Vhodná velikost implantátů na malou výšku (157 cm)

Vhodná velikost implantátů na malou výšku (157 cm)

JanetX  |  návštěvník  |  Pardubický kraj
  • 1 odpovědí
  • 1 Like
Dobrý den,
váhám s výběrem velikosti implantátů. Měřím 157 cm, váha 55 kg, pod prsy 78 cm - prsa menší s mírným poklesem (po dvou kojeních). Postavu mám sportovní, ramena a záda širší, hodně sportuji, velikost podprsenky nyní 75B. Jsem rozhodnutá pro implantáty Motiva Ergonomix, navrženo vložení pod sval a rozmezí 250 - 300 ml. Přikláním se spíše k těm 300 ml ale nevím, jestli by to na moji výšku nebylo moc? Přála bych si pěkné trojky, které budou vypadat přirozeně k mé výšce. Děkuji
klaruška  |  návštěvník  |  Moravskoslezský kraj
Ja mam vysku 160 cm a 47 kg a mam prsni implantanty mentor 300ml a to staci.
MUDr. Věra Šatánková  |  Premium member  |  Plastická chirurgie  |  Praha
  • 113 odpovědí
  • 17 Likes
Dobrý den,
doporučuji, abyste přišla na konzultaci, kde Vám mohu velikost implantátu přesně vyměřit a doporučit vhodný postup. Prosím objednejte se na mailové adrese verasatankova@email.cz.
S pozdravem MUDr. Věra Šatánková
MUDr. Jiří Paděra - Perfect Clinic  |  Premium member  |  Plastická chirurgie  |  Praha
  • 2567 odpovědí
  • 280 Likes
Dobrý den, velikost implantátů nelze odvozovat jen od výšky a váhy. Hodně důležitý je stav prsů, případně stupeň poklesu prsů, zda je postačující pouhá augmentace, či by nebylo nutné i modelovat případně více pokleslé prsy. Od toho je konzultace a případné vyzkoušení implantátu různých velikostí. dr.Paděra
luuluu  |  návštěvník  |  Středočeský kraj
  • 6 odpovědí
  • 2 Likes
Mám 158 cm a 57 kg. Taky širší hrudník 78 cm. Mám 360 ml pod sval a mám teď prsa trojky, velikost úplně akorát. Klidně bych brala větší, chtěla jsem plnéjší trojky a to nemám. Taky jsem dvakrát kojila. Ale pozor jak mám vyvinutějsí prsní svaly, tak mi přijde, že jsem je měla mít jen pod žlázou. Mám je moc vysoko a prsní sval je hrozně vidět. Jdu po půl roce na kontrolu a možná to bude na reoperaci.
iviens  |  návštěvník  |  Moravskoslezský kraj
  • 9 odpovědí
  • 1 Like
Ahoj prosím nemáš fotku? Taky cvičím.

Reakce na iviens

klaruška  |  návštěvník  |  Moravskoslezský kraj
jakou fotku bys chtěla?
Netta  |  návštěvník  |  Moravskoslezský kraj
Ahoj, taky mám jen 157cm, ale jsem drobnější. Mám 270ml pod svalem a jsou akorát 😉
Mishe  |  návštěvník  |  Ústecký kraj
Já mám 164cm a 46kg a mám 255ml :)
MUDr. David Tomášek  |  Premium member  |  Plastická chirurgie  |  Praha
  • 5211 odpovědí
  • 1193 Likes
Všechno může být akorát, ale přibližný výsledek vyměřením pomocí tzv zevních sizerů Vám ukáže, co je akorát pro Vás...
Určitě se obraťte s takovýmto problémem na ATESTOVANÉHO PLASTICKÉHO chirurga se zkušenostmi v této problematice. Ideální je investovat do konsultací na více pracovištích.
Můžete se stavět také u nás.
Na konsultaci se můžete objednat na  6079... Zobrazit číslo 607990077  Telefon , nebo na našem objednávkovém formuláři našeho webu - zavoláme pak sami.
Zdraví MUDr. Tomášek, plastický chirurg,
Vyjadřujte se, prosím, ke kvalitě našich odpovědí…
Mája  |  návštěvník
  • 1 odpovědí
  • 2 Likes
Merim 160cm a 54kg mam implantaty Mentor 350ml vysoky profil:) Ale rozhodně se domluvite s chirurgem na konzultaci. :) Je tam víc faktorů podle ,kterých se to odvíjí. :)
markiza  |  návštěvník  |  Středočeský kraj
  • 21 odpovědí
  • 9 Likes
Já mám 156/53 a mám 280ml. Naprosto stačí.
  • 1 odpovědí
  • 1 Like
Vypadají moc pěkně!!!

Reakce na JanetX

• 21 odpovědí
  • 9 Likes
Děkuji :-)

Reakce na markiza

• 1 odpovědí
  • 1 Like
Ještě jestli můžu... jaké máte implantáty (značku a profil)? Děkujiii :-)

Reakce na JanetX

Bettyna  |  návštěvník  |  Olomoucký kraj
Mentor 275 ml kulaté vysoký profil. Na pravém prsu mám jeste mírný otok z důvodu redukce žlázy. Měla jsem asymetrii. Proto mi doktor delal redukci v tom pravém prsu, aby mi mohl dát stejnou velikost implantatu do obou prs....nechala jsem vse na něm. Byla jsem v Olomouci.

Reakce na JanetX

• 21 odpovědí
  • 9 Likes
Mám Polytech 280, anatom, nad sval. Operater- MUDr. Ondrejka Peter, Medicom.

Reakce na markiza

Super!!
Moc chválím Vaše krásná prsa. Mám 275 ml.(mentor)..a výšku 157 cm. Zkusím hodit také foto

Reakce na Bettyna

• 21 odpovědí
  • 9 Likes
Moc děkuji Betty:-)

Reakce na Bettyna

• 1 odpovědí
  • 1 Like
Klidně foto hoďte, budu ráda! :-) Foto co hodila slečna (markiza) - fakt super!!

Reakce na JanetX

Posílám slíbené foto. Mentor 275 ml....4,5 měs po zákroku

Reakce na Bettyna

• 1 odpovědí
  • 1 Like
Super!!! Vypadají taky moc dobře! :-) a jestli se můžu zeptat... Jaká byla původní velikost podprsenky a jaká je teď?

Reakce na JanetX

Děkuji za pochvalu. Předtím jsem měla 75 A....ted mám jednu podprsenku 75 D a druhou 70 E. Záleží jaký výrobce. Stejně ale nejvíc nosím sportovní. Tech mam asi sedm😊....a jsou nejpohodlnější...

Reakce na Bettyna

• 21 odpovědí
  • 9 Likes
Hezké:-)
Dobry den. Také merim 1, 57...a na augmentaci jsem byla v lednu letosniho roku. Měla jsem na výběr 275 ml-325 ml. Nakonec jsem těsně pred zákrokem vybrala těch 275 ml..k mé výšce naprosto dostačující. Mám implantat zn. Mentor. Jen pro info, váha 49 kg
Hanulka00  |  návštěvník  |  Moravskoslezský kraj
Ahoj, já mám 164cm a 48kg a mám pod sval 375ml. Jsem 5tydnu po operaci. Předtím jsem měla po dvou dětech vykojene prsa. Myslim, že jestli máš nějaké prsa, tak těch 300ml je dobrá volba.

Související recenze a zkušenosti

Poraďte se s odborníkem v oboru Zvětšení prsou (Augmentace)

Doktor ve Vašem okolí