Neinvazivní lifting: Efekt už po jediném ošetření

Přístroj Ultraforem III vás dovede k výraznému liftingu a bezbolestně. Paprsek pronikne hluboko do pokožky, zahřeje tukové tkáně a stimuluje kůži ke tvorbě kolagenu. Pokožka je pevnější a výrazně mladší. Přístroj si poradí s liftingem obličeje a navíc tvaruje i problémové partie: břicho, boky, stehna a spodní stranu paží.

Co je Ultraformer III

Při použití mikro a makro fokusovaného ultrazvuku, což je druhá generace ultrazvukového vlnění, proniká paprsek hluboko do pokožky a zahřívá nejen kožní ale i tukové tkáně a svaly. Díky stahování svalů a vysoké produkci kolagenu nastává výrazný liftingový efekt už po jediném ošetření. Pokožka je pak pevnější a výrazně mladší, protože se při tomto zásahu redukují vrásky. Kromě liftingu obličeje, ale přístroj navíc tvaruje i problémové partie jako jsou břicho, boky a stehna či spodní strana paží.

Efekt tohoto ošetření je do určité míry viditelný okamžitě. Pacient pozoruje viditelné zpevnění pokožky již bezprostředně po ošetření, maximální efekt se přitom ještě rozvíjí dva až tři měsíce a vydrží až 1-2 roky. Ultraformer III nevyžaduje žádnou rekonvalescenci ani speciální režim, pouze se bezprostředně po ošetření nedoporučuje sauna, bazén ani opalování.

Ošetření je ambulantní, bez nutnosti anestezie a trvá obvykle od 30 do 90 minut. Ceny se liší podle intenzity a rozsahu zákroku.

Jaké oblasti je možné ošetřit?

Pomocí této metody je možné ošetřit takřka jakoukoliv obličejovou partii od čela, přes okolí očí a tváře až po spodní třetinu obličeje včetně podbradku. Kromě obličeje lze ošetřit také krk, dekolt či různé tělesné partie, jako jsou spodní strana paží, břicho, boky, stehna, lýtka apod.

Průběh ošetření

ošetření je ambulantní, takřka bezbolestné, bez nutnosti anestezie a časově zabere zhruba 30 – 90 minut v závislosti na rozsahu ošetřované oblasti, tudíž jde o skutečně rychlou a účinnou metodu. Bezprostředně po ošetření je možné se vrátit k běžným činnostem, klient není nijak limitován. Ultraformer III nevyžaduje žádnou rekonvalescenci ani speciální režim, pouze se bezprostředně po jeho podstoupení nedoporučuje sauna, bazén ani opalování.

Ve většině případů je ošetření snášeno dobře a zcela beze stop. Klienti s velmi citlivou pokožkou ovšem mohou zaznamenat mírné začervenání nebo drobný otok, který zpravidla do několika hodin zmizí. Na pokožku je možno hned druhý den nanést make-up.

123456

Efekt Ultraformer III

Efekt tohoto ošetření je do určité míry viditelný okamžitě. Pacient pozoruje viditelné zpevnění pokožky bezprostředně po ošetření, maximální efekt se nicméně rozvíjí další dva až tři měsíce a vydrží až dva roky. Pro výraznější efekt je možné ošetření opakovat či doplnit ošetřením jiným – vždy ovšem po poradě s lékařem.

Publikováno: 20.4.2017

Diskuze k tématu

Doktor ve Vašem okolí   

Zákroky, na které se chystají ostatní