Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Wobenzym či Phlogenzym

Anonymní
Zuzana573702
Jihlava · Vytvořeno: 28. 12. 2017 · Poslední odpověď 30. 12. 2017

Dobrý den, v únoru bych měla podstoupit plastic. operaci zmenšení prsou a přemýšlím o nákupu Wobenzymu nebo Phlogenzymu. Poradíte mi, který přípravek by bylo vhodnější zakoupit a proč? S díky Zuzana

7 komentářů

Reklama
  • Anonymní
    Zuzana573702
    30. 12. 2017
    Nejlepší komentář

    Děkuji za reakci :-) a tím i pomoc.

  • Anonymní
    Vanda630679
    30. 12. 2017

    Ahoj, rozdíl je tam podle mě jen velmi malý. Phlogenzym je o něco zřejmě silnější a tak ho stačí asi užívat v menších dávkách. Já jsem také brala po operaci Wobenzym a stačil mi.

  • MUDr. David Tomášek

    · 28. 12. 2017

    Mám s oběma preparáty více než dvacetileté zkušenosti a rád jej všem operandům ale i úrazům a sportovcům doporučuji.
    Zdraví MUDr. Tomášek, plastický chirurg,
    Vyjadřujte se, prosím, ke kvalitě našich odpovědí…

  • Anonymní
    Zuzana573702
    28. 12. 2017

    Děkuji za reakci a odkaz :-) :-). Zuzka

  • Anonymní
    nada6143818
    28. 12. 2017

    Hezký den, Zuzko, přímo od výrobce tu máme v článku vysvětlen rozdíl mezi oběma přípravky, jukněte: https://www.estheticon.cz/novinky/rychle-a-nekomplikovane-hojeni-zaklad-uspechu-plasticke-operace Sice článek již starší, ale info platí stále, info v předposledním odstavci. :) Přeji v únoru bezproblémovou operaci i pak krásné hojení. Když se pak o svojí zkušenost u nás podělíte s ostatními, budeme rádi. Vše nej do Nového roku! Naďa

  • Anonymní
    Zuzana573702
    28. 12. 2017

    Děkuji.

  • Anonymní
    Nika24
    28. 12. 2017

    ahoj jsem cerstve po operaci zmenseni prsou a dlabu Wobenzym ?wobenzym.cz tam najdeš i davkovani ale doplnuje telu potrebne enzymy pro rychlé hojení

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Rádi Vás vyslechneme
Zapojte se do diskusního fóra Estheticon. Chybíte nám tu!
Reklama