Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Zvláštní pocit v jednom prsu po vložení implantátu

Anonymní
Sany
Olomouc · Vytvořeno: 11. 11. 2015 · Poslední odpověď 13. 11. 2015

Dobrý den, jsem 3 měsíce po operaci 350ml pod sval. Chci se zeptat jestli je normální že pravé prso mi při ležení na boku zlobí? Je to jako bych cítila že se implantát tam hýbe. Jako by tam "byl navolno" Levé to nedělá. Jinak při chůzi to je vpořádku. Vzhledově je trošku větší ale tvarově ok, tak nevím. Můžete mi prosím dát něaké info?? Děkuji

3 komentáře

Reklama
  • MUDr. David Tomášek

    · 13. 11. 2015

    Dvě ze tří reakcí má, dle mého názoru, obrovské implantáty a není se co divit, že máte takovéto pocity. To patří k věci. Něž se implantát usadí, respektive než si tkáň zvykne na cizí těleso, zvl tak. veliké. Asymetrie v pocitech každé straně je logická. Operaci provádí lékař, tedy žádný soustruh a každá strana může být lehce jiná. Mějte trpělivost do roka by se to mělo upravit. Nicméně drobné asymetrické nepříjemné pocity mohou přetrvávat. Dělám augmentace více než dvacet let a vím, že se to stává.

    Zdraví MUDr. Tomášek, plastický chirurg,
    **************

    Vyjadřujte se, prosím, ke kvalitě našich odpovědí…

  • Anonymní
    Petra278182
    12. 11. 2015

    Dobrý den, já jsem po augmentaci 7 měsíců a také jsem měla tak do čtvrtého měsíce po operaci ten pocit. Když jsem například zvedala ruce, tak u jednoho prsa jsem měla "divný" pocit... že s nim je něco špatně. Ale vše se časem upravilo.
    Takže nemějte strach

  • Anonymní
    fifi315538
    11. 11. 2015

    Dobry den, jsem necelé tři měsíce po augmentaci 530 ml pod sval, a mam uplne ten stejný pocit. I kdyz si lehnu tak mi prave prso více lehne chová se více jako přirozené prso, kdežto levé drží nahoře. Pocitově kdyz s pravým hýbu se mi zda ze tam je implantat taky navolno jak říkáte. A vetsi vypada také právě to prave. Podle toho co jsem uz o tom načetla to neni nic co by se řešilo operaterem jako problém, takze asi je to v poradku... Sama jsem zvedava jak se k tomu vyjádří nějaký odborník... Mějte se hezky a dekuji za tenhle dotaz, uklidnilo me ze v tom nejsem sama :-)

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Rádi Vás vyslechneme
Zapojte se do diskusního fóra Estheticon. Chybíte nám tu!
Reklama