Informace o ceně: Laserová liposukce

23.118 Kč
průměr
22
odborníků

Laserová liposukce je nejšetrnější a bezbolestná metoda odstranění tukových zásob z problémových partií, které nelze vytvarovat cvičením či vhodnou stravou. Laserový paprsek ničí tukové buňky, které se následně přirozeným metabolismem vyloučí. Laserový paprsek většinou o vlnové délce 980 nm odbourává tukovou tkáň a zároveň vypíná pokožku a tím zbavuje pacienta celulitidy. Při laserové liposukci nedochází k poškození okolních tkání, cév a nervů, laser působí pouze na tukovou tkáň. Rekonvalescence po laserové liposukci je navíc velmi rychlá.

Laserová liposukce Nejnižší
cena
Průměrná cena Maximální cena
Ceny ve městě Praha 13.800 Kč 25.860 Kč 39.450 Kč
Ceny ve městě Brno 18.000 Kč 22.600 Kč 29.500 Kč
Cena za tento zákrok je orientační - byla vygenerována na základě cen obsažených ve skutečných příbězích uživatelů portálu Estheticon.cz. Cena závisí na mnoha faktorech, jako je prestiž a zkušenosti lékaře/kliniky, složitost zákroku, atd.
Nejnižší cena 7000 - 17.337 Kč
3 Příběhy
Průměrná cena 17.338 Kč - 28.897 Kč
9 Příběhů
Nejvyšší cena 28.898 Kč - 39.450 Kč
1 Příběh

Rozložení cen

Cenová mapa

Zjistěte ceny v jednotlivých krajích
Nejnižší cena o 25 % nižší ceny oproti průměru
Průměrná cena Průměr všech cen
Nejvyšší cena o 25 % vyšší ceny oproti průměru

Laserová liposukce cena

Jaká je cena laserové liposukce? Cena laserové liposukce se pohybuje mezi 14 000 Kč a 30 000 Kč za jednu partii (podbradek, břicho, boky, vnější stehna /obě samozřejmě/ atd.) dle konkrétní partie. Do ceny zákroku se obvykle započítává i konzultace s lékařem. Lékař pacientku prohlédne a poté se domluví na následném postupu. Před liposukcí v lokální anestesii se provádí klasické krevní testy a biochemické vyšetření krve a moči. Cena vyšetření a testů se pohybuje okolo 500 Kč. Laserová liposukce nevyžaduje celkovou anestezii, laserová liposukce vždy probíhá ambulantní formou. Pracuje se pouze v lokálním napuštění anestetikem nebo v kombinaci lokální anestesie a analgosedace. Cena analgosedace pro výkon v lokální anestezii se pohybuje mezi 2000 Kč a 6000 Kč. Po zákroku je nutné lékaře navštívit, aby stav pacienta vyhodnotil. Tato návštěva bývá zahrnuta v celkové ceně zákroku. Po laserové liposukci je nutné nošení elastického prádla po dobu dvou týdnů. Cena takového návleku se odvíjí od typu návleku, tedy ošetřované partie. Cena bandáže se pohybuje od 500 Kč a dlouhé bandáže mohou vyjít až na 2000 Kč. Při rozsáhlejším zákroku se doporučuje i podpůrná léčba enzymatickými přípravky jako je Wobenzym či Phlogenzym. Cena Wobenzimu se pohybuje okolo 200 Kč za 40 tablet. 40 tablet Phlogenzymu vyjde na 300 Kč.

Co je zahrnuto v ceně laserové liposukce?

Cena zákroku laserové liposukce obvykle zahrnuje konzultaci, předoperační vyšetření, lokální anestezii a výkon lékaře. V ceně nejsou zahrnuty stahovací bandáže. Profesionální klinika vyhotoví klientům kompletní cenovou nabídku se všemi detaily. Je tedy dobré, informovat se o všech platbách ještě před samotným zákrokem.

Co může zvýšit cenu laserové liposukce?

Cenu zákroku určuje hned několik faktorů. Je to ohodnocení samotné kliniky, reference od ostatních odborníků, praktická zkušenost v estetické chirurgii a v první řadě kvalifikace. Cenou hodně hýbe i typ a kvalita laseru, který je při laserové liposukci používán. Nenechte se ovšem cenou zmást, ne vždy je ten nejdražší plastický chirurg zároveň i tím nejlepším. Dnes některé kliniky investují do marketingu, krásných reprezentativních prostorů umístěných na lukrativních adresách města a krásného personálu, jako jsou například najaté recepční, které se zdravotnictvím nemají co dočinění. Proto je mnohdy lepší porozhlédnout se po letité lékařské praxi a referencích předešlých klientů.

Ceny laserových liposukcí v ČR

Stejně jako je tomu při jiných zákrocích, cena laserové liposukce se liší od volené kliniky. Cena zákroku se také odvíjí od ošetřované partie. Osobní konzultace pro kalkulaci laserové liposukce je nevyhnutelná. Průměrná cena klinik provádějících laserovou liposukci v České republice je kolem 22 000 Kč. Podobnými zákroky jsou například ultrazvuková kavitace, kryolipolíza nebo neinvazivní odstranění tuku a celulitidy, které jsou podstatně levnější, avšak založeny na jiném principu odstraňování přebytečného tuku. Cena těchto zákroků se pohybuje v řádech tisíců.

Je laserová liposukce hrazena pojišťovnou?

Laserová liposukce není řešením obezity či nadváhy, jedná se o zákrok kosmetického charakteru. Estetické zákroky nejsou hrazeny pojišťovnami, pacient si laserovou liposukci tedy hradí sám v plné výši. To bohužel platí i v případě, že pacient kvůli nadváze či tvaru postavy trpí psychickými problémy.

Je možná laserová liposukce na splátky?

Veškeré zákroky je dnes možné provést s možností splátek. Většina klinik v České republice jsou schopné poskytnout svým klientům platbu ve formě několika splátek a to i splátek bezúročních. Výše splátek a jejich frekvence se však může lišit na základě individuální domluvy s konkrétní klinikou. Pokud narazíte na kliniku, která tuto možnost nenabízí, máte možnost využít jakékoliv půjčky mimo působnost dané kliniky. Finanční stránku laserové liposukce může pomoci vyřešit například Raiffeisen banka, která poskytuje půjčku téměř na všechny plastické zákroky. Dnešní popularita estetických klinik nám poskytuje široký výběr klinik s nejvyšší úrovní vybavenosti a inspirativní školící systémy pro lékaře po celém světě. Je tedy skutečně snadné docílit vysněného vzhledu, vytvarovat tělo do vysněné podoby a cítit se díky laserové liposukci skvěle. Kvalitních informací a možnosti výběru kvalitní kliniky se špičkovým vybavením jsou široké, nyní záleží pouze na Vašem odhodlání k zákroku a pečlivém výběru kliniky.

Kontaktujte naše odborníky
Zeptejte se lékaře

dotazy

Zobrazit vše
Liposukce stehen - výsledky Majda31 · 9. 11. 2020

Pěkný den, dnes jsem 14 dní po laserové liposukci vnitřních a vnějších stehen, cena byla 47.000 Kč. Ihned po operaci jsem viděla výsledek, který byl opravdu výborný nad očekavání, ale nyní jsem zklamaná. Změna je, ale minimální. Řekla bych, že hojení bylo bez problemu, jsem již v podstatě bez modřin. Nepřipadá mi, že bych měla otoky, tudíž předpokládám, že stav je víceméně konečný. Chápu, že se uvádí 3 měsíce, ale domnívám se, že změna už bude minimální. Jen nechápu, jak je možné, že ihned po operaci to bylo tak viditelné (opravdu znatelná mezera mezi stehny) a teď nikoliv?

Zatím žádné odpovědi
Konečný stav po liposukci paží Amelie271 · 29. 6. 2021

Dobrý den, ráda bych se zeptala, kdy je možné vidět finální výsledek po liposukci paži. Před 14ti dny jsem absolvovala laserovou liposukci stehen, boků a paží. Zatím co na stehnech i bocích již výsledek viditelný je, i přes mírné otoky, na pazich pozoruji stejny stav, ne-li horší. Doufám, ze se to ještě zlepší, ale je mi 40, možná je to i špatnou elasticitou kůže. Dekuju za odpověď, foto příkládám.

Dobrý den. Na pažích je méně tuku než na bocích a stehnech, výsledek proto nemusí být tak krátce po výkonu znatelný, navíc ještě přetrvává pooperační otok. Buďte trpělivá, výsledný efekt po liposukci je možno hodnotit nejdříve po 3 měsících. Hezký den. MUDr. Kamila Podkalská Sommerová Plastický chirurg

1 odpověď číst dál
anonymanonym

Dobry den, chtela bych se zeptat zda je normalni, ze po laserove lipo, kterou jsem podstoupila 11.2.stale nevidim zadny vysledek. Byla jsem na lipo vnitrnich stehen a nevidim zadny rozdil ani kdyz jsem natesnana v kompresnim pradle. Vim, ze je jeste brzo, ale neprijde mi, ze bch to mela uz tak natekle a zacinam byt nervozni, ze jsem vyhodila zbytecne penize a vysledek 0. Dekuji za vase zkusenosti nebo rady, co pro pozadovany vysledek jeste muzu udelat :(

MUDr. Patrik Paulis

MUDr. Patrik Paulis

Nejlepší odpověď

Dobry den Laserova lipolyza ma sve presne stanovene indikace a vyzaduje dukladnou diagnosu problemu. Nad to, je velice dulezita pred, sle zejmena postoperacni pece, ktery je u tohoto typu vykonu jeji nedilnou soucasti. Bohuzel je taky pravdou, ze ji v CR casto provadi i lekari neatestovani v oboru plasticka chirurgie.. Kazdopadne vysledek lipolyzy ... číst dál

1 odpověď číst dál

Mám zájem o laserovou liposukci břicha a žaludku,a zda ji mohu podstoupit když mám kardiostimulátor,léčený vysoký tlak,léčenou štítnou žlázu,sama zhubnout nedokáži a při mé váze 96 kg,mám nejvíce tuku právě na břiše a žaludku. Prosím o odpověď a zároveň odhad ceny,děkuji.Libuše

Dobrý den, laserovou liposukci využít lze, nicméně jak už píší kolegové nade mnou, liposukce neslouží pro redukci tělesné hmotnosti a ani jako primární nástroj pro hubnutí. Liposukce je určena pro korekci nepoddajných partií. V případech nadváhy je tedy nejprve zapotřebí zhubnout za asistence profesionálů a až následně korigovat problematické part ... číst dál

3 odpovědi číst dál

Témata diskuzí

Zobrazit vše

VŠECHNA TÉMATA O ZÁKROKU LASEROVÁ LIPOSUKCE

LipoSonix na podbradek?
má někdo zkušenosti s Liposonixem pro úpravu podbradku ?
axalina
Poslední komentář: 4. 7. 2018 ·
1

Příběhy s informacemi o ceně

Na portálu estheticon.cz najdete nejlepší lékaře/kliniky nabízející zákrok: Laserová liposukce. Představujeme vám vybrané nabídky, abyste měli z čeho vybírat. Najděte si tu nejlepší!

K pani Musilove jsem sla na doporuceni kamaradky z Zürichu, ktera u ni stejny zakrok jiz podstoupila. O zakroku jsem mela jasnou predstavu, uvodni konzultace byla formalita. Velice ocenuji, ze mi klinika vysla vstric s terminem, v Ceske republice jsem jen nekolikrat do roka na par dnu. Zakrok nebyl bolestivy, s nosenim navleku jsem nemela problemy. S vysledkem jsem velmi spokojena, celkova uroven kliniky a pristup se rovnaji nejlepsim zarizenim ve Svycarsku, kde jsou ale vyrazne vyssi ceny.

Cena 20.000 Kč

Laserová liposukce s MuDr. Tománkem, 3. partie. Něco málo o mé postavě, nikdy jsem nebyla obézní, ale postava ani přes cvičení nebyla dokonalá. Můj problém byli stehna a přetékající boky přes kalhoty. A tento problém laserová liposukce úplně vyřešila, boky mi nepřetékají a stehna změnili tvar (podstoupila jsem vnitřní a vnější stehna) a ještě zmizela celulitida. Právě protože je ten efekt dlouhodobý, rozhodla jsem se pro další zákrok a ještě trošku postavu dotvarovat. Čeká mě dotvarování břicha a zadních stehen, kde mám právě ještě celulitida. Doporučila jsem kliniku kamarádce a ta podstoupila laserovou liposukci břicha a také boků, její zkušenost je stejně kladná jako ta má. MuDr. Tománek je opravdu jednička a sestřičky jsou úžasné a opravdu velmi pečující.

Cena 65.000 Kč

Před necelými čtrnácti dny jsem podstoupil zákrok na této klinice. Na celkové hodnocení zákroku je sice ještě brzy, ale již nyní vše vypadá dobře a bez komplikací. Přesto bych již nyní rád poděkoval doktoru Petrovi za skvělou práci. Sestrám Hance a Kristyn za trpělivost a péči. Skvěle se o mě staraly, rozptýlily mě, uklidnily a cítil jsem se s nimi opravdu příjemně.

Cena 28.000 Kč

Zakrok ma u mne obrovsky efekt a i nadale sleduji jeho dojezd.Brisko se mi krasne tvaruje.Jiz nyni mam o mensi velikost kalhot o jedno cislo.Velmi doporucuji tam,kde je potreba nastartovat hubnuti a drzet si svou postavu tak,abychom byly spokojene.

Cena 44.000 Kč

Pani doktorka Narkova je velice pecliva a odvedla skvelou praci. Pani asistentka mag. Hanka Mala - skvela prace a velice empaticka. Dokaze skvele odhadnout stav pacienta. Postarala se o me jak psychicky tak i odborne pri zakroku. Kazdemu muzu tuto kliniku vrele doporucit.

Cena 60.000 Kč