Informace o ceně: Karboxyterapie

803 Kč
průměr
18
odborníků

Je všeobecně známo, že kůže je největším orgánem v celém těle a je odpovědná za naši ochranu a pomáhá při komunikaci s vnějším prostředím. Je tedy nezbytné, aby byla naše pokožka zdravá, proto je důležité pochopit, jak zdravá pokožka funguje, abyste se mohli naučit lépe se o ni starat, a to zahrnuje používání produktů, které vám také pomohou předcházet budoucím kožním problémům. Karboxyterapie je velmi bezpečná léčba a s minimálními vedlejšími účinky. Ošetření je rychlé a nabízí vynikající výsledky při různých estetických problémech. Průměrná cena karboxyterapie je 803 Kč. Zlepšuje pružnost pokožky, snižuje a odstraňuje celulitidu a lokalizované tukové usazeniny a stimuluje produkci kolagenu.


Cena za tento zákrok je orientační - byla vygenerována na základě cen obsažených ve skutečných příbězích uživatelů portálu Estheticon.cz. Cena závisí na mnoha faktorech, jako je prestiž a zkušenosti lékaře/kliniky, složitost zákroku, atd.

Nejnižší cena 250 - 601 Kč
5 Příběhů
Průměrná cena 602 Kč - 1.003 Kč
4 Příběhy
Nejvyšší cena 1.004 Kč - 2.000 Kč
2 Příběhy

Cena za karboxyterapii

Cena jednoho sezení se pohybuje od 250 Kč do 1 000 Kč. Cena za ošetření závisí na velikosti ošetřené plochy, na počtu sezení, které k léčbě potřebujete. Aplikace se vždy doporučuje alespoň třikrát zopakovat. V ceně zákroku bývá i konzultace. Některé kliniky nabízí dokonce nezávaznou konzultaci zdarma. Cenu karboxyterapie je možné odhadnout až po konzultaci, protože potřeby klientů jsou velmi individuální. Některá pracoviště poskytují slevové balíčky, které jsou sestaveny z vícero aplikací.

Co je zahrnuto v ceně karboxyterapie?

Cena zákroku může zahrnovat konzultaci. Některé kliniky nabízí konzultaci zdarma. Další položkou je samotná aplikace lékařem. Kliniky poskytují klientům cenovou nabídku karboxyterapie ještě před zahájením ošetření.

Co může zvýšit cenu karboxyterapie?

Cenu karboxyterapie může zvýšit počet aplikací, které jsou nutné k léčbě vašeho problému. Cena, kterou zaplatíte, závisí i na vybrané klinice a její úrovni zkušeností a počtu a velikosti ošetřovaných oblastí. Vybrat kliniku můžete i na základě recenzí předchozích klientů.

Cena karboxyterapie v České republice

Průměrná cena klinik provádějících karboxyterapii v České republice je kolem 803 Kč za jedno sezení. Sezení je však nutné opakovat pro dosažení co lepších výsledků. Počet ošetření je individuální a je třeba nejprve podstoupit konzultaci s lékařem.

Je karboxyterapie hrazena pojišťovnou?

Karboxyterapie patří mezi nadstandardní kosmetické zákroky, které nejsou hrazené zdravotními pojišťovnami. Klient si zákrok hradí sám. Kosmetické zákroky nikdy nejsou hrazeny z prostředků veřejného zdravotního pojištění.

Je možná karboxyterapie na splátky?

Cena karboxyterapie se pohybuje v řádech stovek korun, platí se tedy jednorázově. Některé kliniky nabízejí balíčky s několika aplikacemi. Způsob platby vícero sezení najednou je nutné s klinikou konzultovat. Některé kliniky nabízí možnost splátek, avšak s vámi vybranou kliniku je třeba podmínky platby konzultovat.

Kontaktujte naše odborníky
Zeptejte se lékaře

dotazy

Zobrazit vše

Dobrý den, tato metoda mi bylo doporučena na kůži pod dolními víčky (jemné vrásky, kruhy, tenká kůže a prosvítající žilky; je mi 22). Bylo mi ale řečeno, že pokud bych chtěla dlouhodobě viditelný výsledek, musela bych pak chodit na tzv. udržovací ošetření tak jednou, dvakrát do roka. Zajímal by mě názor jiného lékaře, jestli tato metoda nemůže být škodlivá, když je prováděna dlouhodobě? Např. jsem slyšela, že po botoxu, pokud se na něj přestane chodit, se pak tvoří kruhy pod očima, je-li píchán do vrásek okolo očí. Tak by mě zajímalo, jestli třeba po úplném ukončení karboxyterapie nehrozí něco? Děkuji.

Dobrý den, karboxyterapie, pokud je klient s výsledkem spokojen, může být bez problému aplikována v "udržovacím režimu" tak, jak Vám řekli. Pokud ale máte kruhy a žilky pod očima, mohou se uplatnit i jiné přístupy, na kruhy aplikace výplňového materiálu - filleru, na žilky event. laser, doplňkově medicínská kosmetika. Jinak, to, co jste slyšela ohl ... Číst dál

1 odpověď číst dál
martina17930164

Dobrý den, trpím systémovou sklerodermií. Mám již docela Rýhy kolem úst a poklesly i koutky. Zmenšila se mi i ústa. Toto ošetření by mi mohlo pomoci, mohu očekávat pozitivní Výsledky? Vyhlazení vrásek? Ráda bych postoupila ošetření i Na dalších partiích.

Dobře, děkuji Trochu těžko říci, jaké by bylo nejlepší ošetření bez fotografie nebo osobní konzultace, také bych se vás chtěl zeptat, jaký je váš cíl a očekávání s léčbou. dík

2 odpovědi číst dál
violetsareblue

Mam zajem o karboxyterapii na ruzne partie tela (strije, celulitida, zpevneni briska po operaci, atd.) a momentalne me nejvice zajima karboxyterapie na odstraneni podbradku, jako co nejmene invazivni metoda. Jedna se pouze o odstraneni tuku, ne zpevneni kuze. Jiz jsem byla na konzultaci na dvou mistech a vzdy me od karboxyterapie odrazovali s tim, ze vpichy jsou bolestive. Nechapu tedy, proc tuto metodu vubec nabizi. Z Anglickych stranek jsem se dozvedela, ze lze pouzit lokalni anastezii, i kdyz v mistech konzultace mi bylo tvrzeno, ze to neni mozne. Prosim tedy o dalsi nazory. Dekuji!

Dobrý den. Karboxyterapie je pro řešení podbradku vhodná a skutečně jde i o metodu méně invazivní než např. injekční lipolýza, ani karboxyterapie však není zcela bezbolestná a efekt je vždy individuální. CO2 plyn v místě aplikace při karboxyterapii trochu pálí, tlačí, nejsou to pocity nijak strašné. Efekt záleží i na výchozím stavu - nejen množ ... Číst dál

2 odpovědi číst dál
Dceři nerostou vlasy mrazaj48209 · Dnes

Dobrý den, rád bych se zeptal zda nám resp. mé 6ti leté dceři mohla pomoci karboxyterapie. Od narození jí nerostou vlasy. Trochu na vrchu hlavy ale na temeni téměř vůbec. Od narození jsme ji nikdy neostříhali a vlasy prostě nerostou. K tomu má atopický ekzém. Někdo říká, že dokud bude nemocná kůže, tak tělo vlasy shazuje, jiný nám řekl, že potřebuje do těla dodat kolagen a jiná paní doktorka nám řekla, že jí není pomoci. My to teda nevzdáváme a zkoušíme co jde. Předem děkuji za Váš čas a odpověď

Dobrý den, myslím, že to není dobrý nápad. Karboxyterapie v oblasti kštice je sama o sobě nepříjemná, pro takto malé dítě by tedy byla již samotná aplikace psychicky traumatizující, jde navíc o aplikaci opakovanou. Protože karboxyterapie zlepšuje prokrvení a metabolismus ošetřované partie, má smysl hlavně tam, kde tímto způsobem lze pomoci - tzn. ... Číst dál

1 odpověď číst dál