Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Prsa po augmentaci daleko od sebe

Anonymní
lenkahr759741
Písek · Vytvořeno: 19. 11. 2018 · Poslední odpověď 16. 7. 2020

Dobrý den, jsem 3 týdny po operaci a už teď zvažuju reoperaci.. Vím že to jak jsou prsa daleko od sebe ovlivní přirozená stavba těla a ne implantát, nicméně dají se prsa nějak upravit aby nebyly takhle od sebe, např. modelací? Když jsem měla malá prsa nebyla ta mezera mezi nima tak vidět, teď je to jak pěst na oko a jsem z toho nešťastná :(

10 komentářů

Reklama
  • Anonymní
    Lucie919323
    16. 7. 2020

    Ahoj ,nebuď smutná ja mám to same ,mám 450 ml polytech pod sval ,kdyz sundam podprsenku tak obe uteče do stran ?rostli mi prsa víc do stran tak proto to tak je i po opce . Máš krásna prsa tak nou stres ?

  • Anonymní
    Allima
    22. 6. 2020

    Ale to víte, že jo, v podprsence takovy rozjezd nemám. Ale noste ji furt. Občas chcete jít na volno. Mě zajímá, jestli to tak ženy mají i s jinými implantáty mimo motivy. ? Vím, že i normální prsa se vleže rozjíždí,ale mě se to tak zdá až moc. Je mi to nepříjemné, boule u podpaží.

  • Anonymní
    Petra88
    22. 6. 2020

    To je mi moc líto. Upřímně... byla bych taky nešťastná z toho výsledku. Podprsenka to nespraví? Neposune je k sobě?

  • Anonymní
    Allima
    21. 6. 2020

    S nemáte motiva? Mě tohle dělají, jak dám ruce v bok,tak se tak rozjedou. A ještě horší v lezže.

  • Anonymní
    Mery900221
    16. 5. 2020

    Muzu poprosit o fotku? Mam ten stejny problem a ted lituji ze jsem do toho sla

  • MUDr. David Tomášek

    · 29. 11. 2018

    Daleko od sebe nejsou. Materiál má přesně ve středu dvorec. Pokud se implantát posune dovnitř, dvorce budou "šilhat" ven. Nědělal bych to....
    Zdraví MUDr. Tomášek, plastický chirurg,
    Vyjadřujte se, prosím, ke kvalitě našich odpovědí…

  • Dobrý den,
    na jakýkoliv další zásah je opravdu moc brzo. Souhlasím s kolegou, že další zásah by nemusel přinést jakékoliv vylepšení.

    S pozdravem
    MUDr. Issam Al Awa
    ****************

  • Anonymní
    markiza
    22. 11. 2018

    Moc hezká prsa. Opravdu.

  • Anonymní
    Rendon
    21. 11. 2018

    Prsa mas krásná a z mezery si nic nedelej,ja mám to samé,před operací to tak vidět nebylo a teď mnohem víc,jsem předně rok po operaci a taky uvažuji nad zvětšením,protože si myslím,ze to je jediná možnost ,mám 315 motiva,hlavu vzhůru,prsa mas krásná ❤️

  • Dobrý den, rozhodně žádnou reoperaci nyní nezvažujte. Za prvé žádný soudný chirurg vám v takto čerstvém pooperačním období žádnou operaci neprovede, za druhé nic moc provést nelze s výjimkou ještě větších implantátů. Modelace by pro vás znamenala jizvy, které by estetiku prsou ještě daleko víc zhoršily než zlepšily. Mimochodem, není důvod ke smutku, výsledek je vzhledem k vaší anatomii velice příznivý.
    S pozdravem,
    Ivo Menšík

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Rádi Vás vyslechneme
Zapojte se do diskusního fóra Estheticon. Chybíte nám tu!
Reklama