Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Jak vypadají prsa po vyjmutí implantátu?

Anonymní
Jitka3125
Doporučený člen
Ústí nad Labem · Vytvořeno: 1. 5. 2017 · Poslední odpověď 2. 5. 2017

Zajimalo by mne, jak vypadaji prsa po vyjmuti implantatu napr. ze zdravotnich ci jinych duvodu, po roce, nebo po 5ti letech. Chapu, ze zalezi jiste na velikosti impl., na veku a tim i na elasticite kuze atd. Ma predstava je, ze prsa musi vypadat asi katastrofalne. Ma prosim nekdo zkusenost? Dekuji

4 komentáře

Reklama
  • Anonymní
    Jitka3125
    Doporučený člen
    2. 5. 2017

    Jste moc hodna, dekuji vam za odpovedi

  • Anonymní
    Vera
    2. 5. 2017
    Nejlepší komentář

    Je mi 40 let. Neměla jsem v plánu implantát vyndávat, ale po reaugmentaci jsem měla neustálé komplikace na jednom prsu až už to přestala zvládat moje kůže i já, tak dr. přistoupil k dočasnému vyndání implantátu. Implantát byl venku celkem 8 měsíců. Na webu omlazení najdete uživatelky, které mají implantáty vyndané nastálo. Třeba uživatelka nikolletta.

  • Anonymní
    Jitka3125
    Doporučený člen
    2. 5. 2017

    Dekuji za odpoved, tak nejak jsem si to predstavovala, muzu se zeptat na duvod vyjmuti implantatu a kolik vas to stalo, delal to ten samy plasticky chirurg, ktery vam delal i augmentaci? A mohu se zeptat na vek, kdy vam byly implantaty vyjmuty? Moc vam dekuji

  • Anonymní
    Vera
    1. 5. 2017

    Měla jsem implantáty 12 let. Po vyndání to vypadalo dost nelichotivě. Připlácla prazdná kůže na hrudníku, ale po cca půl roce se to trošku zmátořilo a vypadá to jako vykojené jedničky,
    Což bych zřejmě v tuto dobu měla stejně, i kdybych žádné implantáty nikdy neměla.

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Rádi Vás vyslechneme
Zapojte se do diskusního fóra Estheticon. Chybíte nám tu!
Reklama