Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Jak se zbavit vrásek v 35 letech

Aimee
1. 7. 2016 · Poslední odpověď: 30. 8. 2016

Dobrý den, je mi 35 let, ještě nedávno (před pár měsíci) jsem byla zcela bez vrásek. Po větší redukci se mi ale vytvořily nepěkné vrásky, zvláštní je, že spíše na jedné straně obličeje. Ráda bych věděla, co je v tuto chvíli nejlepší cesta. Botulotoxin, kyselina hyaluronová, nebo? Budu vděčná za každý názor, děkuji.

Reklama

odpovědí (13)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Nejlepší odpověď
Dobrý den,
nelze hodnotit stav na kterém se usmíváte a máte proto mimické vrásky (pokud nechcete mít z obličeje nehybnou masku). Podle takového přístupu bychom aplikovali botox už i kojencům (příslušné foto nejdete na mých stránkách O bioplastice - Srovnání s jinými metodami). Je-li vám 35 a nedávno jste zhubla, není se čemu divit, že vám poklesl obličej. Nicméně bych být vámi, kromě výživy kůže "zevnitř" - ořechy, ovoce, zelenina a správná hydratace, nedělala nic a počkala, kůže má schopnost se zase trochu vyrovnat, pokud nejde o výrazný úbytek tuku. Můžete přidat obličejovou gymnastiku, masáže. Nic nezmeškáte, když takto vydržíte půl roku rok a pak se uvidí.
S pozdravem
Bioplastica.s.r.o.
MUDr. Jana Vybulková Zavadilová
1. klinika bioplastické chirurgie
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Premium
Praha . 30. 8. 2016
Dobrý den,

pokud jste zhubla a na vaši pleti se objevily první vrásky, mohla byste daný stav (vzhledem k svému věku) začít řešit mikrojehličkováním. Je to metoda, kdy se pomocí malých jehliček zapracovává do pleti speciální výživa. Výsledkem je zpevnění pleti a zjemnění či vyhlazení drobných vrásek. Toto ošetření je minimálně bolestivé a časově i finančně dostupné.
Krásné dny bez vrásek
přeje

MUDr. M. Vojtíšková
MUDr. Lucie Jurtinová
Praha . 27. 7. 2016
Dobrý den,

vějířek vrásek okolo očí lze vyhladit pomocí aplikace botulotoxinu, dle Vaší přiložené fotografie by byla vhodná i mezoterapie nebo jiná metoda na zlepšení hydratace a elasticity kůže.

Se srdečným pozdravem.
MUDr. Lucie Jurtinová
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Premium
Dobrý den,

naše klinika vám může nabídnout jak neinvazivní, tak invazivní ošetření pleti. Co se týče služeb korektivního dermatologa, zvolili bychom pravděpodobně botulotoxin, je zde ale možnost omlazení celého obličeje pomocí plazmaliftingu, laserového liftingu či mezoterapie. Popřípadě se nabízí také kombinace více zmíněných metod. Z neinvazivních ošetření Vám můžeme nabídnout například radiofrekvenční facelifting jak celého obličeje, tak jen očního okolí.
Tímto Vás zvu na bezplatnou a nezávaznou konzultaci, kde Vám jednotlivé metody představíme a vybereme pro Vás tu nejvhodnější variantu, dle Vašich možností.

Pěkný den,
Mgr. Petra Řehořková
Dobrý den,

po výrazné redukci váhy se velmi často stane, že se na původně vypnuté pleti objeví i větší množství vrásek. Doporučila bych je velmi jemně ošetřit botulotoxinem, který omezí hybnost svalstva pod kůží, ale zároveň nepotlačí mimiku v tváři. Kromě tohoto ošetření je ve vašem věku vhodné pokožku hydratovat, aby nedocházelo k rychlé ztrátě její elasticity, která má na vznik vrásek také výrazný vliv.

Než se rozhodnete jakýkoliv zákrok podstoupit, určitě je vhodná osobní konzultace u odborníka, který vám doporučí přesný postup vhodný právě pro vás.

Krásný den!

MUDr. Xenie Kučerová
SKIN CARE Liberec
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Premium
2 adresy v Jihomoravský kraj . 7. 7. 2016
Dobrý den, určitě se přikláním k aplikaci botulotoxinu v oblasti mimických vrásek a následně k plošné hydrataci obličeje Vital Injektorem, aby následně korespondoval celý obličej s krásně vyhlazeným očním okolím.
S pozdravem Arte Clinic, Brno
MUDr. Jaroslava Kačírková
MUDr. Jaroslava Kačírková
5. 7. 2016
Bylo byvhodné přijít na konzultaci a vidět stav osobně.Podle fotografií se nikdy nerozhoduji.Jsem k dispozici v druhé polovině srpna.
MUDr.J.Kačírková
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Premium
Dobrý den ,
dle přiložené fotodokumentace jsou nápadné vrásky kolem očí, které způsobuje aktivita mimického kruhového očního svalu. Korekci bych zahájila aplikací botulotoxinu .Ztrátu kožní elasticity , která dominuje v oblasti tvářové krajiny bych řešila mesoterapií nebo aplikací mesonití a podpořila přístrojovou rejuvenizační technikou.
S pozdravem
Hlavatá Stružínská
Praha . 4. 7. 2016
Dobrý den,
Je běžné, že po zhubnutí jsou vrásky viditelnější, zhubneme často nejdříve v obličeji. Podle fotografie vypadají jako hlavně mimické, první metodou léčby je v tomto pířpadě botulotoxin, jak Vám píší kolegové. To, že jsou na jedné straně více, může souviset s přirozenou dispozicí, s fotoagingem či s polohou při spánku, i to je poměrně dost běžné. Mezoterapie či i jen pečlivější péče o pleť může velmi pomoci, ale základní metodou by měl být botulotoxin. Potřebná dávka se určuje individuálně, neplatí, že čím více tím lépe.
Příjemný den,
MUDr. NIna Koutná, dermatolog, Klinika GHC Praha
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Premium
Frýdlant nad Ostravicí . 3. 7. 2016
Dobrý den, v 1.sezení bych doporučila aplikaci botulotoxinu do kruhového svalu kolem očí k oslabení jeho aktivity, protože jeho nadměrná činnost způsobuje vějířovité vrásky kolem zevního koutku. V dalších sezeních bych doporučila hloubkovou hydrataci kůže v okolí očí přístrojem Vital Injector. Jedná se o plošnou aplikaci zasíťované kyseliny hyaluronové, která na sebe váže vodu, a kůže se krásně vypne. S pozdravem M.Hustá
Premium
Kladno . 3. 7. 2016
dobrý den. V 1. kroku použít botulotoxin k omezeni pohybu svalů a tím vzniku vrásek, v druhém kroku možno doplnit objem výplní kyselinou hyaluronovou nebo mezoterapii

Související dotazy

Odstranění vrásek v Olomouci

adela266714
3. 2. 2015 · Poslední odpověď: 9. 3. 2015

Dobrý den,neznáte prosím dobrého estetického chirurga v Olomouci?Chtěla bych odstranit vrásky na bázi kyseliny hyaluronové.Děkuji,Adéla

odpovědí (6)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
MUDr. David Tomášek
Praha . 4. 2. 2015
Nejlepší odpověď
Zkuste prim. MUDr Zálešáka.


Zdraví MUDr. Tomášek, plastický chirurg

Vyjadřujte se, prosím, ke kvalitě našich odpovědí...
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Reklama

Najít další otázky

Podobné dotazy

Minilifting
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 18. 1. 2022
Botulotoxin
11 odpovědí, nejnovější odpověď: 13. 6. 2020
Botulotoxin
6 odpovědí, nejnovější odpověď: 31. 8. 2018
Operace dolních víček
5 odpovědí, nejnovější odpověď: 7. 8. 2018
Botulotoxin
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 12. 11. 2016
Kyselina hyaluronová
11 odpovědí, nejnovější odpověď: 16. 10. 2018
Botulotoxin
7 odpovědí, nejnovější odpověď: 16. 6. 2008
Frakční laser
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 4. 6. 2018
Injekční výplně
7 odpovědí, nejnovější odpověď: 30. 5. 2019
Injekční výplně
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 5. 11. 2008

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi