Akustická rázová vlna AWT

Akustická rázová vlna (AWT) v průběhu zákroku uvolňuje zatvrdlou vazivovou tkáň, zvyšuje cirkulaci krve a lymfy a stimuluje produkci kolagenu. Dochází ke zmenšení tukových buněk a tím k zeštíhlení ošetřované oblasti. Výsledkem následného dlouhodobého účinku je pevnější kůže s přirozenou pružností, aktivovaná vazivová tkáň, zlepšená textura kůže, zmenšení objemu a redukce projevů celulitidy.

Zákrok pomocí akustické rázové vlny má vícenásobný účinek:

  • kůže – vypnutí kůže, lepší textura a kontura
  • tuková tkáň – okysličení, aktivace metabolismu,zmenšení tukových buněk
  • vazivová tkáň – vypnutí a aktivace
  • aktivace enzymů štěpících tuky
  • lymfatická drenáž
  • svalová relaxace

Odstraneni celulitidy AWT

Počet doporučených ošetření se pohybuje v rozmezí 6 až 12, vždy dle doporučení odborného lékaře a v závislosti na aktuálním stavu daného pacienta. První výsledky se dostavují již po 3 - 4 ošetření.

Nezbytnou součástí celého procesu je dodržování správného pitného režimu, úprava stravovacích  návyků a dostatek pohybu. Toto vše přispívá k rychlejšímu a efektivnějšímu výsledku celé léčby.

Popis zákroku vznikl s přispěním MUDr. Simony Bedřichové, dermatoložky a laserové specialistky na klinice LaserEsthetic.

Publikováno: 4.6.2012

Jste odborníkem pro tento výkon? Staňte se autorem popisu tohoto zákroku! Návštěvníci portálu hledající tento výkon Vás uvidí jako autora textu, odborníka pro tuto oblast. Pacienti se s důvěrou obracejí pro konzultaci spíše na lékaře, které vnímají jako experty právě na problém, který je trápí. Chcete se stát autorem? Kontaktujte nás ještě dnes! Ukázka a podmínky účasti na autorských textech.

Související recenze a zkušenosti

kofola 13.3.2017
Spokojený/á

Na rázové vlně jsem byl teprve 7.3.2017 takže zatím nevím,jestli to pomohlo.Mám ostruhu patní kosti a nešlo s tím už skoro ani chodit,jak to bolelo.Absolvoval jsem i ultrazvuk,ale bez úspěchu,proto jsem zvolil rázovou vl... Více 

1 Like   5 Komentářů  

Akustická rázová vlna AWT - Ceny

Ceny od 600 Kč
obvykle do 1 800 Kč
MUDr. Miroslava Abdulgani – Jurková
Ceny od 350 Kč
Amaryllis Centrum Praha
Ceny od 1 190 Kč
Premier Clinic
VS LASERA s.r.o.
Karlovy Vary
Ceny od 4 000 Kč
obvykle do 4 500 Kč
VS LASERA s.r.o.
Ceny od 650 Kč
MUDr. Eva Dřevínková

Související zákroky

Doktor ve Vašem okolí   
Zákroky, na které se chystají ostatní