Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Někdo po augmentaci 300-320ml?

Anonymní
anonymous460852
Písek · Vytvořeno: 15. 2. 2017 · Poslední odpověď 6. 3. 2017

Ahojky je tady prosím někdo kdo je po Augmentaci + modelace ..anatom tvar ? 300-320ml a mohl by mi dát recenze jak je spokojen? mám se rozhodnout zda jít i do modelace či nikoliv .

10 komentářů

Reklama
  • Anonymní
    anonymous460852
    6. 3. 2017

    Také jsem v to doufala ale mám dvorce hodně nízko takže pro pěkný efekt je mi doporučená

  • Anonymní
    Jana440658
    6. 3. 2017

    Taky jsem měla prsa hodně povadla a prázdná ale paní doktorka to zvládla vyplnit bez modelace.

  • Anonymní
    anonymous460852
    6. 3. 2017

    Děkuji děkuji mooooc.I u mě je nutná modelace jelikož mám prsa hodně povadlá a prázdná.Věřím že i já budu mít to štěstí a vše bude v pořádku.Děkuji ještě jednou.Zas jsem klidnější

  • Anonymní
    Zviratko
    6. 3. 2017

    Taky jsem se bála, ale bez modelace by to nešlo. Dcera a kamarádky tvrdí, že to není v mém připadě vůbec vidět. Pan primář mi vymodeloval nádherný tvar a s velikostí jsem nadmíru spokojená. Vůbec se toho neboj.

  • Anonymní
    anonymous460852
    5. 3. 2017

    Ahojky děkuji moooc.Také vše nechám na MuDr.Maříka jen se bojím jizviček a tvaru dvorců po modelaci

  • Anonymní
    Zviratko
    5. 3. 2017

    Ahoj jsem půl roku po modelaci s augmentací , anatom 270 ml pod sval. Rozhodnutí jsem nechala zcela na MuDr. Maříkovi.

  • prim. MUDr. Blanka Vraspírová

    · 16. 2. 2017

    Dobry večer, zda jít do modelace či ne by Vám měl říci Vás lekar při konzultaci a vysvětlit všechna pro a proti a zrovna tak s tvarem prsniho implantátů.Vy jako Lajk si myslím se sama těžko můžete rozhodovat.zdravi dr vraspirova

  • Anonymní
    reny351124
    16. 2. 2017

    Bylo to na doporučení lékaře a navíc jsou lacinější. Ale neboj se toho, vypadají přirozeně a po roce jizvy nejsou skoro vidět.

  • Anonymní
    anonymous460852
    16. 2. 2017

    Děkuji moooc.A kulaté ti doporučil doktor nebo jsi chtěla kulaté?

  • Anonymní
    reny351124
    16. 2. 2017
    Nejlepší komentář

    Ahoj, já sice nemám anatom, ale kulaté, nicméně jsem rok po modelaci s augmentací 300 ml. Jsem maximálně spokojená, operoval mne prim. Víšek :-)

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Rádi Vás vyslechneme
Zapojte se do diskusního fóra Estheticon. Chybíte nám tu!
Reklama