Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Bolestivá tvrdá boule na zápěstí

Anonymní
Mary7
Ostrava · Vytvořeno: 24. 10. 2016

Dobrý den, chci se zeptat, minulý týden jsem psala na počítači, a začalo mě bolet zápětí a ruka,pálit. Vypadalo to,že mi nic není,jenže, když jsem si sáhla na toto místo,nahmatala jsem dosti tvrdou bouli, na obou rukou,pravá je horší, levá je lepší,vysvětlím,když otočíte ruku a dáte ruku do rovna dlaní,na konci dlaně, kdy dlan přecháýí do ruky, čili levá část dlaně v rovině malíčku,na tom konci se mi udělala tvrdá boule, je to tvrdé jak kámen,když na to šáhnu,bolí m to,prosím vás,jak se toho mohu zbavit?je to nepříjemné, a nikde jsem se nebouchla, a nic se mi nestalo.o ničem nevím?co to můžeš být?dá se to třeba odstranit, nevím, píchnout do toho injekci nebo něco?nechápu,proč se mi to udělalo,bylo to po práci na počítači, a poslední dotaz, na pravé ruce mi začaly hodně kostnatět ruce, ne prsty, ale když začínají prsty, a máte klouby na ruce, tak jsou ty kosti strašně viditelné,táhnou se už od prstu, ale velmi výrazně,jaký může být důvod?děkuji za radu, ta dlan mě bolí, a o tu bulku nestojím, jak se to řeší?bolet to bolí, je to hned cítit,že je to naduté, a oteklé, ale je to velmi tvrdá bulka?

0 komentářů

Reklama

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Rádi Vás vyslechneme
Zapojte se do diskusního fóra Estheticon. Chybíte nám tu!
Reklama