Jedná se o revoluční patentovanou technologii CRT (Collagen Refill Technology) neboli „technologii doplňování kolagenu“. Pomocí obličejového aplikátoru přístroje Exilis, který je zároveň velmi oblíbeným přístrojem pro bezbolestnou liposukci, se na ošetřovanou oblast působí duální (dvojí) energií a to mechanickým vlněním (ultrazvuk) a tepelnou energií (radiofrekvence).

Působení této dvojí energie rozruší kolagenová vlákna pokožky a vzápětí po proceduře dochází ke zvýšení metabolické aktivity fibroblastů (buněk tvořících kolagen). Kůže je tak doplňována novým kolagenem.

Výsledky ošetření:

  • téměř úplné odstranění jemných povrchových vrásek a linek (okolí očí, úst)

  • změlčení hlubších vrásek (nosoretní rýhy, mimické vrásky na čele)

  • zpevnění pokožky a zlepšení prokrvení (ideální pro unavenou, povadlou pleť kuřáků)

  • vypnutí pokožky tváří, krku, dekoltu a prsou (liftingový efekt)

  • pokožka vypadá mladší a jemnější

Průběh ošetření

Nejprve je pleť odlíčena, poté je nanesen speciální gel a terapeutka jemně krouží aplikátorem po dané oblasti. Klient proceduru vnímá jako příjemnou hřejivou masáž. V závislosti na stupni ochablosti pokožky trvá jedno ošetření celého obličeje zhruba 40-60min. V případě dekoltu, prsou, hřbetů rukou a podbradku rovněž záleží na velikosti dané plochy a stupni povadlosti pokožky. Zlepšení struktury pokožky ve smyslu jejího vypnutí a lepšího prokrvení zaregistrujete již po prvním ošetření, pro dlouhodobý efekt je ale doporučováno absolvovat serii 4-5 čtyř sezení (v rozmezí 5-8 dnů) a poté absolvovat dle potřeby tzv. udržovací terapii (jedno ošetření) zhruba po půl roce až roce nebo dle potřeby.

Výhody ošetření

  • Zcela neinvazivní a bezbolestná metoda vhodná pro klientky i klienty bez ohledu na věk či typ pleti.

  • Bezriziková metoda (žádné poškození vrchní vrstvy pokožky, jizvení, nežádoucí pigmentace, granulomy či alergické reakce).

  • Ihned po ošetření se můžete zapojit do běžného života, nejsou potřeba žádná omezení.

  • Energie působí v hlubších vrstvách pokožky a regeneruje ji zevnitř. Nedochází tedy ke změnám na povrchu pokožky (olupování, mokvání, zarudnutí apod.), proto nejsou potřeba žádné speciální krémy apod., není nutné vyvarovat se slunečnímu záření a je proto možné proceduru absolvovat na rozdíl od např. laserového ošetření v kteroukoliv roční dobu.

Aktualizováno: 1.7.2019

Jste odborníkem pro tento výkon? Staňte se autorem popisu tohoto zákroku! Návštěvníci portálu hledající tento výkon Vás uvidí jako autora textu, odborníka pro tuto oblast. Pacienti se s důvěrou obracejí pro konzultaci spíše na lékaře, které vnímají jako experty právě na problém, který je trápí. Chcete se stát autorem? Kontaktujte nás ještě dnes! Ukázka a podmínky účasti na autorských textech.

Exilis (Neinvazivní lifting) - Ceny

Ceny od 850 Kč
obvykle do 1 400 Kč
Amaryllis Centrum Praha
Ceny od 2 200 Kč
Beauty Studio Dana
Ceny od 2 500 Kč
obvykle do 5 000 Kč
MUDr. Miroslava Abdulgani – Jurková
EVA CLINIC s.r.o.
Hradec Králové, Pardubice
Ceny od 2 000 Kč
EVA CLINIC s.r.o.
Ceny od 1 500 Kč
Esthetic Medical
Doktor ve Vašem okolí   
Zákroky, na které se chystají ostatní