Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Mohu mít prsa plná a u sebe bez mezery?

regi6152858
regi6152858
2. 2. 2016 · Poslední odpověď: 16. 2. 2016

Dobrý den, mám 6 let po augmentaci, pod sval, kulatý profil, 250 ml. Bohužel mám prsa hodně od sebe, jdou do stran, což jsem ale měla i předtím..Proto asi nebudu s výsledkem nikdy spokojena...Chtěla jsem se zeptat, i kdybych se rozhodla pro znovuoperaci a pro větší implantáty, vyplnil by se prostor mezi prsy nebo by šly stále do stran. Dá se operací aspoň nějak vyřešit mezera mezi prsama?Děkuji moc a přikládám foto před a po.

Reklama

odpovědi (4)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
MUDr. Miloš Križko
Praha . 2. 2. 2016
Nejlepší odpověď
Nie nie, to netvrdim. Proste ina moznost ani nebola. Mali ste malo tkaniv na prsou, ktore budu kryt implantat. Ako som uz spominal, implantat musi byt vycentrovany pokial mozno na stred prsníka. Zachytny bod je prave bradavka a dvorec. Aj keby boli implantaty pod zlazou a dali by sa co mozno nejbliz k sobe...bradavky by koukali do stran jeste vic nez ted. A To by ste teprv byla nespokojena.
Proste niekedy sa treba zmierit s tym, ze nie vzdy sa da plne vyhoviet...ale dolezite je informovat klienta predem (pokud je to mozne).
Hezky den. Krizko
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Premium
Vážená paní, mnohdy jde vyřešit Váš problém výměnou prsních impl., - samozřejmě za větší, nutné je však vyšetření o zhodnocení možných rizik s porovnáním s výsledkem předpokládané operace, ke konsultaci se můžete ke mně objednat na LLC kliniku plast. v pracovní dny 7-8 hod.

Zdraví Vás prim. MUDr.Bronislav Vřeský
Dobrý den,

prsa jsou ve Vašem případě dále od sebe především proto, že máte dvorce a bradavky umístěné dále od sebe. Pokud by se implantáty posunuly více k sobě, vypadalo by to nepěkně, dvorce i bradavky by byly na straně prsu a koukaly by "ven". Dát obrovské implantáty nebo posouvat dvorec doprostřed vřele nedoporučuji.
Nicméně souhlasím s názorem ostatních, máte moc pěkná prsa, symetrická, hezkého tvaru, buďte za ně ráda, určitě se najde spousta mužů, kteří by je rádi obdivovali.

MM
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
MUDr. Miloš Križko
Praha . 2. 2. 2016
Dobry den. Vo Vasom pripade su tu 2 problemy: 1. Dvorce na prsou su daleko od seba aj pred operaciou - a implantat sa musi centrovat aj podla dvorcov. Keby sa dali implantaty blizko seba, prave by dvorce boli posunute viac do stran. 2. predpokladam, ze implantat je ulozeny pod svalom: sval sa v strede upina na hrudnu kost, cize takisto implantat dalej nepusti.
Robit posun dvorcov periareolarne blizsie k hrudnej kosti nema pre Vas velky vyznam. Proste niekedy sa zazraky nedaju robit. Je eurcite vhodne poucit klientku pred vykonom, ze prsa nebudu u sebe a bez mezery.
S prianim pekneho dna. Krizko
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Reklama

Najít další otázky

Podobné dotazy

Zvětšení prsou
8 odpovědí, nejnovější odpověď: 6. 4. 2013
Zvětšení prsou
1 odpověď, nejnovější odpověď: 24. 8. 2023
Zvětšení prsou
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 5. 10. 2021
Zvětšení prsou
12 odpovědí, nejnovější odpověď: 18. 5. 2013
Zvětšení prsou
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 5. 5. 2022
Zvětšení prsou
9 odpovědí, nejnovější odpověď: 13. 12. 2017
Rhinoplastika
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 21. 5. 2007
Zvětšení prsou
6 odpovědí, nejnovější odpověď: 18. 6. 2012
Zvětšení prsou
7 odpovědí, nejnovější odpověď: 12. 11. 2019
Modelace prsou
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 2. 12. 2021

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi