Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Liposukce Venušina pahorku

Stojí to za to
100 %
Stojí to za to
Na základě 3 příběhů
Průměrná cena
17.333 Kč
Průměrná cena
Podle 33 odborníků
 • Lokální anestezie
 • Nevyžaduje hospitalizaci
 • Délka zákroku méně než 1 hodina
 • 1–7 dní klidového režimu
 • Efekt viditelný po 1 měsíci
 • Dočasné výsledky

Co je to liposukce Venušina pahorku?

Liposukce Venušina pahorku je zákrok redukující tuk v této oblasti, který trápí některé ženy, a to jelikož způsobuje nehezké vydutí. Vzniklá vyvýšenína pak může způsobovat stud při nošení plavek či úzkých kalhot a obecně může mít za následek nízké sebevědomí dotyčné ženy. Za použití metody liposukce je však tato tuková tkáň efektivně odstraněna a pacientka se může cítit atraktivněji a sebevědoměji.

Liposukce intimních partií

Seběvědomá žena

Zvětšený Venušin pahorek může mít za následek nízké sebevědomí ženy

Venušin pahorek neboli hrma je oblast nacházející se nad vulvou, která navazuje na stydké pysky. Tato část těla je obecně výraznější u žen lze ji jen obtížně modelovat pomocí obvyklých metod, jako je zdravá strava a cvičení. Pokud byste rádi zredukovali tukovou tkáň v oblasti Venušina pahorku a získali tak větší sebevědomí ve svém každodenním nebo intimním životě, liposukce intimních partií pro vás může být tou správnou volbou.

Podle Londýnského Lipo Institutu existuje mnoho příčin zvětšení nebo ochabnutí v oblasti Venušina pahorku. Patří mezi ně:

 • Hubnutí
 • Přibývání na váze
 • Těhotenství
 • Operace v oblasti břicha
 • Císařský řez
 • Genetické predispozice
 • Stárnutí

Jak zjistím, zda jsem vhodný kandidát na liposukci Venušina pahorku?

Žena před liposukcí

Liposukci Venušina pahorku lze provést, pokud vyvýšeninu tvoří tuk

Institut dále zmiňuje, že vhodnými kandidátem na tento zákrok je pacient, který má zvětšenou oblast Venušina pahorku, trpí ochablou kůží či poklesem této části těla.

Dalšími předpoklady kandidáta jsou dobré fyzické i mentální zdraví, dobrá elasticita pokožky a především realistická očekávání ohledně dosažených výsledků touto metodou. 

Klinika Primed uvádí, že liposukci Venušina pahorku nelze provést v případě, že vyvýšeninu netvoří tuk, ale kost, což je často případ žen, u nichž proběhla markantní a rychlá redukce váhy.

Zdroje

Centre for Surgery. 2020. Mons Pubis Liposuction. [online] Available at: <https://centreforsurgery.com/services/mons-pubis-liposuction/> [Accessed 5 September 2020].

London Lipo Institute. 2018. WHAT IS MONS PUBIS LIPOSUCTION?. [online] Available at: <https://www.lipolondon.com/what-is-mons-pubis-liposuction/> [Accessed 5 September 2020].

MEDICOM Clinic. 2020. Liposukce venušina pahorku. [online] Available at: <https://www.medicomclinic.cz/liposukce-venusina-pahorku> [Accessed 5 September 2020].

Perfect Clinic. 2019. Liposukce Venušina pahorku. [online] Available at: <https://www.perfectclinic.cz/liposukce-venusina-pahorku/> [Accessed 5 September 2020].


PRIMED CLINIC. 2020. Liposukce Venušina pahorku. [online] Available at: <https://www.primed.clinic/zakroky/liposukce-venusina-pahorku/> [Accessed 5 September 2020].

"Obsah zveřejněný na tomto portálu je pouze informativní, nemůže za žádných okolností nahradit individuální konzultaci s odborníkem na plastickou chirurgii a estetickou medicínu nebo souvisejícími obory. Pokud uvažujete o podstoupení zákroku (nebo máte-li jakékoli pochybnosti nebo dotazy), obraťte se na svého lékaře. Estheticon nepodporuje ani neschvaluje žádný obsah, ošetření, produkty, názory, zdravotnické pracovníky ani žádný jiný materiál či informace obsažené v tomto textu ani jinde na tomto webu."
Zobrazit lékaře