Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Pooperační podprsenka Lipoelastic

Anonymní
mysatko777
· Vytvořeno: 15. 9. 2015 · Poslední odpověď 16. 9. 2015

Dobrý večer, jsem 3 týdny po augmentaci, kdy jsem dostala podprsenku od Mentoru. Chtěla bych ale další, kterou bych nosila na střídačku. Byla by vhodná podprsenka PI extra od Lipoelastic? Podle slov doktora potřebuji, aby byla pevná a tlačila mi prsa k sobě. Ďekuji

3 komentáře

Reklama
  • Anonymní

    mysatko777

    16. 9. 2015

    Dobrý deň. Děkuju za odpovědi. Operatér mi samozřejmě ukázal také podprsenku PI Unique, kterou ale v mém případe nedoporučuje. Výběr nechal na mě, jestli PI Extra nebo PI speciál, jenomže PI extra se mi zamlouvá víc. Potrebuji neco, co mi bude prsa tlačiť k sobě, proto po dobu 5-6 tydnu musím nosit tuhle pooperační. Pak bych na další 2 týdny, resp. na noc a na doma chtěla něco, co by moji pooperační podprsenku adekvátne zastoupilo.

  • Anonymní
    lipo6143828
    16. 9. 2015
    Nejlepší komentář

    Dobrý den,

    podprsenka PI extra je spíše pooperační podprsenkou.

    Souhlasíme s paní doktorkou Šilhánkovou. PI speciál comfort je jedna z našich nejlepších podprsenek, která je velmi komfortní i pro dlouhodobé nošení. Nesmíme opomenout, že podprsenka PI speciál má zdvojené košíčky, které zajišťují vyváženou kompresi a optimální prsní podpěru.

    Rádi bychom Vám zmínili 2 krokový program, který slouží pacientkám, které podstoupily augmentaci. Více se můžete dozvědět na **************.

    Proto bychom Vám také rádi doporučili podprsenku PI unique, která je skvělým pomocníkem pro druhou fázi pooperační péče, kdy dochází k pevné stabilizaci implantátů. Pooperační podprsenka PI unique je vhodná pro náročné ženy a dá se následně použít také nad rámec rekonvalescence. Nyní ji můžete celý měsíc září zakoupit na našem e-shopu za zvýhodněnou cenu se slevou 15 %.http://eshop.lipoelastic.cz/eshop/kompresni-podprsenky-a-pasy/pi-unique-comfort

    Kdybyste měla jakékoliv další dotazy, neváhejte nás kontaktovat. Rádi Vám poradíme! :)

    Tým LIPOELASTIC

  • MUDr. Jiřina Šilhánková

    · 16. 9. 2015

    Dobrý den.
    Firma Mentor nabízí k implantátům podprsenku zdarma. Naše pracoviště tuto variantu přijímá s nadšením, ovšem doporučuji ji nosit jen po dobu, kdy doporučená podprsenka z Lipoelastiku se suší po vyprání. Podpsenka od firmy mentor není z materiálu, který snesete celý den. Opravdu většího komfortu Vám dodá toto spodní prádlo značky Lipoelastik nepochybíte.
    My doporučujeme set černou na minimální nošení a bílou, z většiny bavlněnou PI special komfort. Pokud máte implantáty pod sval někdy operatér doporučuje i pás, který může být součásti implantátu.
    Často opakovaná věta. Toto vše by Vám měl zajistit a doporučit lékař, který Vás operoval.
    Prádlo doporučuji 8 týdnů se současným omezením fyzické aktivity.

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Rádi Vás vyslechneme
Zapojte se do diskusního fóra Estheticon. Chybíte nám tu!
Reklama