Informace o ceně: Plastická operace paží

35.000 Kč
průměr

Plastická operace paží je jedním z nejpopulárnějších zákroků plastické chirurgie prováděných po masivním úbytku hmotnosti. Lidem, kteří významně zhubli, často visí značné množství kůže. I štíhlí lidé mohou mít povislé paže kvůli stárnutí nebo genetice. Ani lidé, kteří se věnují pravidelnému cvičení, se někdy nemohou zbavit přebytečné a ochablé pokožky, která se v této oblasti vyskytuje. Povislá kůže tak může způsobovat úzkosti a značně snižovat sebevědomí. Plastická chirurgie vám sebevědomí pomůže vrátit. Průměrná cena plastické operace paží je 35.000 Kč.

Cena plastické operace paží

Cena operace paží závisí na obtížnosti provedení, potřebě kombinace ošetření a celkovém zdravotním stavu pacienta. Průměrná cena operace paží se pohybuje kolem 35.000 Kč. Někdy je zákrok nutný kombinovat s odsátím přebytečného tuku, což cenu operace zvýší. Vždy však záleží na konkrétním problému a složitosti nápravy. Do ceny zákroku se obvykle započítává i konzultace s lékařem, jejíž cena je okolo 500 Kč. Lékař pacienta prohlédne a domluví se na následném postupu. Cena předoperačních vyšetření a testů se pohybuje okolo 1 000 Kč. Zákrok se může provádět v narkóze nebo také jen při lokální anestezii. Výběr analgosedace tak zásadně změní konečnou cenu zákroku. Cena analgosedace pro výkon se pohybuje mezi 1 000 a 10 000 Kč. Po provedené operaci je nutná komprese. Cena kompresního návleku se pohybuje v rozmezí 400 až 1 500 Kč. Po zákroku je nutná kontrola lékařem, která bývá zahrnuta v celkové ceně zákroku. Pokud je lékařem doporučená mast či krém pro rychlejší zahojení ran, cenově se pohybují kolem 200 Kč.

Co je zahrnuto v ceně plastické operace paží?

Cena zákroku obvykle zahrnuje konzultaci, předoperační vyšetření, vybraný typ anestezie, výkon lékaře a šicí materiál. Některé kliniky do konečné ceny zákroku započítávají i kompresní návlek. Pro konečnou cenu zákroku je nutná konzultace s vybraným chirurgem, který navrhne metodu řešení pro co nejdokonalejší efekt zákroku. Klinika vám vyhotoví kompletní cenovou nabídku na míru.

Co může zvýšit cenu plastické operace paží?

Zásadní cenový rozdíl vytváří volba anestezie. Celková anestezie je cenově nejnákladnější. Cenu zákroku dále určuje ohodnocení chirurga, který zákrok provádí, ohodnocení kliniky, reference od ostatních odborníků, praktická zkušenost v estetické chirurgii a především kvalifikace v oboru. Cenu ovlivňuje i kvalita přístrojů kliniky.

Cena plastické operace paží v České republice

Cena se liší od komplikace zákroku a rozsahu problému. Pokud je zároveň provedeno odstranění tuku liposukcí, konečná cena operace se zvýší. Chirurg se na konzultaci rozhodne, jakým způsobem lze váš problém nejlépe odstranit a dosáhnout tak nejlepších výsledků. Osobní konzultace pro kalkulaci operace je tedy nevyhnutelná. Průměrná cena klinik provádějících plastické operace paží v České republice je 35.000 Kč.

Je plastická operace paží hrazena pojišťovnou?

Plastická operace paží se provádí z estetických důvodů a povislá kůže s sebou nepřináší žádné zdravotní komplikace, výkon je tak plně hrazen pacientem. Bohužel tomu tak je i při psychických potížích pacienta, které mu povislá kůže přináší.

Je možná plastická operace paží na splátky?

Pokud jsou náklady na plastickou operaci paží příliš vysoké na to, abyste je mohli zaplatit najednou, zeptejte se svého lékaře na měsíční platby. Většina klinik nabízí splátkové platby na veškeré chirurgické zákroky. Výši a frekvence splátek je nutné konzultovat s konkrétní klinikou.

Kontaktujte naše odborníky
Zeptejte se lékaře

dotazy

Zobrazit vše

Dobrý den,trápí mě povislá kůže na rukou po zhubnutí,zajímala by mě cena operace a cena konzultace,děkuju

konzultace stojí 500 czk a v případě realizace operace se částka vrací, výkon stojí cca 30000 czk , nutno přičíst anestezii, pobyt a léky, nezapomeňte na dph, hojení 2-3 týdny, přeji hezký den prof dušková

2 odpovědi číst dál

Dobrý den, rozhoduji se mezi liposukcí paží a operací. Mám poměrně tlusté paže a stydím se nosit krátke rukávy natož nátělníky. Pro liposukci mluví to, že je rychlé hojení a není to až tak invazivní zákrok. Pro operaci to, že se odstraní i tzv. křidýlka v podpaží, které tam prostě mám, jelikož jsem zhubla cca 30kg. Můj dotaz tedy zní, klasická operace nebo liposukce? u klasické operace mám strach, že se odstraní i lymfatické uzliny/části lymf.syst. a pak budou vznikat otoky rukou. V podstatě jsem schopna "přežít" ta křidýlka,ale potřebuji zmenšit objem paží.prosím i info o cenách.děkuji

Dobrý večer, rozhodně ve vašem případě doporučuji odstranění nadbytečné kůže společně s liposukcí. Při dobré péči o jizvy, pečlivé, dlouhodobé a důsledné je možné dosáhnout takového vzhledu jizev, který je přijatelnější než "křidélka". Bohužel, nikdo Vám nezaručí jizvy tenké a téměř neviditelné. Rozhodně není potřeba se obávat vzniku ... číst dál

6 odpovědí číst dál
radi

Dobrý den, po velkém váhovém úbytku mi zůstal velký nadbytek kůže na pažích, rozhodla jsem se pro plastickou operaci a začala hledat. Někde je tato operace prováděna v celkové anestezii, někde v lokální, někde s hospitalizací a s drény, jinde bez hospitalizace a dokonce bez drénů. Nejsem schopna nikde dohledat v čem se operace liší, zda jsou oba zákroky stejně efektivní a pro který se tudíž rozhodnout. Děkuji za odpověď.

MUDr. David Tomášek

MUDr. David Tomášek

Nejlepší odpověď

Metodikou pro odstranění přebytku volné kůže je správné vyměření přebytku k odstranění. Způsob ošetření závisí na operaterovi zda v narkose - výkon je pohodlnější pro obě strany, v lok. anestesii naopak vpravujeme do těla méně léků, ale může to pobolívat. Drenáž závisí na tom zda je výkon krvácivý. Pokud ano je třeba alespoň den hospitalizovat. Pos ... číst dál

3 odpovědi číst dál
teresicka
Reoperace paží teresicka · 4. 6. 2015

Dobrý den, chci se zeptat zda takhle provedena redukce paží je v pořádku? Redukci paží jsem podstoupila po - 70kg. Takže opravdu byla potřeba. Ale s výsledkem nejsem tolik spokojena. Každopádně doktorka mi říká, že je to v pořádku a nechce udělat reoperaci. Děkuji za odpovědi.

Ve srovnání s jinými výsledky to není špatný výsledek. Jizva tam musí být vždy. Vzácně se hojí lépe. Vás asi zajímá, zda to nemohlo být více odstraněno, mohlo, ale mohlo by to pak být asymetrické vůči předloktí. Všeobecně si troufám tvrdit, že takovéto vyšetřování přez internet je na nic. Chcete-li se ujistit o správnosti a efektivitě výsledku obje ... číst dál

3 odpovědi číst dál

Témata diskuzí

Zobrazit vše

VŠECHNA TÉMATA O ZÁKROKU PLASTICKÁ OPERACE PAŽÍ

Operace brachydaktylie
Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, zda jde nějakým způsobem operovat brachydaktylie? Nebo alespoň nějak...
roma123
Poslední komentář: 13. 5. 2014 ·
0

Příběhy s informacemi o ceně

Na portálu estheticon.cz najdete nejlepší lékaře/kliniky nabízející zákrok: Plastická operace paží. Představujeme vám vybrané nabídky, abyste měli z čeho vybírat. Najděte si tu nejlepší!

Mám necelé dva měsíce od provedení operace MUDr. Peterem Ondrejkou, podstoupila jsem léčbu biostimulačním laserem, jizvy se hojí, i když to bude ještě trvat dlouho, než zesvětlí a nebudou tak vidět, jsem spokojena a tímto pana doktora zdravím a moc mu děkuji.

Cena 45.000 Kč

Dobrý den všem, před třemi týdny jsem podstoupila plastiku paží.Ruce jsem měla jak netopýr .Zhubla jsem 25 kg za rok a věk 55 let bylo jasné ,že se kůže nestáhne sama. Musim říct , že i když je to jen tři týdny tak výsledek je úžasný. Kliniku a pana doktora Ventrubu jsem si vybrala dle recenzí a udělala jsem opravdu dobře, když budu potřebovat zase něco vylepšit tak mám jasnou volbu. Při konzultaci byl pan doktor vstřícný a ochotný, vše vysvětlil navrhl řešení a já jen souhlasila. Na klinice jsou všichni neuvěřitelně ochotní , prostě super.Všem V-clinic vřele doporučuji :-)

Cena 42.000 Kč