Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Nosoretní rýhy

levapa
17. 4. 2012 · Poslední odpověď: 14. 5. 2019

DObrý den,je mi 34 let a velice mě trápí takový povadlý obličej a nejvíce nosoretní rýhy-jsou na foto hodně výrazné..chci se zeptat,jak by se dal můj problém co nejlépe řešit.S pozdravem Katka

Reklama

odpovědí (14)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Premium
Nejlepší odpověď
Dobrý den, doporučuji výplň kyselinou hyaluronovou, vydrží kolem roku. Za Body kliniku Brno dr. Zimovčáková
Premium
Dobrý den,
problém Vašeho typu řešíme poměrně často. Vzhledem k Vašemu věku bychom doporučovali zvážit kombinaci ošetření - aby zákrok vydržel co nejdéle, což může být mikrojehličkování, tekutý facelift a výplň v místě nasolabiálních vrásek. To vše bychom mohli nabídnout upřesnit v naší bezplatné poradně, kde bychom mohli naplánovat vše na míru přímo pro Vás.
S přátelským pozdravem MUDr. Milena Vojtíšková
Aspen Aesthetic Clinics, Klinika Praha
Aspen Aesthetic Clinics, Klinika Praha
Žádné recenze
24. 4. 2012
Vypln, budoucnosti je setrne ziskany vlastni tuk metodou harvest-jet a fillercollector. Jelikoz tuk je ziskan setrne a je neznicen zustava jako vlastni vypln v tele trvale.
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Praha . 20. 4. 2012
Nabídek na řešení máte dost.Přeji vám šťastný výběr. Zaslala jste fotografie,což je chvályhodné,ale k odpovědnému rozhodnutí o způsobu nápravy nestačí. Je otázkou jestli jen výplň nosoretních rýh stěžovanou povadlost obličeje vyřeší. Přikláněl bych se též k názoru spíše zasáhnout v oblasti tváří pod dolními víčky.Pro tuto oblast považuji též za nejlepší výplň vlastním tukem.
s pozdravem Dr. Vrbický
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Esthé Laser Clinic
Praha . 19. 4. 2012
Dobrý den,
doporučuji kombinaci fotorejuvenace pomocí laseru a výplň vrásek vhodným materiálem, na naší klinice používáme čistou kyselinu hyaluronovou.

Postaráme se o Vás!!!
S pozdravem,
MUDr. Kubátová
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Premium
Dobrý den, z různorodosti příspěvků sama vidíte rozdílné přístupy k dané věci, jiný pohled naleznete od plastického chirurga, který injekční výplně používá minimálně, jiný od dermatologa, který neoperuje, jiný od lékaře, který provádí obojí. Více se bez osobní konzultace zde nedozvíte :)

Hezký den

Dr.PACHMAN
Salon Andělské krásy
Salon Andělské krásy
Žádné recenze
18. 4. 2012
Dobrý den,

tento problém řešíme v našem salonu obvykle dermální výplní kyselinou hyaluronovou nejlépe pomocí kanyly, což vyhladí rýhu i povadlost koutků a tváří.

Doporučujeme objednat se k nám na konzultaci, při které bychom určili přesný postup.
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
MYCLINIC prague
MYCLINIC prague
Žádné recenze
18. 4. 2012
Dovolujeme si reagovat na Váš dotaz, umístěný na internetových stránkách. Rádi bychom Vám s Vaším problémem pomohli.
Na naší klinice používáme k ošetření Nasolabiálních rýh injekční implantáty Juvederm Ultra®, Revanesse® nebo Princess®, jedná se o dočasné produkty, které jsou tělem odbourávány, s různou délkou trvání účinku - 6 měsíců až 2 roky. Před ošetřením lze místo aplikace znecitlivět, buď použitím znecitlivujícího krému nebo injekce. Produkt se aplikuje tenkou jehličkou těsně pod kůži. Nejvhodnější produkt k ošetření Vám doporučí lékař při konzultaci s ohledem na typu kůže a hloubky vrásky.
S pozdrevem
MYCLINIC prague s.r.o.
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
MUDr. David Tomášek
Praha . 17. 4. 2012
Z mého pohledu oceníte konkrétní návrh po vyšetření zkušeným atestovaným plastickým chirurgem, kterých jsem v rámci odpovědi cílených Vám viděl málo. Asi byste ani Vy sama nechtěla, aby někdo střílel postupy od boku, když Vás ani neviděl. Oceněním pacienta je poplatek za konsultaci, i když je už mnoho i odborných pracovišť, které poskytují své někdy i dlouholeté zkušenosti bez finančního ocenění, což jsou konsultace zdarma...
Zdraví Dr. Tomášek
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
MUDr. Jaroslava Kačírková
MUDr. Jaroslava Kačírková
17. 4. 2012
Dobrý den,
používáme materiál Remake /zcela jiné složení než hyaluronová kyselina,která nevydrží ve tkáni dlouho stejně tak jako vlastní tuk/,který je vstřebatelný a vydrží kolem dvou let.Aplikace je injekční nebo kanylou.
Cena za jedno balení cca 8000Kč.
MUDr.J.Kačírková
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Dobrý den,
souhlasím s Dr. Pachmanem ohledně nosoretních rýh. Váš problém bych viděla v pokleslých lících a propadlinách, které se občas vidí už ve vašem věku, ale typické jsou o 10 let později. Zde je nejlépe provést bioplastiku, kdy se v dané oblasti vytvoří vaše vlastní vazivo a která vám vyřeší problém na dlouhou dobu, dokud se neprojeví další pokles obličeje (horizont 5-10 ti let). Podrobné informace k této problematice najdete na mých stránkách, kde najdete i obrázky a řešení přesně vašeho problému, protože je to jeden z nejčastějších zákroků. Můžete využít i fotokonzultaci (veškeré info na stránkách).
S pozdravem
MUDr. Jana Vybulková Zavadilová
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Související dotazy

Vypnutí kůže a zvýraznění kontur krku

Nela459083
Nela459083
15. 3. 2017 · Poslední odpověď: 16. 3. 2017

Dobrý den, zajímá mne názor co nejvíce lékařů, osobně jsem se prozatím o této problematice při žádné z konzultací více informací nedozvěděla. Pacientka MLADÉHO věku s profilem na 1. fotce má zájem o zvýraznění kontur, vypnutí pleť a kůži na krku (tj. foto č.2). Existuje řešení?

odpovědi (2)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Premium
2 adresy v Praha (kraj), Ústecký kraj... . 16. 3. 2017
Nejlepší odpověď
Dobry den, pacientka na prvni fotce ma prirozenou konturu, druha fotka je preretusovana. Ve skutecnosti jsem ani takovou konturu nevidel. S pozdravem Dr.Horyna Pavel

Výrazné zlomy, rýhy na nosoretkách

Anonymní
22. 10. 2020 · Poslední odpověď: 27. 10. 2020

Dobrý den, je mi 35 let a velmi mě trápí výrazné nosoretní rýhy, ale spíše dolní část, kde je zlom vrásky. Tam mám již hluboké rýhy. Podstoupila jsem 2x microneedling a 2x 1ml restylanu do nosoretek, do celého obličeje Ravitrane skinbooster 2 ml. Nicméně bych řekla, že po týdnu po odeznění otoku je to snad horší, než to bylo předtím, ta výplň tam jako by vůbec není, nebo je někde na boku... myslím, že problém je v začínajících syslících a spadlých tvářích. Jsem už z toho nešťastná, že po tolika aplikacích u pana doktora nevidím ani náznak zlepšení a nosoretky jsou daleko výraznější než předtím. Dá se s tím kromě miniliftu něco udělat prosím?

odpovědi (4)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
ABClinic Art & Beauty
Praha . 26. 10. 2020
Nejlepší odpověď
Dobrý den,
vzhledem k tomu, že jste podstoupila již tolik neinvazivních metod, které nevedly ke zlepšení, pak je nutné uvažovat o operačním řešení vašeho problému. Před operací je však nutná konzultace, abych mohla posoudit jaký výkon by byl pro vás nejhodnější. Ráda Vás uvidím.
Dr. Věra Šatánková
Plastický chirurg
ABClinic Art & Beauty
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Reklama

Najít další otázky

Podobné dotazy

Odstranění vrásek
15 odpovědí, nejnovější odpověď: 7. 12. 2014
Injekční výplně
5 odpovědí, nejnovější odpověď: 30. 7. 2008
Odstranění vrásek
8 odpovědí, nejnovější odpověď: 18. 5. 2023
Facelift
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 11. 4. 2022
Injekční výplně
8 odpovědí, nejnovější odpověď: 8. 7. 2020
Kyselina hyaluronová
1 odpověď, nejnovější odpověď: 13. 12. 2020
Injekční výplně
8 odpovědí, nejnovější odpověď: 8. 11. 2018
Kyselina hyaluronová
11 odpovědí, nejnovější odpověď: 24. 10. 2014
Léčba akné
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 7. 2. 2023
Kyselina hyaluronová
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 4. 5. 2023

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi