Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Žádná mezera mezi prsy po augmentaci

Fragma10
31. 10. 2013 · Poslední odpověď: 1. 11. 2013

Dobrý den, před 2 měsíci jsem podstoupila augmentaci.Prsa mám ale příliš u sebe..Chtěla bych znát Vaše názory.Zda se ještě může vytvořit mezera či nikoliv.Jelikož si myslím, že takto by to nemělo vypadat..

Reklama

odpovědí (6)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
MUDr. David Tomášek
Praha . 31. 10. 2013
Nejlepší odpověď
Nález na fotografii není tak tragický jak se Vám zdá. Domnívám se že implantáty jsou na svém místě. Dvorce jsou totiž ve středu nově vytvořeného prsu. Soudím však že je implantát nad svalem, pod žlázou. Implantáty se mi zdají moc veliké a proto se operater snažil je uložit co nejblíže k sobě. Lecos se dá vyřešit masážemi, ale je nutné to řešit s operaterem. Až tak po půl roce je dobré, budete-li nespokojena, objektivizovat si situaci u jiného operatera. Z mého pohledu si myslím, že by bylo dobré nic na prsou nenosit (žádnou podprsenku) a nechat je trochu uvolnit. Myslím, že se to upraví a budete spokojená. Je to též nezvyk.
Zdraví Dr. Tomášek ********
**********
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Praha . 1. 11. 2013
Omlouvám se jestli má reakce byla trochu tvrdší,ale chtěl jsem vám nalít čistého vína.Nemá smysl namlouvat vám,že se mezera mezi prsy zvětší,nebo že se "synmastie" zlepší nějakým vylepováním pásků.Krom toho se o pravou synmastii nejedná.Chtěl jsem vám jen říci že preference na velikost prsou u operatéra a klienta se nemusí shodovat.Operatér musí často potlačit své preference a vyhovět klientce.Osobně nejsem příznivcem velkých implantátů.Velké implantáty (nad 400 ml)častěji způsobují zejména kosmetické komplikace v pozdější době.Byl jsem ale několikrát svědkem toho že klientky žádaly i po dobře provedené a kosmeticky zcela ideální augmentaci výměnu implantátů za větší.Osobně mám své nepřekročitelné limity ale dovedu pochopit operatéra,který ve velikosti implantátů raději vyhoví klientce protože ji tím ušetří výdaje za pozdější výměnu za větší implantáty.Operatér musí vědět jak operovat,ale velikost je na domluvě mezi objema-operatérem a klientem.Předpokládám,že vás operatér o všech okolnostech, jako o velikosti prsou po augmentaci a možných komplikacích poučil.Vaše původní stesky nebyly na velikost implantátů,ale na vzdálenost mezi prsy.Z toho usuzuji že jste si tak velká prsa přála.Velikost štěrbiny mezi prsy (jak uvedli výše kolegové) je jen technický důsledek dobře provedené implantace větších implantátů.Mimo to úzší štěrbina mezi tak velkými prsy vůbec nepůsobí nepřirozeně.
s pozdravem Dr. Vrbický
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Dobrý deň, vo Vašom prípade sa jedná o synmastiu, ciže prsia sú blízko pri sebe a tento jav môže vzniknúť, kedˇ sa implantáty vkladajú pod žľazu pri neopatrnej preparácii /v ojedinelých prípadoch aj pri implantácii pod sval/. Záležitosť je riešiteľná operačne a s vylepením prsníkov špeciálnymi páskami.

MUDr. Miloš Križko, Brandeis clinic., tel.: *********
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Praha . 1. 11. 2013
Jak již kolegové výše naznačili jedná se u vás o stav po vložení příliš velkých implantátů.Je otázkou jestli jste si tak velké zvětšení sama přála a jestli vám operatér na vaše naléháni vyhověl.Operatér ,v rámci možností ,vám operaci provedl správně.Musíte se smířit s tím,že se vám mezera mezi prsy již nezvětší .
s pozdravem Dr. Vrbický
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
MUDr. David Tomášek
Praha . 31. 10. 2013
Nedovedu si představit kde je úpon svalů. když jsou dle fotky prsa úplně u sebe. Při zvětšování implantáty pod sval máme problém spíše opačný a to že nám úpon na vnitřní straně hrudníku, čili u hrudní kosti nedovolí dát implantát tak těsně k sobě jako máte Vy na fotce. Já bych si tu reoperaci rozmyslel. Ta lze provést kdykoliv. Třeba se to poddá, nebo si zvyknete. Mějte trpělivost. Zdraví Dr. Tomášek *******
*********
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Praha . 31. 10. 2013
Dobrý den, souhlasím s kolegou Tomáškem. Operace je provedena dobře, implantáty jsou umístěny tak, že dvorce jsou v centru prsu. Ale pravděpodobně jsou implantáty příliš velké a tedy nutně musí být blízko u sebe. Pokud by měla zůstat mezera mezi prsy a zachovat současné implantáty, tak by dvorce nebyly na vrcholu, ale ve vnitřní části prsů a prsa by byla větší v zevní polovině, tedy asymetrické postavení dvorců. dr.Paděra
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Reklama

Najít další otázky

Podobné dotazy

Zvětšení prsou
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 5. 5. 2022
Zvětšení prsou
5 odpovědí, nejnovější odpověď: 11. 4. 2013
Zvětšení prsou
8 odpovědí, nejnovější odpověď: 6. 4. 2013
Zvětšení prsou
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 26. 2. 2019
Zvětšení prsou
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 5. 10. 2021
Zvětšení prsou
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 16. 2. 2016
Zvětšení prsou
1 odpověď, nejnovější odpověď: 8. 12. 2020
Zvětšení prsou
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 11. 1. 2022
Zvětšení prsou
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 16. 9. 2020
Modelace prsou s augmentací (pomocí prsních implantátů)
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 18. 11. 2015

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi