Vhodná velikost implantátů na malou výšku (157 cm)

Vhodná velikost implantátů na malou výšku (157 cm)

JanetX  |  návštěvník  |  Pardubický kraj
Dobrý den,
váhám s výběrem velikosti implantátů. Měřím 157 cm, váha 55 kg, pod prsy 78 cm - prsa menší s mírným poklesem (po dvou kojeních). Postavu mám sportovní, ramena a záda širší, hodně sportuji, velikost podprsenky nyní 75B. Jsem rozhodnutá pro implantáty Motiva Ergonomix, navrženo vložení pod sval a rozmezí 250 - 300 ml. Přikláním se spíše k těm 300 ml ale nevím, jestli by to na moji výšku nebylo moc? Přála bych si pěkné trojky, které budou vypadat přirozeně k mé výšce. Děkuji
klaruška  |  návštěvník  |  Moravskoslezský kraj
Ja mam vysku 160 cm a 47 kg a mam prsni implantanty mentor 300ml a to staci.
MUDr. Věra Šatánková  |  Premium member  |  Plastická chirurgie  |  Praha
  • 54 odpovědí
  • 5 Likes
Dobrý den,
doporučuji, abyste přišla na konzultaci, kde Vám mohu velikost implantátu přesně vyměřit a doporučit vhodný postup. Prosím objednejte se na mailové adrese verasatankova@email.cz.
S pozdravem MUDr. Věra Šatánková
MUDr. Jiří Paděra - Perfect Clinic  |  Premium member  |  Plastická chirurgie  |  Praha
  • 2558 odpovědí
  • 275 Likes
Dobrý den, velikost implantátů nelze odvozovat jen od výšky a váhy. Hodně důležitý je stav prsů, případně stupeň poklesu prsů, zda je postačující pouhá augmentace, či by nebylo nutné i modelovat případně více pokleslé prsy. Od toho je konzultace a případné vyzkoušení implantátu různých velikostí. dr.Paděra
luuluu  |  návštěvník  |  Středočeský kraj
  • 1 odpovědí
Mám 158 cm a 57 kg. Taky širší hrudník 78 cm. Mám 360 ml pod sval a mám teď prsa trojky, velikost úplně akorát. Klidně bych brala větší, chtěla jsem plnéjší trojky a to nemám. Taky jsem dvakrát kojila. Ale pozor jak mám vyvinutějsí prsní svaly, tak mi přijde, že jsem je měla mít jen pod žlázou. Mám je moc vysoko a prsní sval je hrozně vidět. Jdu po půl roce na kontrolu a možná to bude na reoperaci.
Netta  |  návštěvník  |  Moravskoslezský kraj
Ahoj, taky mám jen 157cm, ale jsem drobnější. Mám 270ml pod svalem a jsou akorát 😉
Hanulka00  |  návštěvník  |  Moravskoslezský kraj
Ahoj, mám 162cm a vážím 47kg a mám 375ml pod sval eurosilicone. Myslím, že je to akorát.
Mishe  |  návštěvník  |  Ústecký kraj
Já mám 164cm a 46kg a mám 255ml :)
Související recenze a zkušenosti
Zvětšení prsou v Kolínském sanatoriu
Zvětšení prsou (Augmentace)
  Spokojený/á
Byla jsem v Kolínském sanatorium na zvětšení prsou. Všem moc děkuji za péči kterou vynaložili, paní ředitelce a panu doktorovi za super odvedenou práci. Mají zlaté ručičky ☺. Prsa jsou překrásná .... Více 
Splnila jsem si životní sen
Zvětšení prsou (Augmentace)
  Spokojený/á
Dobrý den, Jmenuji se Márkéta, je mi 25 let, vážím 50 kg a měřím 161 cm. Moje prsa byla tzv. 0. V září jsem intenzivně zacala přemýšlet o zvětšení prsou a přesvědčovat i svého manžela. Z... Více 

Související videa

Doktor ve Vašem okolí