Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Obřízka v celkové narkoze

Anonymní
Jirka679123
Písek · Vytvořeno: 3. 5. 2018 · Poslední odpověď 30. 8. 2018

Dobrý den. Navštívil jsem urologa, protože mám delší dobu problém se zúžením předkožky a s jejím praskáním. V poslední době už ji v podstatě nepřetahnu. Hned mne objednal na operaci s celkovou narkozou. Chtěl bych se zeptat, není to zbytečné? Vím že se říká že každá narkoza je zátěž pro organismus. Děkuji za odpověď

4 komentáře

Reklama
  • Anonymní

    wild6148000

    30. 8. 2018

    Dano do vypadání stehů se opravdu nedoporučuje koupat...

  • Anonymní
    Dana739805
    29. 8. 2018

    Dobrý den.
    Chtěla bych se poinformovat ohledně obřízký. Včera me kamarádky syn postoupil obřízkus má 9 let.Ale on se bojí vymočít a strašně moc křičí že ho to bolí. Dr.v anglicku řekli že dva dni se nesmí koupat a nechat to suchý. Mě to přijde divný a tak se obracím na vás. Moje emailová adresa je XXXXX
    Předem děkuji za kladné vyřízení.
    S pozdravem K.

  • MUDr. David Tomášek

    · 24. 5. 2018

    Výkon provádíme v lok. anestesii, ale je to placený estetický výkon. Cena dle stavu u nás kolem 24 tis.
    Určitě se obraťte s takovýmto problémem na ATESTOVANÉHO PLASTICKÉHO chirurga se zkušenostmi v této problematice. Ideální je investovat do konsultací na více pracovištích.
    Můžete se stavět také u nás. .
    Zdraví MUDr. Tomášek, plastický chirurg,
    Vyjadřujte se, prosím, ke kvalitě našich odpovědí…

  • Anonymní
    Karel
    9. 5. 2018
    Nejlepší komentář

    Ahoj Jirko.
    Celková narkóza zbytečná je. Hlavní důvod narkózy je vyšší cena. Jak pro soukromou ordinaci, ale hlavně pro nemocnice. Obřízka je zákrok pojišťovnou velmi špatně placený, a tak si vlastně nemocnice vydělá na narkóze a za pobyt v nemocnici. Byl jsem na obřízce s lokal anestezií. Asi 30 minut po zákroku jsem jel sám domů. Asi podstatné je, že po lokální můžeš hned chladit, a tak se vyvaruješ otoku, a hlavně díky chlazení to nebolí !
    Máš už vybraný typ obřízky. Druh obřízky výrazně ovlivňuje intenzitu pocitů při sexu po obřízce. Dobrá je těsná a nízká nebo těsná a vyšší. V nemocnici nejčastěji dělají volnou a nízkou - té bych se obloukem vyhnul.

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Rádi Vás vyslechneme
Zapojte se do diskusního fóra Estheticon. Chybíte nám tu!
Reklama