Plastika prsou s minimální jizvou 2,5 cm

Máte před zákrokem?

Vyplňte krátký dotazník a pošlete nezávaznou poptávku až 4 specialistům na tento zákrok. Díky dotazníku snadněji získáte konkrétní odpověď od špiček v oboru – rychle a zdarma.

Máte po zákroku?

Sdílejte své zkušenosti v rychlé anketě a pomozte ostatním se lépe rozhodnout.

  1. Step 8
  2. Step 9
  3. Step 10
  4. Step 11
  5. Step 12
  6. Step 13
  7. Step 14
  8. Step 15

Jakou máte velikost prsou?

Jakou velikost prsou byste chtěla mít?

Jaký tvar prsou preferujete?

Jak byste nejlépe označila váš stav prsou?

Kterou značku implantátů preferujete?

Kdy by měla operace proběhnout?

Pomohla by vám v rozhodování možnost platby na splátky?

Chtěla byste se připojistit na případné komplikace po zákroku?

Autor:

Plastický chirurg MUDr. Petr Hýža Ph.D. vložil prsní implantáty Motiva Ergonomix minimálním otvorem. Jizva po zvětšení prsou v podprsní rýze má jen 2,5 cm. Podívejte se na speciální techniku plastiky prsou.

Plastický chirurg MUDr. Petr Hýža Ph.D. letos v dubnu jako první v ČR zvětšil prsa silikonovými prsními implantáty Motiva Ergonomix z řezu dlouhého pouhých 2,5 cm. K vložení běžného silikonového implantátu přitom zručný plastický chirurg musí provést řez nejméně 5 cm dlouhý.

jizva po zvetseni prsou
Jizva po zvětšení prsou. Má jen 2,5 cm. Hojení po augmentaci bude rychlejší a vám zůstane jen drobná jizva v podprsní rýze.

Zvětšení prsou: Prsní implantát minimálním otvorem

MUDr. Petr Hýža Ph.D. použil k vložení prsního implantátu o objemu 360 ml speciální techniku. Implantát Motiva Ergonomix před vložením do prsů stlačil na minimální velikost díky tzv. Insertion Sleeve, což je sterilní sáček ve tvaru trychtýře. Před vložením samotného prsního implantátu si vypreparoval přesnou kapsu na vybraný implantát. Pro vytvoření kapsy použil Motiva™ Ultralight LED Retractor, světelný hák pro lepší viditelnost.

Hojení po augmentaci: Minimum kapsulací

Vzhledem k tomu, že je silikonový implantát vložen do prsů přes sterilní sáček a nedotýká se tkání v okolí řezu, nehrozí, že by na něm ulpěla jediná kožní bakterie a riziko rozvoje infekce kolem implantátů je zcela minimální. I malá zánětlivá reakce okolo prsního implantátu může vyprovokovat vznik kapsulární kontraktury, zmiňovaná operační technika tedy předchází také riziku vzniku kapsulární kontraktury. Jedná se o velmi bezpečnou techniku.

plastika prsou
Pomůcka při plastice prsou. Sterilní sáček Insertion Sleeve umožňuje vložení prsního implantátu minimálním otvorem.

Jak zvětšit prsa s přirozeným výsledkem

Díky dokonalé kohezivitě a měkkosti gelu uvnitř prsních implantátů jsou výsledkem operace na pohled i pohmat zcela přirozená prsa, na kterých téměř nikdo nepozná, že byla zvětšena silikonovými prsními implantáty. I když jste štíhlá a budete ležet na zádech na pláži nebo zvednete ruce nad hlavu, prsa budou vypadat přirozeně.

Jizva po augmentaci prsou jen 2,5 cm

Techniku používají renomovaní plastičtí chirurgové na špičkových klinikách v zahraničí. Nyní je dostupná také na klinice Leticia v Brně. Plastický chirurg MUDr. Petr Hýža Ph.D. provede na klinice Leticia stovky augmentací ročně. Tuto techniku zvětšení poprsí nabízí všem ženám, které se rozhodnou pro prsní implantáty Motiva Ergonomix. Výjimečně elastické silikonové implantáty může plastický chirurg stlačit do minimálních rozměrů, aniž by došlo k sebemenšímu poškození obalu nebo silikonového gelu. Díky této operační technice je jizva po augmentaci v podprsní rýze zcela nepatrná, jen 2,5 cm dlouhá.

jizva po augmentaci
Jizva po augmentaci má pouhé 2,5 cm. Tato speciální technika vložení prsního implantátu umožňuje rychlejší hojení.

Plastika prsou: Delší operace - rychlejší hojení

Takovéto zvětšení prsou je o něco delší než běžná augmentace. Operatér má totiž ztížený přístup k preparaci kapsy pro zvolený prsní implantát. MUDr. Hýža ve většině případů prsa zvětšuje mikrochirurgicky, precizně zaslepuje všechny cévy tak, aby nedocházelo ke krvácení a klientky nemusely mít po operaci drény. Tím se sníží diskomfort, který pociťují po operaci a hojení po augmentaci je rychlejší.

Publikováno: 15.5.2018

Zvětšení prsou (Augmentace) - Novinky

Diskuze k tématu

Související recenze a zkušenosti

Doktor ve Vašem okolí   
Zákroky, na které se chystají ostatní