Informace o ceně: Estetické operace přednoží

3.200 Kč
průměr

Nejčastější problémy s nohama vznikají z palce na noze. Vybočený palec je často způsoben zděděnou vadou, ale těsné boty mohou deformaci podporovat. Po určité době se z puchýře může vyvinout více než jen kosmetický problém. Může se stát bolestivým a vést k dalším příznakům postihujícím nohu. Zpočátku může být pomocníkem vhodná obuv, vložky do bot, vhodné polstrování boty a fyzioterapie. Zvláště u starších lidí by měla být vyčerpána nejprve všechna konzervativní opatření, než se přistoupí k chirurgickému zákroku. Neobvyklé namáhání chodidla vede ke zhoršení problému. V závislosti na úrovni závažnosti lze použít řadu chirurgických zákroků. Průměrná cena estetické operace přednoží je 3.200 Kč.


Cena za tento zákrok je orientační - byla vygenerována na základě cen obsažených ve skutečných příbězích uživatelů portálu Estheticon.cz. Cena závisí na mnoha faktorech, jako je prestiž a zkušenosti lékaře/kliniky, složitost zákroku, atd.

Nejnižší cena 3200 - 2.399 Kč
0 Příběhů
Průměrná cena 2.400 Kč - 4.000 Kč
1 Příběh
Nejvyšší cena 4.001 Kč - 3.200 Kč
0 Příběhů

Cena estetické operace přednoží

Náklady na operaci budou záviset na obtížnosti provedení, potřebě následných ošetření a celkovém zdravotním stavu pacienta. Cena estetické operace přednoží se pohybuje kolem 3.200 Kč. Záleží na konkrétním problému a složitosti nápravy. Do ceny zákroku se obvykle započítává i konzultace s lékařem. Lékař pacienta prohlédne a domluví se na následném postupu. Cena předoperačních vyšetření a testů se pohybuje okolo 1 000 Kč. Zákrok se může provádět v narkóze nebo také jen při lokální anestezii chodidla. Dle zvoleného typu anestezie se odvíjí konečná cena zákroku. Po zákroku je nutné chirurga navštívit, aby stav pacienta vyhodnotil. Tato návštěva bývá zahrnuta v celkové ceně zákroku.

Co je zahrnuto v ceně estetické operace přednoží?

Cena zákroku obvykle zahrnuje konzultaci, předoperační vyšetření, lokální či celkovou anestezii a výkon lékaře. Některé kliniky svým klientům vyhotoví kompletní cenovou nabídku. Pro konečnou cenu zákroku je nutná konzultace vašeho problému s lékařem, který navrhne vhodnou metodu řešení.

Co může zvýšit cenu estetické operace přednoží?

Cenu zákroku určuje ohodnocení chirurga, který zákrok provádí, ohodnocení kliniky, reference od ostatních pacientů, praktická zkušenost v estetické chirurgii a především kvalifikace v oboru. Cenu ovlivňuje i kvalita přístrojů kliniky.

Ceny estetické operace přednoží v České republice

Stejně jako je tomu u jiných zákroků, cena se liší od zvolené metody odstranění problému. Každý člověk má jiné tělo, tedy i jiný typ problému. Chirurg vám navrhne nejvhodnější řešení až po vstupní prohlídce. Osobní konzultace pro kalkulaci operace je tedy nevyhnutelná. Průměrná cena klinik provádějících operace přednoží v České republice je 3.200 Kč.

Je estetická operace přednoží hrazena pojišťovnou?

Pokud s sebou problém přináší zdravotní komplikace, výkon je plně hrazen ze zdravotního pojištění. Pokud prst způsobuje bolest a narušuje váš normální život, považuje se to za zdravotní komplikace. Pojištění bude pravděpodobně pokrývat část nebo celou operaci, protože většina chirurgických zákroků přednoží není kosmetického charakteru. Pokud se jedná pouze o zákrok estetického charakteru, není hrazen pojišťovnami a pacient si zákrok v plné výši hradí sám.

Je možná estetická operace přednoží na splátky?

Kliniky nabízejí splátkové platby na veškeré chirurgické zákroky. Většina klinik v České republice jsou schopné poskytnout svým klientům platbu dle individuální domluvy. Výše splátek a jejich frekvence je potřeba konzultovat s konkrétní klinikou.

Kontaktujte naše odborníky
Zeptejte se lékaře

dotazy

Zobrazit vše
Prodloužení prstu na nohou Janaha · 27. 1. 2021

Dobrý den, mám na obou nohách kratší prst. Nejedná se o vrozenou vadu. Jde o čtvrtý prst od palce. Prosím je možný zákrok a jaká je zhruba cena. Nebo prosím o radu, kde se tyto zákroky dělají, nebo jaký lékař tyto zákroky provádí. Děkuji

Zatím žádné odpovědi

Prosím pomohli byste mi se zdravot.problémem, bolest přednoží, při chůzi jako když tam mam výrůstky a nebo chůze po ostrých kamenech , pod prsty. EMG v pořádku, rentgen přednoží nemam, ortopeda to moc nezajímá, spec.stélky nosím již 3 roky, ale horší se to Halux na jedné noze, ale problém na obou nohách Děkuji, Müllerová 64 let, Cheb

Zatím žádné odpovědi
adri6173033
Křivé prsty na nohou adri6173033 · 11. 11. 2020

Dobrý den, trápí me křivé prsty na nohou, druhé prsty mám zahnuté směrem ven. Po třech konzultacích u lékařů mi byly navrhnuty vždy pouze ortopedicke vložky a nosit prostornou obuv, operaci mi nikdo nedoporučoval. V otevřených botách nohy nevypadají hezky. Poradíte mi prosím, jak prstíky hezky narovnat a jaká operace je vhodná, případně jak je operace náročná atd.? Děkuji za odpověď.

Zatím žádné odpovědi
Kladívkové prsty na nohou MatejDierer · 29. 9. 2020

Dobrý den, mám cukrovku a dědičné onemocnění CMT-1A, na nohou mám kladívkové prsty, často se mně dělají mozole, ortopedické vložky na míru nepomáhají, rád bych postoupil operaci prstů, je tahle operace hrazená pojištovnou, když jsem diabetik je zahojení delší?

Zatím žádné odpovědi

Témata diskuzí

Zobrazit vše

VŠECHNA TÉMATA O ZÁKROKU ESTETICKÉ OPERACE PŘEDNOŽÍ

Přeložené malíčky
dobrý den, zajímalo by mne, kde by se dala udělat operace tzv. přeloženého malíčku, již od narození mám...
LeK
Poslední komentář: 27. 6. 2012 ·
15 2
Přeloženy malicek na noze
Dobrý den. Mate zde někdo zkušenost s přeloženym malickem na noze přes prstenicek ? A je možné aby držel...
Stanislav_imek
Poslední komentář: 4. 3. 2021 ·
0 1
Rekonvalescence po operaci prstů na noze
Mám 8 týdnů po operaci dvou prstů pravé nohy- osteostomii. Rány se zhojily dobře, lékař doporučil pozvolné...
JIRKA704806
Poslední komentář: 26. 2. 2019 ·
4

Příběhy s informacemi o ceně

Na portálu estheticon.cz najdete nejlepší lékaře/kliniky nabízející zákrok: Estetické operace přednoží. Představujeme vám vybrané nabídky, abyste měli z čeho vybírat. Najděte si tu nejlepší!

Syn měl od narození srostlé prsty na obou nohách,obě nohy mu operoval pan doktor Martin Brzuchanski,s operaci syna jsme naprosto spokojeni,pan doktor je milý,příjemný člověk s lidským přístupem k práci.Pana doktora můžeme všem dalším pacietům opravdu doporučit.Opravdu skvělý lékař.

Cena 600 Kč