MUDr. Martin Hrubý

(4.8) 100 % doporučuje
Transparent

Transparentní lékař

Informuje všechny své pacienty o tom, že mají možnost ho ohodnotit a akceptuje zkušenosti svých pacientů

Turnov
Profesní životopis MUDr. Martina Hrubého MUDr. Martin Hrubý studoval od roku 1981 na fakultě všeobecného lékařství Univerzity Karlovy v Praze, kde úspěšně odpromoval v roce 1987. Ve stejném roce pak nastoupil jako chirurg do Panochovy nemocnice v Turnově. Zde dokonce od roku 1995 zastává funkci zástupce primáře na tamějším chirurgickém oddělení. Lékař v roce 1990 zdárně složil atestační zkoušku I. stupně v oboru všeobecná chirurgie... (bariatrická operace)

Klinika Palace

(5.0) 100 % doporučuje
Staré Město
Klinika Palace je jednou z prvních klinik věnujících se estetické medicíně a plastické chirurgii založených v České republice. Od doby svého vzniku má klinika Palace za cíl starat se o pohodu svých pacientů, ať už řeší jakýkoliv problém spojený se svou vizáží. Klinika disponuje nejmodernějším technologickým vybavením a příjemným prostředím ambulantní i lůžkové části tak, aby se zde klienti cítili co nejlépe... (bariatrická operace)

Klinika Dr. Pírka s.r.o.

(5.0) 100 % doporučuje
Transparent

Transparentní lékař

Informuje všechny své pacienty o tom, že mají možnost ho ohodnotit a akceptuje zkušenosti svých pacientů

2 adresy v Trutnov, Mladá Boleslav
Klinika Dr.Pírka - pracoviště s více než 85letou tradicí. Klinika poskytuje ambulantní a lůžkovou péči v: ortopediivšeobecné, břišní a plastické chirurgii gastroenterologii fyzioterapiiDále Klinika Dr. Pírka nabízí specializované ambulantní pracoviště v oborech: neurologiekardiologiediabetologiepodologieNově je na Klinice otevřeno oddělení jednodenní chirurgie ruky. Ortopedie Klinika Dr. Pírky je přední pracoviště v ČR, a to co do počtu a kvality... (podvázání žaludku)
NOVINKA International Doctors
Zobrazit místní lékaře
Znáte naše mezinárodní odborníky?
Seznamte se s odborníky z jiných zemí, kteří nabízejí zákroky, o které máte zájem
  • Itálie
  • Slovensko
  • Německo
  • Španělsko
  • Rakousko

MUDr.Tomáš Musil

(5.0) 100 % doporučuje
Prostějov
MUDr. Tomáš Musil je chirurg, endoskopista, který absolvoval Lékařskou fakultu Univerzity Palackého v Olomouci v roce 1996. Po studiu nabíral zkušenosti na chirurgickém oddělení v Nemocnici Prostějov, kde působil až do roku 2003. Od roku 2003 do roku 2010 pracoval na chirurgickém oddělení v Nemocnici ATLAS Zlín, kde se zaměřoval na endoskopii. Poté působil na chirurgickém oddělení   Nemocnice AGEL ve Valašském Meziříčí, kde dosud působí... (bariatrická metoda)

Klinické centrum ISCARE

(5.0) 100 % doporučuje
Praha
Klinické centrum ISCARE I.V.F., a.s. bylo založeno roku 1995, a to původně z důvodu poskytování služeb týkajících se především asistované reprodukce. Následně však byly služby rozšířeny o oblast plastické chirurgie, gastroenterologie a chirurgie. V současnosti patří centrum, v rámci ČR i zahraniční, k prestižním zdravotnickým zařízení. Klinické centrum ISCARE I.V.F., a.s. nabízí: Centrum asistované reprodukce Centrum asistované reprodukce... (chirurgická léčba obezity)

MUDr. Michal Čierny CSc.

(4.7) 100 % doporučuje
Břeclav
Profesní životopis - MUDr. Michal Čierny, CSc. Vzdělání MUDr. Michal Čierny, CSc. úspěšně dokončil v roce 1984 studium oboru všeobecné lékařství na lékařské fakultě Univerzity Komenského v Bratislavě. O tři roky později, v roce 1987, absolvoval všeobecnou jazykovou zkoušku z angličtiny na Jazykové škole v Bratislavě. V roce 1988 zdárně složil atestační zkoušku I. stupně v oboru chirurgie. V roce 1993 v tomto oboru složil také... (chirurgická léčba obezity)

MUDr. Karin Doležalová-Kormanová

(5.0) 100 % doporučuje
Praha
...Lékařské fakultě  Karlovy Univerzity, Praha; Chirurg – všeobecná chirurgie a traumatologie; Chirurgická klinika VFN, Praha 2002 - 2009 Chirurg, ISCARE, Praha od 2009 Chirurg – laparoskopická a Bariatrická chirurgie, OB klinika, Praha Absolvovala řadu domácích i zahraničních stáží a výukových programů (USA, Itálie). Dlouhodobé zkušenosti v bariatrické chirurgii, (více než 400 bariatrických výkonů). Vedení Bariatrických workshopů v Praze pro zdejší i zahraniční bariatrické... (chirurgická léčba obezity)

MUDr. Igor Šimoník

(5.0) 100 % doporučuje
Velké Meziříčí
Chirurgické oddělení Nemocnice Mostiště Oddělení se zaměřuje hned na několik oblastí chirurgie, a to na chirurgii cévní, chirurgickou léčbu kýly, hemeroidů, obezity a štítné žlázy, dále na urologická onemocnění a nádory zažívacího ústrojí. Naše chirurgické oddělení se dlouhodobě specializuje na problematiku týkající se obesitologie, jejíž léčba je v současné době fenoménem, jelikož zdravotních potíží a rizik spojených s obezitou v celosvětovém... (bariatrická operace)

Klinika LLC

(4.9) 100 % doporučuje
Olomouc
 Profil laserového léčebného centra Laserové léčebné centrum je prvním nestátním zdravotnickým zařízením na severní Moravě, zabývajícím se léčbou spojenou s využíváním laserové technologie.V Ostravě působí od roku 1995, od roku 2001 má pobočku také v Olomouci, od února roku 2005 v Opavě a v roce 2006 vznikla první zahraniční pobočka v Polsku - Cieszyn.Mezi ostatními obdobnými centry má Laserové léčebné centrum naprostou prioritu jednak... (podvázání žaludku)

Nemocnice sv. Zdislavy, a.s.

(4.5) 100 % doporučuje
Velké Meziříčí
Profil zařízení: Nemocnice svaté Zdislavy, a.s. patří k jedinému soukromému lůžkovému zdravotnickému zařízení, které se nachází na Vysočině. Klientům je zde poskytována všestranná zdravotní péče a služby přesně tak, jak se sluší a patří. Nemocnice svaté Zdislavy, a.s. slouží klientům z Velkého Meziříčí, také jeho blízkého okolí a respektive všem lidem z jihovýchodu Vysočiny. Je však často vyhledávána pacienty z celé České republiky... (bariatrická metoda)

MUDr. Jan Hain

(5.0) 100 % doporučuje
Jičín
MUDr. Jan Hain v současnosti působí na postu primáře chirurgického oddělení Oblastní nemocnice Jičín. Jeho předchozím působištěm bylo chirurgické oddělení Krajské nemocnice Liberec – detašované pracoviště Turnov, kde zastával funkci primáře. Vystudoval Lékařskou fakultu Univerzity Karlovy v Hradci Králové, kde promoval již v roce 2001. Jedná se tedy o zkušeného lékaře s mnohaletými zkušenostmi z oboru chirurgie. Za zmínku stojí také... (podvázání žaludku)

Prim. MUDr. Blanka Vozárová

(5.0) 100 % doporučuje
Zlín
Prim. MUDr. Je plastický chirurg. Narodila se  25. dubna roku 1967 a žije v obci Uherské Hradiště. Celkem Púsobila ve 2 společnostech. Blanka Vozárová vystudovala Vysokou školu na Lékařské fakultě Masarykovy Univerzity v Brně. Promovala na této fakultě roku 1991 a stala se odborníkem v oboru plastická chirurgie. Dosáhla na studiích Diplomu celoživotního vzdělání. Svou odbornou Praxi vykonává v Krajské nemocnici Tomáše Bati a.s... (podvázání žaludku)

MUDr. Jiří Jeřábek, Ph.D.

Žádné recenze
Brno
MUDr. Jiří Jeřábek, Ph.D. v současnosti zastává post primáře Centra miniinvazivní chirurgie v zařízení SurGal Clinic v Brně. Vystudoval Lékařskou fakultu Masarykovy univerzity v Brně, studium úspěšně zakončil v roce 1996. Již v roce 1999 získal I. atestaci (obor všeobecná chirurgie), v roce 2005  pak získal atestaci II. stupně. Titul Ph.D. vlastní od roku 2011. V minulosti působil v celé řadě zdravotnických zařízení. Jako příklad... (chirurgická léčba obezity)

prim. MUDr. Jiří Jungwirth

Žádné recenze
Praha
Prim. MUDr. Jiří Jungwirth se narodil v roce 1961, v roce 1980 dokončil Gymnázium v Praze a jeho další kroky vedly na Lékařskou fakultu v Praze, kde se po dobu studia zaměřoval na preventivní lékařství a úspěšně absolvoval v roce 1986. Během vysokoškolského studia pracoval jako zdravotní sestra na chirurgickém lůžkovém oddělení a poté i na chirurgické ambulanci. Také působil jako volontér a posléze jako demonstrátor na Katedře anatomie... (bariatrická operace)

Krajská nemocnice Liberec, .a.s - Panochova nemocnice Turnov

(5.0) 100 % doporučuje
Turnov
...klienta o správné stravě, pohybu a postupu léčby. Následně je stanovena léčba a termín kontroly. Klientovi je indikována také účast na skupinovém cvičení či psychoterapii. Chirurgické léčení obesity – Bariatrická chirurgie Chirurgickým metodám se zde věnuje zástupce primáře oddělení chirurgie - MUDr. Martin Hrubý, který je členem IFSO. Klienti směřující k chirurgickým způsobům léčby obesity, mají zajištěno předoperační vyšetření, operační zákrok, včetně časné i následné pooperační... (bariatrická operace)
Doctors