Zpěvák Martin Maxa podstoupil facelift a výsledek je opravdu znát

Autor:

Litvínovský zpěvák Martin Maxa v březnu oslaví své 58. narozeniny a jako dárek si nadělil omládnutí o pár let - podstoupil v Perfect Clinic plastickou operaci facelift neboli lifting obličeje. Jako jeden z mála lidí v českém showbyznysu se o svém rozhodnutí nebojí mluvit. A dokonce přiznává, že to nebyl jeho první operační estetický zákrok.

Proč právě facelift?

Po fyzické stránce je na tom Martin Maxa prý díky pravidelnému pohybu stejně dobře jako zamlada, ale bohužel vliv času především v tváři nejde zastavit.

"Jednoho dne jsem si uvědomil, že nemilosrdná gravitace si začíná vybírat svoji daň. A protože mi můj zevnějšek není lhostejný, tak jsem začal přemýšlet o možnosti, jak tento proces maličko zvrátit a rozhodl jsem se pro lifting obličeje, který dokáže krásně vypnout povislou kůži. Jsem moc rád, že jsem s tímto svým záměrem dlouho neotálel, protože mám pocit, že spolu s omlazením své tváře jsem tak trochu omládl i někde uvnitř. MUDr. Lukáš Frajer z Perfect Clinic odvedl opravdu skvělou práci,“ říká Martin Maxa o svém nedávném zákroku.

"Operace obličeje řeší pokles dolní a střední etáže obličeje a krku, kde jsou kontury povadlé. Může za to věkem přirozený úbytek kolagenních a elastických vláken, závěsný aparát tím pádem poklesá a je potřeba navrátit ho tam, kde byl před nějakým časem," vysvětluje plastický chirurg Lukáš Frajer princip operace.
Martin Maxa po faceliftu
Martin Maxa je s výsledkem faceliftu spokojený.

Více estetických operací

Facelifting ale není první estetická operace, kterou zpěvák podstoupil. Před lety byl na operaci očních víček. Nejen z důvodů vizuálně omládnout, ale také se zbavit tlaku z přebytečné kůže a váčků v okolí očí.

"Je mi samozřejmě jasné, že z hlediska času svádím předem prohranou bitvu, nicméně svou kůži zubaté rozhodně lacino neprodám. Jsem odhodlán využít všech prostředků k tomu, abych tenhle proces alespoň trochu zpomalil a dopady stáří co možná nejvíce zmírnil. Ve smyslu téhle bitvy je pak plastická chirurgie mým vítaným spojencem, což zcela nepokrytecky přiznávám,“ říká s úsměvem Martin Maxa.

2500 dřepů za den

Martin Maxa je bývalý vrcholový sportovec a tělesná námaha je nedílnou součástí jeho životního stylu. Pro udržení profesionální kondičky každou neděli udělá 2500 dřepů v jedné sérii. Tenhle svůj očistný rituál, který trvá zhruba hodinu a půl, za posledních 20 let téměř nikdy vynechal. Kromě dřepování se Martin ale věnuje samozřejmě i hudbě a umění.

"V současné době se snažím o rozšíření svého portfolia obrazů, s nimiž hodlám v budoucnu znovu vyrazit do světa. Trávím tudíž spoustu času ve svém ateliéru před malířským plátnem. Tak trochu ovšem na střídačku i ve studiu, kde pracuji na svém novém albu."

Umělecké vlohy zdědil i jeho syn, který je studentem filmové školy a pro Martina Maxu natočil nový videoklip.

Více viz www.perfectclinic.cz >>

Publikováno: 15.4.2019

Facelift (operace obličeje), SMAS lifting - Novinky

Kdy a pro koho je facelift vhodný?

MUDr. Miroslav Veliký

Stárnutí je nevratný proces degenerace tkání, který vede ke ztrátě pružnosti a k povolování kůže, jejich podpůrných vazů a...

Související recenze a zkušenosti

evita 16.4.2019
Spokojený/á

Špičkový chirurg + skvelý človek = dr. Petr Hýža. Po zákrokoch liposukcia + miniabdominoplastika + FL+ ine... to všetko s krásnym výsledkom. Som 2 tyzdne po zakroku, tvár po FL prirodzena, kontury vyrysovane, jazvy na tv... Více 

5 Likes  
Doktor ve Vašem okolí   
Zákroky, na které se chystají ostatní