráda poprosila o konzultaci,popř. o pomoc.Děkuji vřele,s pozdravem DS.

3 komentáře

Reklama
  • Anonymní
    Ivana95
    5. 1. 2020

    Dobrý deň pani Radka , chcela by som sa Vás spýtať či Vám obočie po laserových ošetreniach zmizlo úplne predtým ako ste si dala spraviť nové ? Ďakujem.

  • Premier Clinic

    · 14. 11. 2017

    Dobrý den,

    nepovedený permanentní make-up je možné nejlépe odstranit pomocí ošetření depigmentačním laserem. Pokud je provedená retuš bílým nebo tělovým pigmentem, je laserové odstranění bohužel prakticky nemožné, jelikož tyto světlé barvy obsahují složky kovů, které po styku s laserem tmavnou. Více podrobnějších informací o odstranění permanentního make-upu obočí si můžete přečíst v článku zde: *****************************

    Zdraví MUDr. Jana Votrubová, PhD. - dermatolog

  • Anonymní
    radka190571
    23. 1. 2013

    ahoj dano uplne chapu jak se citis nikdy bych neverila jak oboči dokaže změnit život bože človek by rekl blby oboči....v listopadu2011 jsem si nechala provest pm...vzpadalo to neprirozeně a kosmetička slibula jak to korekcí upraví....tak tu hruzu jen podtrhla....v lednu 2012 jsem si nasla laserove centru andel v praze kde jsem podstoupila celkem 16krat laserové osetrení....jezdila jsem tam celý rok...plně jsem duverovala pani doktorce vohlové...užasná žena,ktera me chapala a zaroven na me dolehala at jsem trpěliva...postupne obočí svetlalo o na konci roku me p.dr. provedla nový make up bohužel jsem prisla o své oboči ale i presto dnes to vypoda celkem prirozeně pokud budeš chtit vedet vic rada se ozvu ahoj radka

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Rádi Vás vyslechneme
Zapojte se do diskusního fóra Estheticon. Chybíte nám tu!
Reklama