Ultrazvuková liposukce

Stojí to za to
100 %
Stojí to za to
Na základě 2 příběhů
Průměrná cena
25.833 Kč
Průměrná cena
Podle 20 odborníků
  • Lokální anestezie
  • Nevyžaduje hospitalizaci
  • Délka zákroku méně než 1 hodina
  • Nevyžaduje klidový režim
  • Okamžitý efekt
  • Trvalé výsledky

Co je to ultrazvuková liposukce?

Jedná se o nejmodernější operační metodu odstraňující nadbytečnou tukovou tkáň z podkožních zásob, a to pomocí tenké ultrazvukové sondy. Zákrok je velmi účinný, přináší trvalý efekt a je považován za nejbezpečnější a nejšetrnější metodu liposukce.

Bezbolestná liposukce

Ultrazvuková liposukce UAL

Ultrazvuková liposukce odstraní tuk z problematických partií

Říká se jí také bezbolestná liposukce. Oproti klasické liposukci se jedná o neinvazivní metodu, která je tak k tělu daleko šetrnější. Je třeba mít však na paměti, že ultrazvuková liposukce neřeší obezitu. Pomůže vám odstranit tuk z problémových partií (např. podbradek), kterého se nemůžete zbavit cvičením ani dietami. Je tak ideální pro formování postavy, a to pro ženy i muže. Jedním z přístrojů používaných pro ultrazvukovou liposukci, která se hodí pro tužší podkožní tuk u mužů, je VASER Lipo. Také ženy se mohou těšit z příznivých efektů tohoto přístroje, a to především pro odstranění tuku v oblasti zad, boků nebo břicha.

Jak zjistím, zda jsem vhodný kandidát na ultrazvukovou liposukci

Před/po

Před/po (Laserová dermatologická klinika ALTOS)

Ideální kandidát na ultrazvukovou liposukci je pacient v celkově dobrém zdravotním stavu, ideálně nekuřák. Pacient by měl mít především realistická očekávání. Ultrazvuková liposukce není náhradou za zdravou životosprávu a redukci váhy cvičením či stravou. Podobně jako u většiny lékařských postupů se nedoporučuje podstoupit ani tento zákrok během těhotenství.

Bibliografie

Healthline, How Effective Is Ultrasonic Liposuction? [online]. Dostupné na: https://www.healthline.com/health/ultrasonic-liposuction [Datum: 30. ledna 2021].

"Obsah zveřejněný na tomto portálu je pouze informativní, nemůže za žádných okolností nahradit individuální konzultaci s odborníkem na plastickou chirurgii a estetickou medicínu nebo souvisejícími obory. Pokud uvažujete o podstoupení zákroku (nebo máte-li jakékoli pochybnosti nebo dotazy), obraťte se na svého lékaře. Estheticon nepodporuje ani neschvaluje žádný obsah, ošetření, produkty, názory, zdravotnické pracovníky ani žádný jiný materiál či informace obsažené v tomto textu ani jinde na tomto webu."
Zobrazit lékaře