Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Plastická operace paží: ceny

31.383 Kč
průměr
121
podle
lékařů

Plastická operace paží je jedním z nejpopulárnějších zákroků plastické chirurgie prováděných po masivním úbytku hmotnosti. Lidem, kteří významně zhubli, často visí značné množství kůže. I štíhlí lidé mohou mít povislé paže kvůli stárnutí nebo genetice. Ani lidé, kteří se věnují pravidelnému cvičení, se někdy nemohou zbavit přebytečné a ochablé pokožky, která se v této oblasti vyskytuje. Povislá kůže tak může způsobovat úzkosti a značně snižovat sebevědomí. Plastická chirurgie vám sebevědomí pomůže vrátit. Průměrná cena plastické operace paží je 30.000 Kč.

Plastická operace paží: ceny
Plastická operace paží Nejnižší
cena
Průměrná cena Maximální cena
Ceny ve městě Praha 20.000 Kč 38.000 Kč 56.000 Kč
Ceny ve městě Brno 12.000 Kč 31.000 Kč 50.000 Kč
Ceny ve městě Ostrava 8.000 Kč 21.450 Kč 34.900 Kč
Ceny ve městě Plzeň 20.000 Kč 35.000 Kč 50.000 Kč
Ceny ve městě Hradec Králové 10.000 Kč 22.000 Kč 34.000 Kč
Ceny ve městě Karlovy Vary 20.000 Kč 24.000 Kč 28.000 Kč
Ceny ve městě Hluboká nad Vltavou 40.000 Kč 45.000 Kč 50.000 Kč
Ceny ve městě Chotoviny 18.000 Kč 19.000 Kč 20.000 Kč
Ceny ve městě Kuřim 44.000 Kč 47.000 Kč 50.000 Kč

Cena tohoto ošetření je orientační. Jedná se o průměr cen, které kliniky zveřejnily na webu Estheticon.cz Tyto ceny se mohou lišit v závislosti na popularitě a zkušenostech kliniky, charakteristice pacienta, složitosti zákroku, značkách, se kterými kliniky pracují, atd.

Cena plastické operace paží

Cena operace paží závisí na obtížnosti provedení, potřebě kombinace ošetření a celkovém zdravotním stavu pacienta. Průměrná cena operace paží se pohybuje kolem 30.000 Kč. Někdy je zákrok nutný kombinovat s odsátím přebytečného tuku, což cenu operace zvýší. Vždy však záleží na konkrétním problému a složitosti nápravy. Do ceny zákroku se obvykle započítává i konzultace s lékařem, jejíž cena je okolo 500 Kč. Lékař pacienta prohlédne a domluví se na následném postupu. Cena předoperačních vyšetření a testů se pohybuje okolo 1 000 Kč. Zákrok se může provádět v narkóze nebo také jen při lokální anestezii. Výběr analgosedace tak zásadně změní konečnou cenu zákroku. Cena analgosedace pro výkon se pohybuje mezi 1 000 a 10 000 Kč. Po provedené operaci je nutná komprese. Cena kompresního návleku se pohybuje v rozmezí 400 až 1 500 Kč. Po zákroku je nutná kontrola lékařem, která bývá zahrnuta v celkové ceně zákroku. Pokud je lékařem doporučená mast či krém pro rychlejší zahojení ran, cenově se pohybují kolem 200 Kč.

Co je zahrnuto v ceně plastické operace paží?

Cena zákroku obvykle zahrnuje konzultaci, předoperační vyšetření, vybraný typ anestezie, výkon lékaře a šicí materiál. Některé kliniky do konečné ceny zákroku započítávají i kompresní návlek. Pro konečnou cenu zákroku je nutná konzultace s vybraným chirurgem, který navrhne metodu řešení pro co nejdokonalejší efekt zákroku. Klinika vám vyhotoví kompletní cenovou nabídku na míru.

Co může zvýšit cenu plastické operace paží?

Zásadní cenový rozdíl vytváří volba anestezie. Celková anestezie je cenově nejnákladnější. Cenu zákroku dále určuje ohodnocení chirurga, který zákrok provádí, ohodnocení kliniky, reference od ostatních odborníků, praktická zkušenost v estetické chirurgii a především kvalifikace v oboru. Cenu ovlivňuje i kvalita přístrojů kliniky.

Cena plastické operace paží v České republice

Cena se liší od komplikace zákroku a rozsahu problému. Pokud je zároveň provedeno odstranění tuku liposukcí, konečná cena operace se zvýší. Chirurg se na konzultaci rozhodne, jakým způsobem lze váš problém nejlépe odstranit a dosáhnout tak nejlepších výsledků. Osobní konzultace pro kalkulaci operace je tedy nevyhnutelná. Průměrná cena klinik provádějících plastické operace paží v České republice je 30.000 Kč.

Je plastická operace paží hrazena pojišťovnou?

Plastická operace paží se provádí z estetických důvodů a povislá kůže s sebou nepřináší žádné zdravotní komplikace, výkon je tak plně hrazen pacientem. Bohužel tomu tak je i při psychických potížích pacienta, které mu povislá kůže přináší.

Je možná plastická operace paží na splátky?

Pokud jsou náklady na plastickou operaci paží příliš vysoké na to, abyste je mohli zaplatit najednou, zeptejte se svého lékaře na měsíční platby. Většina klinik nabízí splátkové platby na veškeré chirurgické zákroky. Výši a frekvence splátek je nutné konzultovat s konkrétní klinikou.

Nabídky pro zákrok Plastická operace paží

Na portálu estheticon.cz najdete nejlepší lékaře/kliniky nabízející zákrok: Plastická operace paží. Představujeme vám vybrané nabídky, abyste měli z čeho vybírat. Najděte si tu nejlepší!
-10%
Stálá nabídka
3 adresy v Praha
Exkluzivní sleva 10% na Váš estetický zákrok.
Stálá nabídka
3 adresy v Praha
Začněte šetřit hned teď. Stačí, abyste se prostřednictvím Estheticon.cz obrátili na Klinické centrum ISCARE, a získáte slevu 10%. Použijte tlačítko „Požádat o nabídku“ a užívejte si naše slevy!
Číst dál
Zobrazit nabídky