Tekutý lifting umí omladit obličej i odstranit vrásky během chvilky

Autor:

Trápí vás povadlá kůže v oblasti obličeje? Nebo se na vaší tváři objevily vrásky a vy se jich chcete zbavit, protože přece ještě nejste tak stará? Nemusíte mít žádné obavy. Pro to, abyste se zbavila vrásek nebo povadlé kůže, nemusíte absolvovat žádné náročné operace. Pomoci vám může i unikátní Tekutý lifting.

Kombinace několika metod funguje

Tekutý lifting je zkrášlovací metoda, které v sobě kombinuje hned několik dalších metod. Právě proto patří k nejúčinnějším metodám v odstraňování vrásek současné doby. Tekutý lifting je unikátní v tom, že obsahuje několik druhů dermálních výplní a zahrnuje i další postupy, které vedou k dosažení zjemnění rysů, odpočatého vzhledu bez propadlých tváří nebo kruhů pod očima a to zcela bez nutnosti chirurgických zákroků, což je na celé proceduře to nejlepší. Podstoupit Tekutý lifting totiž nevyžaduje žádný zvláštní režim před ani po ošetření.

Co Tekutý lifting dokáže?

Tekutý lifting je metoda, která pomáhá hned v několika případech. V první řadě zlepší kvalitu pleti a také odstraní vrásky. Tato metoda se používá také k vyplnění objemu a tvaru rtů a také k obnovení gravitací pokleslého objemu a pomůže vám také získat pevné kontury obličeje.

facelift Jak bude vše probíhat?

Této metody se rozhodně nemusíte vůbec obávat, řadí se totiž do kategorie neivazivní, takže není potřeba žádný chirurgický zákrok ani hospitalizace. Ještě před provedením samotného ošetření proběhne konzultace a po ní vám bude navržen individuální plán s možnostmi omlazení pleti. Účinky Tekutého liftingu jsou viditelné téměř okamžitě a skvělou zprávou je, že pro získání krásné pleti stačí pouze jedno ošetření. Toto ošetření také není limitováno věkem nebo zdravotním stavem

Metodu Tekutý lifting provádí v České republice klinika Petra Clinic, které se specializuje i na další zkrášlující metody.

Více informací najdete na www.bezbolestna-liposukce.cz

Aktualizováno: 1.12.2013

Liquid facelift - Novinky

Související recenze a zkušenosti

Ludmila13 2.3.2018
Spokojený/á

Překvapil mě hlavně hladký průběh zákroku, který i přes použití jehliček prakticky nebolel. Zážitku pomohl i velmi příjemný personál kliniky. Se samotným zákrokem naprostá spokojenost. Pleť je viditelně hladší a pevnější... Více 

2 Likes  
Doktor ve Vašem okolí   
Zákroky, na které se chystají ostatní