Výplňové materiály PRINCESS na bázi kyseliny hyaluronové jsou vytvořené unikátní technologií S.M.A.R.T. Vzniká tak velmi hustá matrice a dokonale čistý gel složený z dlouhých a silných řetězců. Tato technologie dodává přípravkům řady Princess unikátní vlastnosti, jako je dlouhotrvající zasíťování, výborný push up efekt a přirozený výsledek.

Jaké jsou výhody přípravků řady Princess?

Hlavní předností produktů řady Princess tkví právě v technologii  S.M.A.R.T.- supreme monophasic and reticulated technology, tedy nejlepší monofázická a síťovitá struktura. Supreme/Nejlepší -  výrobky řady Princess poskytují nejvyšší možnou čistotu a bezpečnost. Monophasic/monofázická - výplňové materiály řady Princess jsou monofázické, vysoce komplexní a viskoelastické. Jsou zároveň hladké a elastické. Na rozdíl od bifázických přípravků nehrozí vznik granulomů, tedy drobných hrudek, které se jen velmi obtížně odstraňují. Reticulated technology/ Síťovitá struktura - základem je stálá a velmi hustá síť kyseliny hyaluronové. Výsledkem je velmi hustá matrice a dokonale čistý gel, složený z dlouhých a silných řetězců kyseliny hyaluronové vzniklé biofermentací.

Produkty řady PRINCESS

Jednotlivé produkty řady Princess se liší koncentrací kyseliny hyaluronové, viskozitou produktu a zasíťováním. K dispozici jsou následující přípravky:

 • Princess Filler – hyaluronová dermální výplň

 • Princess Volume- hyaluronová dermální výplň pro hlubší ošetření

 • Princess Rich- hyaluronová mezoterapie s vysoce koncentrovaným glycerolem

PRINCESS FILLER – zlatý standard výplňových materiálů

Princess Filler je látka tělu vlastní - kyselina hyaluronová. Obsahuje  2,3% kyseliny hyaluronové a vytváří síť.  Aplikovaný gel pod kůží vytvoří souměrnou a souvislou vrtsvu, čímž dokonale vyplňuje vrásky a rýhy. Ošetření zabere asi 30 minut.

Použití přípravku PRINCESS FILLER

 • Vrásky mezi obočím a vrásky na čele

 • Vylepšení kontury rtů a vertikálních retních rýh

 • Plnější rty

 • Redukce povislých koutků úst

 • Zjemnění jizev

 • Nasolabiální vrásky

Průběh aplikace PRINCESS FILLER

Ošetření zabere přibližně 30 minut. Lékař aplikuje Princess Filler tenkou jehlou do kůže. To způsobí při aplikaci mírně pálivý pocit, který okamžitě zmizí. Na citlivých místech nebo dle domluvy s lékařem se pokožka znecitliví krémem.

Přetrvání výsledků aplikace PRINCESS FILLER

Bezprostředně po zákroku uvidíte vyhlazené vrásky a plnější rty. Je třeba počítat s možností mírného otoku kůže, který za den či dva postupně vymizí. Protože přípravek  Princess Filler je úplně vstřebatelný, účinkem zákroku se budete těšit po dobu 6 až 10 měsíců. Následně můžete zákrok kdykoliv zopakovat.

PRINCESS VOLUME - nejlepší push-up efekt

Přípravek PRINCESS VOLUME obsahuje  2,3% kyseliny hyaluronové, přičemž je silně zasíťovaný. Aplikovaný silně zasíťovaný gel pod kůží vytvoří souměrnou a souvislou vrstvu a tím dokonale vyplní hluboké vrásky a rýhy. Princess Volume je ideální pro zvětšení objemu tváře, např. lícních kostí a pro doladění kontur tváře- např. brady.

Použití přípravku PRINCESS VOLUME

 • Objem a kontura tváře

 • Zdůraznění lícních kostí

 • Kontura a linie brady

 • Plnější rty

 • Zjemnění jizev a prohlubní obličeje

 • Hluboké nasolabiální vrásky

Průběh aplikace PRINCESS VOLUME

Lékař aplikuje Princess Volume tenkou jehlou do kůže. To způsobí při aplikaci mírně pálivý pocit, který okamžitě zmizí. Na citlivých místech nebo dle domluvy s lékařem se pokožka znecitliví krémem. Zákrok zabere přibližně 30 minut.

Přetrvání výsledku aplikace PRINCESS VOLUME

Výsledek zákroku je ihned viditelný, přetrvá 8- 12 měsíců.  Těsně po zákroku může být kůže mírně oteklá, otok však pozvolna mizí a za den nebo dva se zcela ztratí. Ošetření lze kdykoliv zopakovat.

PRINCESS RICH - hydratace a omlazení pokožky- mezoterapie

Přípravek PRINCESS RICH obsahuje 1,8% kyseliny hyalurované, je však bez zasíťování. Aplikovaný jemný nezasíťovaný gel vytvoří pod kůží jemnou vrstvu, čímž hydratuje a revitalizuje pokožku.

Použití přípravku PRINCESS RICH

 • Omlazení a hydratace tváře

 • Spánky, víčka, oblast okolo očí

 • Oblast okolo úst

 • Krk a oblast dekoltu

 • Hřbety rukou

Trvání aplikace PRINCESS RICH

Zákrok zabere přibližně 30 minut. Lékař aplikuje Princess Rich tenkou jehlou do kůže. To způsobí při aplikaci mírně pálivý pocit, který okamžitě zmizí.

Přetrvání výsledku aplikace přípravku PRINCESS RICH

Pro maximální výsledek je doporučeno absolvovat celý proces mezoterapie, tedy 3 sezení. Výsledek zákroku je nejlépe viditelný po celé kúře. Těsně po zákroku může být kůže trochu nateklá, obvykle se tak však nestává. Princess Rich je úplně vstřebatelný, účinkem zákroku se tedy budete těšit po dobu 3 měsíců. Zákrok se může kdykoliv zopakovat.

Aktualizováno: 1.9.2010

Jste odborníkem pro tento výkon? Staňte se autorem popisu tohoto zákroku! Návštěvníci portálu hledající tento výkon Vás uvidí jako autora textu, odborníka pro tuto oblast. Pacienti se s důvěrou obracejí pro konzultaci spíše na lékaře, které vnímají jako experty právě na problém, který je trápí. Chcete se stát autorem? Kontaktujte nás ještě dnes! Ukázka a podmínky účasti na autorských textech.

Výplně na bázi kyseliny hyaluronové - Novinky

Související recenze a zkušenosti

ZdenkaMar 21.8.2017
Spokojený/á

Před dvěma lety jsem na klinice zažila jeden z nejemociálnělších zážitků ve svém životě. Bylo to neskutečné. Pobyt na klinice a lékaři mně ubrali několik let, změnili mně účes, naučili líčit. Lékaři a sestřičky byli vel... Více 

16 Likes   9 Komentářů  
Doktor ve Vašem okolí   
Fotografie pacientů
Zákroky, na které se chystají ostatní